Вирощування редьки з насіння - посадка, догляд і збір. Частина перша

Вирощування редьки з насіння - посадка, догляд і збір. Частина перша

Агромагазин "ФАЗЕНДА" вітає тебе, дорогий читачу! Наша команда підготувала свіжу статтю про один з найбільш затребуваних овочів зимової та весняної пори - про редьці!


У нашій новій статті ти дізнаєшся про всі тонкощі вирощування редьки з насіння, а саме:

Який буває редька на вигляд? Коротка характеристика;

Про посадку редьки у відкритий грунт: яке найоптимальніший час для висаджування редьки в грунт, який грунт варто вибрати, коли садити редьку у відкритий грунт;

Які популярні сорти редьки в Україні?

Ну що почнемо? Бажаємо всім-всім приємного прочитання!

 

Коротка характеристика культури

Який буває редька на вигляд?

Як уявляєш собі редьку? Яка вона повинна бути на вигляд, щоб привернути твою увагу? Розповімо трохи про деякі особливості:

● Корінь: в основному він тонюсенький, але буває у олійних підвидах потовщеним. За кольором буває білим, чорним, рожевим, фіолетовим, червоним і зеленим;

● М'якоть: ну тут простіше, вона практично завжди сніжно-білого забарвлення (але бувають особливі сорти з іншим кольором м'якоті);

● Квітки у коренеплодів: бувають різного кольору. Білими, рожевими і фіолетовими - все залежить від сорту редьки;

● Плоди: напомніют форму стручків, мають характерну роздутості, великі, голі і у всіх жорстка щетина;

● Листя рослини: перисто-роздільного типу, ліровидний форм. Буває цільна лопать і зростає парою бічних з 2-6 шт.                                                                                                            Купити насіння редьки в Україні недорого

Джерело вітамінів і корисних властивостей

Навіщо потрібно вирощувати редьку? Цю культуру здавна вважають неймовірно корисним овочем для людей: вона є справжнім "рятувальним кругом" взимку і ранньою осінню, так при вживанні коренеплоду, людина може наситити себе добовою нормою корисних речовин і вітамінів!

 

Лікарі та фармацевти рекомендують вживати редьку людям, з проблемами з апетитом, травленням і уповільненим метаболізмом. Культура є рекодстрменом за популярністю серед любителів народної медицини.

 

Як правильно посадити насіння редьки у відкритий грунт - короткий гайд

Коли садити редьку в грунт

Сіяти треба в грунт в весняний і літній сезон. Для вибору правильного часу для посадки потрібно ознайомитися з особливостями вирощування певного сорту насіння редьки, який сподобався особисто тобі! Тут ти можеш подивитися весь список наших сортів.

Із загальної позитивної риси культури можна відзначити, що вони сходи проростають при температурі 3-5ºC і можуть витримати зниження градуса. Подорослішали рослина спокійно адаптується і витримає легкий мороз (до -5-6ºC).

Якщо хочеш отримати урожай рано, то вибирай ранні сорти, але тобі доведеться встигнути засіяти їх в кінці квітня (після 25.04). Хочете мати в наявності редьку взимку? Тоді сійте в середині червня або на початку липня: зможете покласти на зиму, якщо правильно будете зберігати.

Грунт для редьки

Ми рекомендуємо висаджувати редьку на вологих, врожайних і насичених перегноєм суглинку грунті.

● Найгірші сусіди: капуста, хрін, крес-салат, редиска, редька, ріпа, морква, турнепс. Де раніше росли ці культури не бажано висаджувати будь-які насіння редьки!

● Ідеальні сусіди: редиска, ріпка, представники бобових, помідори, огручікі, цибуля, гарбуз, салатні, кабачкові культури, кукурузка, перець, баклажани.

Важливо! Якщо хочеш почати вирощувати насіння редьки в відкритому грунті, то не забудь для початку перекопати ділянку з осені. Ще радять лущити грунти трохи в глибину, а через деякий час видалити бур'яни, перекопавши на глибину багнета лопати. Також, потрібно внести 1 відро з компостом або перегноєм і додати 0,5 л. деревної золи на 1 м.кв.
Купити насіння редьки в Україні за доступною ціною!

Як правильно садити насіння редьки у відкритий грунт?

Посадку редьки в грунт починають з процесу підготовки посівних матеріалів:

Насіння редьки відкалібрувати за величиною і вазі в розчині 50 г солі в 1 л води за допомогою решета з двохміліметрової отворами.

Залишок в решеті ретельно промити водою і замочити на добу в розчині 0,2 г марганцівки в 1 л води.

У грядці робити борозни завглибшки до 2 см на дистанції близько 35 см одна від одної і розкласти в них по 3 насінини з проміжком в 8 см між гніздами.

Присипати борозни землею і ущільнюють її.

Якщо грунт сухувата, полийте грядку після посадки.

Сходи можуть з'явитися вже через тиждень.

Які популярні сорти редьки в Україні?

АГРОМАГАЗИН "ФАЗЕНДА" - твій надійний джерело інформатор про найпопулярніші сорти редьки на сьогоднішній день. У нашому великому каталозі ти можеш ознайомитися з найпопулярнішими сортами насіння редьки в Україні!

На сайті fazenda.net.ua представлено насіння редьки наступних виробників: GSN Semences Moravo Seed, Nasko, Nong Woo Bio, Satimex, Semo, Takii Seeds, Насіння України, Елітний ряд.


Найбільш затребувані сорти редьки на сайті fazenda.net.ua:

Яролім F1 Jarola F1 Редька;

Япана F1 Japana F1 Редька;

Ерлі Лонг Вайт F1 Airlie Long White F1 Редька;

Еверест F1 Everest F1 Дайкон;

Шай F1 Shay F1 Редька.

 

Мы сотрудничаем с :
up