Спеціальні ціни для агромагазинів

Янтарна кислота для рослин

Янтарна кислота для рослин


Янтарна кислота - одне з найбільш рейтингових і доступних добрив, якими часто користуються садівники і городники. У хімічній термінології його назва - дикарбонових кислот. Ціна у даного добрива невелика, але воно вважається дуже ефективним в городі.
Янтарна кислота для рослин

Даний вид добрива отримують з надр Балтійського моря, в результаті переробки натурального викопного - бурштину.

На вигляд препарат являє собою продукт білястого кольору, який не має запаху, а на смак нагадує звичайну, часто застосовується в побуті, лимонну кислоту.

Характеризується широким спектром застосування для кімнатних, садових рослин, а також польових культур.

Добриво такого роду необхідно для повноцінного росту зелених насаджень, для підвищення опірності до несприятливих умов середовища, для розростання кореневища після висадки в грунт.

Для чого необхідна бурштинова кислота:


   

 • Допомагає рослинам при посадці, надає посилений ріст на живі культури. Вона повністю засвоюється рослинами;
 •           Активізує ріст вегетативних процесів (зростання коренів, пагонів і листя);
 •          .Покращує зовнішній вигляд рослин;
 •           Підвищує захисні сили живих культур;
 •     .     Має властивість реанімувати хворі декоративні, садові рослини;
  •          Прискорює засвоєнню поживних компонентів з грунту;
  •          Допомагає справлятися з екстремальними погодними умовами;
  •          Збільшує врожайність;
  •          Покращує смакові якості отриманого врожаю;
  •          Підвищують приживлюваність рослин при посадці;
  •          Швидке відновлення після хвороб;
  •          Усуває кумуляції шкідливих речовин;
  •          Відновлює грунтову мікрофлору;
  •     Надає антисептичну дію на грунт, після перенесених нею різних захворювань;
  •          Допомагає якнайшвидшому прорости насіння після їх посадки в грунт.
  •          Допомагає рослинам виробляти зелений пігмент, званий хлорофіл, що надає їм зелене забарвлення;
  •          Утворює такі білкові частинки, як амінокислоти, необхідні для клітинного росту і розвитку;
  •          Здійснює надходження кисню в клітини;
  •          Надає захисну функцію на живі культури.

  Янтарна кислота: застосування, або які живі культури можна удобрювати

  Будь-яке кімнатна рослина буде вдячне за такий вид підгодівлі, адже добриво сприятливо впливає на вегетативні процеси, прискорює ріст і розвиток. Наприклад, візьмемо, фаленопсис, в народі називають орхідеями. Щоб поліпшити їх зростання і цвітіння, досить протирати листочки квітки, а також замочувати корінці рослини в зробленому розчині янтарної кислоти.

  Добриво в саду також робить тільки позитивний вплив на саджанці та ягідні чагарники. Плодові дерева, такі як яблуні, абрикоси, вишня, персик, слива можна підгодовувати методом замочування живців, обприскуванням пагонів і листя і звичайного поливу. Ягідним чагарниках (суниця, жимолость, лохина, виноград, агрус, смородина і багато інших) бурштинова кислота приносить користь в поліпшенні зростання, посиленого цвітіння і як результат - високий урожай.

  І мимо городніх культур бурштинова кислота не проходить. Янтарна кислота для розсади застосовується для томатів, огірків, капусти, петрушки, застосовується для обробки картоплі. Після обробки посилюється їх зростання, овочі стають солодкими і смачними, збільшується їх врожайність.

  Янтарна кислота інструкція

  Приготування грунту до посадки. Підготовка землі є головним критерієм отримання родючого грунту і високого врожаю. Тому, всі садівники і городники перед посадкою, спочатку облагороджують свої земельні ділянки.

  В якості добрива багато хто вибирає бурштинову кислоту, обробляючи ґрунт її розчином в невеликій концентрації. Таким способом, бурштинова кислота бореться з шкідливими мікроорганізмами, що викликають хвороби рослин.

  Показання до застосування бувають різні. Наприклад, обробка насіння перед посадкою. Щоб насіння в прискореному темпі проросло з землі, його потрібно приготувати для посадки. Для цього їх замочують в розчині янтарної кислоти, потім проводять сушку і заключним етапом виробляють висадку насіння у відкритий грунт.

  Допомога в адаптації недавно посадженою розсади, розчином з добривом підливають кожну рослину. Купити корисний розчин можна в будь-якій аптеці.

  Навіщо використовувати бурштинову кислоту для зміцнення кореневої системи рослин?

  Допомагає позбутися від захворювань коренів, а також реанімує їх після перенесених недуг.

  Відмінний помічник живим культурам після несприятливих погодних умов, недостатньо ретельно або неправильним доглядом за ними.

  Для поліпшення якості плодів садових рослин, овочевих культур, удобрювати необхідно під час їх цвітіння.


  Як застосовувати янтарну кислоту

  Один з найпоширеніших способів обробки бурштинової кислотою - полив рослин, обприскування і замочування.

  Найбільш часто застосовується розчин, відсоток якого становить 0,1 мг, готується з двох грамів добрива і такої ж кількості води. Янтарна кислота випускається в декількох формах: порошкоподібна і таблетована. Для більш точного приготування розчину необхідної концентрації радять застосування добрива у формі порошку.

  Янтарна кислота, хоч і корисне добриво для живих культур, проте їм потрібно користуватися в міру. Рекомендується робити перерви між обробками, досить тижневого утримання від добрив.

  Небажане використання бурштинової кислоти і у хворих культур, так як воно є засобом для активного зростання і розвитку, і не є ліками. А найкраще використання їх в тандемі, так стан рослин набагато швидше нормалізується.

  Янтарна кислота зберігається при звичайних умовах, в темному прохолодному приміщенні. Використовувати для добрива тільки свіжоприготований розчин янтарної кислоти. Зберігання приготований розчин не підлягає.

  Переваги бурштинової кислоти для рослин

  Янтарна кислота вважається універсальним добривом, яке підходить багатьом представникам флори: декоративним, кімнатним рослинам, плодовим деревам і кущам, а також овочевим культурам.

  Доступна, низька ціна, що дозволяє використовувати бурштинову кислоту кожному садівникові й городникові.

  Безпечна у використанні, не має побічних дій. Абсолютно нешкідлива для навколишнього середовища і людини.

  Можна сказати, що рослинам, безумовно, буде корисно застосування цієї речовини, адже бурштинова кислота активізує їх зростання, підвищує імунітет живих культур, підвищує урожай.

  Наші партнери

  Новини

  Хвороби перцю

  Хвороби перцю

  Солодкий і гіркий перець найчастіше вирощують на городах, і трапляється, що при правильному догляді не вдається отримати хороший урожай через хворобу культури.

  Детальніше
  Бакові суміші для обробки саду

  Бакові суміші для обробки саду

  З приходом весни та протягом усього сезону роботи в саду займають багато часу, і в основному воно витрачається на профілактичну обробку від шкідників та хвороб.

  Детальніше
  Як позбутися кротів

  Як позбутися кротів

  Багато фермерів, які тільки недавно розпочали свою діяльність, недооцінюють можливості цих тварин. На жаль, лише кілька таких особин можуть за ніч перетворити ділянку на мінне поле. Ось тому кожен городник повинен розуміти, як вигнати крота з городу. 

  Детальніше
  Хлороз рослин

  Хлороз рослин

  Для тих, хто займається вирощуванням тих чи інших культур, таке явище як хлороз не є чимось особливим.

  Детальніше
  Детальніше