Вирощування редьки з насіння - посадка, догляд і збір. Частина друга

Вирощування редьки з насіння - посадка, догляд і збір. Частина друга

Агромагазин "ФАЗЕНДА" вітає тебе, дорогий читачу! Наша команда підготувала другу частину із серії статей про правильне вирощування насіння редьки!


У другій частині ти дізнаєшся про всі тонкощі догляду, збором і зберіганням редьки з насіння, а саме:

Про те, як потрібно доглядати за редькою - як виростити, поливати і підгодовувати, щоб з насіння редьки виріс прекрасний урожай;

Нарешті, як потрібно прибирати і як правильно зберігати редьку.

Бажаємо приємного прочитання!


                                                                                                                     Купити насіння редьки в Україні!

 

Догляд за редькою: секрети досвідчених фермерів

1. Як правильно вирощувати насіння редьки?

Це невибаглива культура, тому вирощувати насіння редьки в відкритому грунті не складно. Навпаки, все дуже просто: регулярно поливайте, проріджують рослини, рихлите грунт і займайтеся прополкою бур'янистої трави і підгодовуйте регулярно свої рослини.

 

2. Коли здійснюється перше і друге проріджування сходів?

Це потрібно робити відразу після того, як відросли у сходів 1-2 листочків. Зберігайте дистанцію між листям рівну 6-7 сантиметрів. Через 3-4 тижні після першого проріджування сходів редьки роблять друге. Рихлите міжряддя по 3-4 рази за один сезон. Рихлите за наступною схемою:

● Перший: 4 см в глибину;

● Другий: 8 см в глибину;

● Третій: 10-12 см в глибину;

● Четвертий: 10-12 см в глибину.


                                                                                                                      Купити насіння редьки в Україні!

1. Як поливати редьку?

Нічого складного: 1 раз в 7 днів зволожувати редьку при весняному посіві. Якщо ж у Вас зимовий сорт, то робіть 3-4 поливу в сезон. І пам'ятайте, що для редьки оптимально зволожувати її дуже часто: 10-12 літрів води на 1 м.кв.

Важливо! Найголовніше в цій справі, так це частота: робити треба регулярно, так як при тривалій посусі рослини можуть загинути або корінь буде практично неїстівним. А якщо відразу ж після неї почати рясно поливати, то редька почне розтріскуватися. Але при мульчировании ділянок, волога в грунтах збережеться, і поливати можна буде менше.

2. Підживлення редьки - як навчитися робити правильно?

 Ранні сорти редьки. Фахівці рекомендують проводити по 2 підгодівлі для ранньостиглих сортів редьки:

● Перша підгодівля: при розгортанні сім'ядольних листків;

● Друга підгодівля: через один тиждень після першої.

Проводьте підгодівлі тільки одним з азотних добрив, так як ранні сорти редьки дозрівають дуже швидко.

Пізні сорти редьки. Підгодовувати потрібно щотижня за допомогою розчину комплексного мінерального добрива. Але, дуже важливо чергувати підгодівлі комплексні і азотні, робити їх в різні дні, так як рослиною азот дуже необхідний. За три тижні перед етапом збирання врожаю перестаньте вносити добрива.

Важливо! Ніколи і ні за яких умов не користуйтеся гноєм в якості добрива для редьки, інакше почнеться розгалуження коренеплодів.

                                                                                                     Де купити насіння редьки в Україні?

 

Прибирання і зберігання редьки

Збір врожаю редьки

Якщо у Вас в арсеналі ранній сорт редьки, то прибирати потрібно влітку, при досягненні коренеплодами діаметра 2-4 см. Скажемо відразу - вони не підходять для зберігання і підлягають негайній реалізації. Хіба що, можна покласти в холодильник на деякий час (до 3-х тижнів).

Збирання врожаю редьки пізніх сортів здійснювати в осінню пору, бажано в другій половині вересня (до настання холодів).

Викопайте коренеплоди, струсіть з них землю, що залишилася, відірвіть малі корінці, і обережно зріжте бадилля у коренеплоду. Робіть це акуратно, щоб не пошкодити їх. Залиште редьку ненадовго для просихання, а потім зберігайте плоди пару днів в темному прохолодному місці.

Як зберігати редьку?

Ранні сорти редьки зберігати можна максимум 10 днів при кімнатній температурі. Хочете заготовити на зиму? Тоді Вам варто купити насіння пізніх сортів редьки: плоди пізнього типу можна заготовити для зберігання на зиму. Для цього рекомендуємо скласти їх в ящики, в яких Ви заздалегідь виконали вентиляційні отвори. Потім, пересипте їх піском. При цьому, товщина кожного шару піску повинна бути до 4 см.

Оптимальна температура для зберігання редьки в погребі становить 2-3ºC. Вологість повітря в приміщенні повинна бути приблизно 90%. Так Ви зможете зберегти деякі пізні сорти редьки аж до початку весни!

 

Пам'ятайте, що Ви можете купити насіння редьки оптом на сайті агромагазина "ФАЗЕНДА" за найкращою ціною! Переходьте в наш каталог прямо зараз і забезпечте себе якісним насінням від перевірених брендів!

 

Мы сотрудничаем с :
up