Спеціальні ціни для агромагазинів

Syngenta

Всего товаров:247
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Syngenta

"Сингента" - одна з найбільших компаній у світі, понад 26 тисяч співробітників якої в 90 країнах світу прагнуть до втілення нашої мети: реалізовувати потенціал рослин.


Один з напрямків компанії» Сингента " — селекція, виробництво і продаж Насіння овочевих культур відкритого і захищеного грунту. Споживачами нашої продукції є як професійні овочівники, так і любителі.


Сьогодні в світі овочівників-професіоналів і любителів складно знайти тих, хто не обізнаний про істотні досягнення компанії Сингента, каталог продукції якої налічує величезну кількість насіннєвого матеріалу різноманітних сортів овочів, типів і видів овочевих культур. Споживачеві в Україні пропонується безліч сортів і поліпшених гібридів F1, а популярність посівного матеріалу дає підстави для тверджень, що виконана величезна робота не залишилася непоміченою.


Компанія Syngenta: безперечне світове лідерство

Сингента в Україні - це одна з дев'яти десятків філій, організованих корпорацією по всьому світу. Загальна кількість співробітників компанії-понад 28 тисяч, 300 з яких є висококваліфікованими з вченими ступенями вітчизняного представництва корпорації. Нинішня структура оформлена і запущена лише на початку цього століття, але витоки цього успішного бізнесу знаходяться в середині XVII століття. З тих пір компанія Сингента лише збільшувала професійний персонал і капітал, який на сьогоднішній день приніс її власникам близько 60 млрд.доларів. В активі Syngenta більше 80 засобів захисту рослин і безліч насіння овочів.


В Україні компанія вважає за краще співпрацювати з нашими аграріями, але в той же час, активно здійснює партнерство з міжнародними аграрними концернами.


Якості, якими характеризується селекція виробника зі Швейцарії:


* стійкість до хвороб;


* невибагливість до умов агротехніки;


• урожайність;


* районування умов обробітку в Україні;


* високий рівень пророщування;


* відповідність селективних якостей опису сорту або гібрида;


* можливість комплексного використання фірмових насіння і засобів боротьби з бур'янами і шкідниками.


Вважається, що основними культурами концерну є кукурудза і соняшник. Купити насіння соняшнику Сингента або кукурудзи цього виробника насіння-значить забезпечити відмінний урожай. Однак, каталог Syngenta Ukraine рясніє і іншими видами сільгоспрастеній, зокрема, всіма улюбленими овочевими культурами.


Пропозиції насіння від онлайн-магазину " Фазенда»

Асортимент супермаркету-це багатий вибір якісного і недорогого овочевого насіння. Компанія "Фазенда" пропонує:


* насіння соняшнику Сингента під Євролайтинг (технологія "чисте поле" з використанням спеціалізованого гербіциду);


* насіння капусти Syngenta;


* насіння кукурудзи Сингента, вироблені в Україні, районовані для обробітку на всій території країни і відмінно адаптуються на її родючих землях;


* насіння томатів Syngenta;


* Насіння баштанних Syngenta.


Де і як замовити насіння Сингента

Замовити і купити в Україні насіння Сингента оптовики і роздрібні покупці мають можливість на сайті компанії «Фазенда», незалежно від того, чи є вирощування овочів вашою професією або хобі. Онлайн-ресурс містить інформативний, ілюстрований каталог, в якому міститься систематизована інформація по всіх пропонованих позиціях продажів, включаючи ціни прайсу. Фахівці торгового ресурсу:


* нададуть практичну та консультаційну допомогу у виборі насіннєвого матеріалу;


* оперативно оформлять замовлення;


* забезпечать доставку покупки адресату.


Оплата - за бажанням замовника будь-яким зручним способом. Інтернет-магазин організовує відправку овочевого насіння поштою, або використовує логістичні можливості однієї з компаній, що здійснюють доставку товарів в межах України. Запасаючись якісним насінням Syngenta, ви будете забезпечені овочами до наступного врожаю.


Наші партнери