Спеціальні ціни для агромагазинів

Вирощування редьки з насіння - посадка, догляд і збір. Частина друга

Вирощування редьки з насіння - посадка, догляд і збір. Частина друга

У другій частині ти дізнаєшся про всі тонкощі догляду, збирання та зберігання редьки з насіння, а саме:

Про те, як потрібно доглядати редьку – як виростити, поливати і підгодовувати, щоб з насіння редьки виріс чудовий урожай;

Нарешті, як треба прибирати та як правильно зберігати редьку.

Бажаємо приємного прочитання!

 

Купити насіння редьки в Україні!

Догляд за редькою: секрети досвідчених фермерів

1. Як правильно вирощувати насіння редьки?

Це невибаглива культура, тому вирощувати насіння редьки у відкритому ґрунті не складно. Навпаки, все дуже просто: регулярно поливайте, проріджуйте рослини, розпушуйте грунт і займайтеся прополюванням бур'янів і підгодовуйте регулярно свої рослини.

2. Коли здійснюється перше та друге проріджування сходів?

Це потрібно робити відразу після того, як відросли на сходах 1-2 листочків. Зберігайте дистанцію між листами рівну 6-7 сантиметрів. Через 3-4 тижні після першого проріджування сходів редьки роблять друге. Розпушуйте міжряддя по 3-4 рази за один сезон. Розпушайте за наступною схемою:

● Перший: 4 см завглибшки;

● Другий: 8 см завглибшки;

● Третій: 10-12 см у глибину;

● Четвертий: 10-12 см завглибшки.


Купити насіння редьки в Україні!

3. Як поливати редьку?

Нічого складного: 1 раз на 7 днів зволожувати редьку при весняному сівбі. Якщо ж у Вас зимовий сорт, то робіть 3-4 поливи на сезон. І пам'ятайте, що для редьки оптимально зволожувати її часто: 10-12 літрів води на 1 м.кв.

Важливо! Найголовніше у цій справі, так це частота: робити треба регулярно, тому що при тривалій посусі рослини можуть загинути або корінь буде практично неїстівним. А якщо відразу після неї почати рясно поливати, то редька почне розтріскуватися. Але при мульчуванні ділянок волога в грунтах збережеться, і поливати можна буде менше.

4. Підживлення редьки – як навчитися робити правильно?

Ранні сорти редьки. Фахівці рекомендують виробляти по 2 підживлення для ранньостиглих сортів редьки:

  • Перше підживлення: при розгортанні сім'ядольного листя;
  • Друге підживлення: через один тиждень після першого.

Проводьте підживлення лише одним із азотних добрив, тому що ранні сорти редьки дозрівають дуже швидко.

Пізні сорти редьки. Підгодовувати потрібно щотижня з допомогою розчину комплексного мінерального добрива. Але, дуже важливо чергувати підживлення комплексні та азотні, робити їх у різні дні, оскільки рослиною азот дуже необхідний. За три тижні перед етапом збирання врожаю перестаньте вносити добрива.

Важливо! Ніколи і за жодних умов не користуйтесь гною як добрива для редьки, інакше почнеться розгалуження коренеплодів.де купити насіння редьки в Україні?


Де купити насіння редьки в Україні!

Прибирання та зберігання редьки

Збір врожаю редьки

Якщо у Вас в арсеналі ранній сорт редьки, то прибирати потрібно влітку, досягаючи коренеплодами діаметром 2-4 см. Скажімо відразу - вони не підходять для зберігання і підлягають негайній реалізації. Хіба що можна покласти в холодильник на деякий час (до 3-х тижнів).

Збирання врожаю редьки пізніх сортів здійснювати восени, бажано в другій половині вересня (до настання холодів).

Викопайте коренеплоди, струсіть з них землю, що залишилася, відірвіть малі коріння, і обережно зріжте бадилля у коренеплоду. Робіть це акуратно, щоб не пошкодити їх. Залиште редьку ненадовго для просихання, а потім зберігайте плоди кілька днів у темному прохолодному місці.

Як зберігати редьку?

Ранні сорти редьки можна зберігати максимум 10 днів при кімнатній температурі. Бажаєте заготувати на зиму? Тоді Вам варто купити насіння пізніх сортів: плоди пізнього типу можна заготовити для зберігання на зиму. Для цього рекомендуємо скласти їх у ящики, в яких Ви заздалегідь виконали вентиляційні отвори. Потім пересипте їх піском. При цьому товщина кожного шару піску повинна бути до 4 см.

Оптимальна температура для зберігання редьки у льоху становить 2-3ºC. Вологість повітря у приміщенні має бути приблизно 90%. Так Ви зможете зберегти деякі пізні сорти редьки аж до початку весни!

Пам'ятайте, що Ви можете купити насіння редьки оптом на сайті агромагазину "ФАЗЕНДА" за найкращою ціною! Переходьте в наш каталог прямо зараз і забезпечте себе якісним насінням від перевірених брендів!

Наші партнери

Новини

Хвороби перцю

Хвороби перцю

Солодкий і гіркий перець найчастіше вирощують на городах, і трапляється, що при правильному догляді не вдається отримати хороший урожай через хворобу культури.

Детальніше
Бакові суміші для обробки саду

Бакові суміші для обробки саду

З приходом весни та протягом усього сезону роботи в саду займають багато часу, і в основному воно витрачається на профілактичну обробку від шкідників та хвороб.

Детальніше
Як позбутися кротів

Як позбутися кротів

Багато фермерів, які тільки недавно розпочали свою діяльність, недооцінюють можливості цих тварин. На жаль, лише кілька таких особин можуть за ніч перетворити ділянку на мінне поле. Ось тому кожен городник повинен розуміти, як вигнати крота з городу. 

Детальніше
Хлороз рослин

Хлороз рослин

Для тих, хто займається вирощуванням тих чи інших культур, таке явище як хлороз не є чимось особливим.

Детальніше
Детальніше