Вирощування моркви: як посадити морква | Фазенда

Вирощування моркви: як посадити морква | Фазенда

Ось воно! Час прийшов! Нова стаття від АГРОМАГАЗИН "ФАЗЕНДА"! Ми постаралися зібрати все найважливіше і необхідне для того, щоб Ваші врожаї моркви були рясними, красивими і найкращими! Що Ви дізнаєтеся в першій частині статті?

● Вступну інформацію про культуру і чому її так цінують по всьому світу;

● Про техніки вирощування моркви: покроковий звід з 7 правил, як потрібно вирощувати моркву, щоб отримати великі і якісні врожаї.Вирощування моркви

Морква є найпопулярнішим коренеплодом на городах по всій земній кулі! Ми можемо побачити рівненькі грядочки з ажурними листочками в кожному місті і селі України. Насіння моркви вибирають не тільки досвідчені фермери і городники, але навіть ті, хто тільки починає пізнавати ази аграрного мистецтва!

 

АЛЕ! Задайте собі одне питання - чи впевнені Ви в тому, що знаєте все необхідне для правильного вирощування моркви з насіння? Чи можете Ви гарантувати собі вдалий на 99.9% урожай?

 

Якщо ж до сих пір є такі думки, що Ви точно не знаєте як садити моркву так, щоб отримати солодкий, привабливий і великий урожай, то дана стаття просто обов'язкова до прочитання! Нижче, Ви побачите список з 7 правил, які поетапно розкажуть Вам як посадити морква правильно!

Вирощування моркви

Морква є найпопулярнішим коренеплодом на городах по всій земній кулі! Ми можемо побачити рівненькі грядочки з ажурними листочками в кожному місті і селі України. Насіння моркви вибирають не тільки досвідчені фермери і городники, але навіть ті, хто тільки починає пізнавати ази аграрного мистецтва!Якщо ж до сих пір є такі думки, що Ви точно не знаєте як садити моркву так, щоб отримати солодкий, привабливий і великий урожай, то дана стаття просто обов'язкова до прочитання! Нижче, Ви побачите список з 7 правил, які поетапно розкажуть Вам як посадити морква правильно!

 Морква є найпопулярнішім коренеплоди на містах по всій земній Кулі! Ми можемо Побачити рівненькі грядочки з ажурними листочками в кожному городе и селі України. Насіння моркви вібірають НЕ только досвідчені фермери и Городник, но даже ті, хто только начинает пізнаваті ази аграрного мистецтва!

 

АЛЕ! Задайте Собі одне питання - чи впевнені Ви в тому, что добре там, де все необхідне для правильного вирощування моркви з насіння? Чи можете Ви гарантуваті Собі вдалий на 99.9% урожай?

 

Если ж до сих пір є такі думки, что Ві точно не знаєте як садить моркву так, щоб отріматі солодкий, Привабливий и великий урожай, то дана стаття просто обов'язкова до прочитання! Нижчих, Ві побачим список з 7 правил, Які поетапна розкажуть Вам як посадити морква правильно!

 Вирощування моркви

№3 Підготовка і посів насіння

Отже, поїхали далі. Давайте зупинимося на такому важливому етапі, як підготовка і посів насіння моркви. Все завжди починають з відбору підходящих і невідповідних насіння в процесі передпосівної підготовки. Це перший і самий логічний спосіб відразу відсіяти непотрібні, браковані насіння. Не лінуйтеся, адже це на Ваше благо, і відбере мало Ваших сил. Просто залийте насіння овоча тепленькою водичкою. 10 годині пройде і залишився «неліквід» почне спливати.

Хочете прискорити проростання як мінімум на тиждень? Супер! Ось Вам невеликий лайфхак: розмістіть насіння на невеликій клаптику тканини (можна вати), витримайте там їх на пару днів, причому підтримуйте температуру в районі + 20-24 ° С. Якихось 3 дня і з'являться перші корінці (насіння проклюнутся).

Ось ще: викопайте борозенки, не робіть їх занадто глибокими, добротно зволожите насіння перед посівом. Воно повинні бути середнього або великого розміру, щоб сильний вітер їх не розніс по всьому Вашій ділянці. Ми радимо прокопати десь 2-3 см в глибину для них. Дотримуйтеся відстані десь 15 см і більше, а оптимальною відстанню між насінням буде більше 2 см.

№4 Як виростити великі коренеплоди?

 Які вимоги потрібно дотримуватися при вирощуванні моркви, щоб на виході Ви отримали урожай з великоплідних овочів? Їх всього 7 і вони дуже прості:

1) Досить велике освітлення ділянки денним світлом;

2) Робіть глибоку перекопування;

3) Розміщуйте грядки на рівних поверхнях;

4) Робіть регулярне зволоження ґрунту;

5) Внесіть перегній за один рік до посіву;

6) рН має бути 6-5,5 або 6-7;

7) Удобрюйте грунт за допомогою мінеральних добрив, але не стискаючи з цим.

№5 Грамотне чергування культур

 Щоб урожай моркви був хороший, красивим і виріс в максимально швидкі терміни, найкраще підійдуть землі, де раніше росла капуста, огірки, цибуля-порей або ж представники томатів, бобових або ж пшеничних культур.

Де не варто садити морквину? На ті ділянки, де росла картопля, буряк, петрушка або селера. Уявляєте, навіть моркву на місце моркви можна посадити лише через 3-4 роки! Будьте дуже уважні.

№6 Грунт. Який він повинен бути?

Тепер поговоримо докладніше про те, який же повинен бути грунт? Наші фахівці радять вибирати глинисто-піщану або торф'яну грунт. Вкрай не рекомендується вибирати важкі грунту (або ж запливние), так як в противному випадку саджанці будуть занадто довго рости. Про кислотність ми вже говорили, але повторимо: як мінімум 6.0 і не більше 6.5. Для кращого росту варто звернути увагу на грунт, в якому препочевная вода знаходиться на глибині від 80 см.

 №7 Лайфхак зберігання

Остання порада в цій частині статті присвячується тим дачникам і городникам, які вибрали пізньостиглі сорти насіння моркви для отримання продукції на зберігання. Враховуйте наступні особливості збору:

● Вибирайте коренеплоди здорові, гарні, без шкідників і не пересохлі. Потрібно відібрати найсильніших красенів, адже тільки вони зможуть пережити угатованную Вами для них долю!

● Якщо Ви вибрали трендовий спосіб зберігання, а саме укладання кагатах, то Вам варто підтримувати температуру зберігання не вище 1 градуса тепла в приміщенні, де Ви збираєтеся зберігати врожай.

Важливо! У такого способу зберігання є як плюс (дешевизна), так і великий мінус (ймовірність втрати більшої частини продукції).

● Вибирайте зберігання в холодильних або сховищах для овочів. Так Ви будите впевнені, що більша частина врожаю збережеться в належному стані, не втративши своїх корисних властивостей і зберігши товарний вигляд. Але для такого варіанту Вам все одно знадобиться ящик, і температура від 0 до -1 ° С, і підтримувати загальну вологість в приміщенні в районі 95%.

Це ще не все!

 Не забувайте, що це тільки перша частина статті на тему вирощування моркви з насіння! Переходьте в наш блог і читайте більше корисної інформації.

Також, пам'ятайте, що Ви можете зв'язатися з нами будь-яким зручним для Вас способом, якщо хочете купити насіння моркви або отримати детальну консультацію з приводу посадки насіння.

Як з нами зв'язатися? Через сайт, зателефонувавши за вказаними номерами або написати в соцмережі: Фейсбук: @ fazenda.net.ua; Інстаграм: @magazin__fazenda_dneprorudnoe.

Мы сотрудничаем с :
up