Вирощування гарбуза з насіння в Україні: як готувати насіння гарбуза до посадки

Вирощування гарбуза з насіння в Україні: як готувати насіння гарбуза до посадки

Більшість фермерів, дачників і городників залишають насіння гарбуза на посів для того, щоб вирощувати з них розсаду, а потім отримувати готові врожаї з красивих плодів на своєму городі. Але багато хто хоче, але не знають як же робити це правильно!

Про те, як готувати насіння гарбуза посадці, і буде нова стаття агромагазина "ФАЗЕНДА"! Бажаємо приємного прочитання!

 

Посадка насіння гарбуза в грунт: що потрібно зробити?

Найперше, що потрібно буде зробити, це розсортувати насіння. Відберіть найбільші і найбільш привабливі. Інші, дуже тонкі і / або занадто малі не використовуйте.

 

Чи можна почати посадку насіння гарбуза у відкритий грунт або особливу торф'яну таблетку відразу? Ні, краще так не робити. Ми рекомендуємо спочатку приділити час на пророщування насіння, всього кілька днів, щоб їх можна було потім посадити.

Замочування насіння гарбуза

Помістіть насіння гарбуза на кілька годин в резервуар з теплою водою. Рекомендована температура води близько 50 ° С. Після цього етапу необхідно звернути насіння гарбуза у вологу тканину і розмістити їх в тепле містечко. Тримайте їх до моменту наклеювання, зберігаючи при цьому вологість використовуваної тканини.

Але навіщо замочувати насіння гарбуза?

● Прискорюється процес проростання;

● Зовнішній вигляд насіння стає менш привабливим, тому шкідники менше хочуть їх з'їсти / зіпсувати.Купити насіння гарбуза в агромагазине"ФАЗЕНДА"

 

Загартовування: тонкощі процесу

Гартувати проклюнулися насіння гарбуза треба гартувати і це прекрасно знають всі розумні фермери і садівники. Дуже важливо це робити, якщо Ви хочете купити насіння гарбуза, які найкраще підходять для вирощування на Півдні України, але самі живете більш прохолодних регіонах.

 

Важливо! Проводимо загартовування насіння гарбуза наступним чином:

1) залиште пророслі насіння гарбуза у вологому тканини на 3-5 доби;

2) потім, помістіть їх в прохолодне місце, наприклад, поклавши в ящик і розмістивши в нижній частині холодильника;

3) створюйте перепад температур для правильного пророщування культур: тримайте насіння при температурі + 18-20 ° С по 8-110 годин на добу, а потім знизьте температуру до до + 1-2 ° С при досягненні + 12-14 ° С на добу .


Де купити насіння гарбуза в Україні?

 

Вирощування розсади

Ми радимо вирощувати гарбуз через розсаду, так як при використанні такого методу плоди Ви отримаєте набагато раніше. Хочете вирощувати насіння гарбуза будинку? Тоді розмістіть пророщені насіння потрібно на яскравому світлі. Прекрасними товкачами стануть підвіконня, які виходять на південь. Але в спеціальних теплицях, парниках або розсадниках, так як так плоди будуть більше.

 

Садіть відразу гарбуз на пророщені насіння в торфоперегнійні горщики, тому що вони погано переносять пересадку. Можна зробити горщики з паперу, можна використовувати ящики.

За 20-22 дня до обраного дня посадки на розсади у відкритий грунт проводять посадку насіння гарбуза. Цього часу буде досить, щоб вони зміцніли.

Хочете отримати міцну розсаду? Тоді дотримуйтеся цих правил:

● Перші 2-3 дні забезпечте посіву рекомендовану температуру, рівну + 18-25 ° С, а вночі не забувайте знижувати до + 15-18 ° С.

● При появі перших сходів, необхідно знову відстежувати температуру: + 15-18 ° С, а вночі знижуйте до + 12-13 ° С.

● Якщо Ви правильно дотримувалися процедури перепадів, то в перші 1,5 тижні вже потрібно розміщувати посів в обраному приміщенні з температурою + 18-22 ° С. Звичайно, вночі рекомендуємо знизити градус ло + 13-15 ° С.


Купити насіння гарбуза в Україні - дивись популярні сорти

 

Як поливати і підгодовувати гарбуз?

Полив розсади гарбуза

Як поливати розсаду гарбуза? Дотримуйтесь помірне і регулярне поливання своїх рослин, щоб домогтися максимального результату. Не варто допускати пересушування грунту.

 

Щоб сходи росли сильними і міцними, необхідно дотримуватися оптимальну вологість грунту + 18-22 ° С.

Підживлення гарбуза

Сходи вже з'явилися? Тоді через 7 днів вже можна почати підгодовувати сорти гарбуза. Використовуйте розчин коров'яку для цього, але якщо це добриво не підійде, то гарною альтернативою стане розчин нітрофоска, але його розведіть з водою по наступній пропорції: 15 грам на 10 л води.

 

Як дізнатися, що Ви зробили все правильно? Міжвузля стануть короткими, у розсади гарбуза будуть міцні, низькі стебла. І має бути 2-3 добре розвинених темно-зелених листочків до моменту посадки.

 

Виставите розсаду гарбуза на постійно місце перебування на городі після того, як заморозки пройдуть. Приготуйте заздалегідь лунки, пролийте її теплою водою, і тільки потім саджайте гарбуз.

Де замовити насіння гарбуза поштою в Україні?

Ви можете купити насіння гарбуза в агромагазине "ФАЗЕНДА" за найдоступнішою і вигідною ціною в Україні! Перевірені селекції, якісне насіння світових виробників! Тільки найкраще для вас, дорогі фермери і городники!

 

Дивись популярні сорти гарбуза в Україні в нашому великому каталозі.

Мы сотрудничаем с :
up