Спеціальні ціни для агромагазинів

Вирощування кукурудзи органічним шляхом - ТОП-13 порад від «фазенди»

Вирощування кукурудзи органічним шляхом - ТОП-13 порад від «фазенди»

Шлях еко - це вірний шлях! Органічне вирощування кукурудзи, як і будь-яких інших овочевих сортів, є правильним рішенням, яке забезпечує не тільки високу якість селекції, але і стану навколишнього середовища.

Насіння кукурудзи купити Ви можете у нас за найвигіднішими умовами, але раніше ми радимо ознайомитися з корисними порадами. У новій статті Ви дізнаєтесь: переваги еко-вирощування, корисні поради для вирощування насіння кукурудзи української селекції. Але які конкретні переваги для Вас займатися еко-вирощуванням?

 

· Люди, які будуть купувати і їсти Вашу кукурудзу, оцінять її зовнішній вигляд, смакові якості, і напевно захочуть ще;

· Земля буде прихильною до такого способу вирощування та вся навколишня Ваш екосистема почне позитивно облагораживаться;

· Низькі початкові витрати, збільшена стабільність видачі врожаю, а від цього високий дохід;

· Людям завжди подобається ті фермери, які вибирають шлях екологічного вирощування і виробництва.

 

13 порад, які допоможуть вирощувати насіння кукурудзи органічним способом

 

Рада №1 - планування, планування і ще раз планування

Для того, щоб домогтися успіху, потрібно завжди все продумувати. Обміркувати свій бізнес-план, джерела фінансування, які культури будите брати і для чого вирощувати, кількість грошей для інвестування, яке обладнання є і що потрібно закупити.

 

Рада №2 - беріть приклад з «бувалих» фермерів

Намагайтеся на самому початку проконсультуватися зі знайомими фермерами, які давно займаються веденням господарства та городу. Подивіться корисні відео, почитайте інформативні статті. Навіщо заново вигадувати велосипед і витрачати час даремно?

 

 Рада №3 - садити в правильний час насіння кукурудзи

Температура ґрунту - не нижче 12 градусів, щоб процес росту був запущений правильно. Насіння кукурудзи неймовірно чутливі до температури. Що трапиться при заморозках? Сповільнюється зростання на тижні вперед або вони можуть навіть загинути!

 

Важливо ще буде перевірити які вимоги і умови вирощування потрібні для певної культури. Для це перевірте сорт, вивчивши детально інформацію про кукурудзу.


Рада №4 - потрібна правильна температура для посадки

Це буде як доповнення до попереднього раді. Пам'ятайте, що кукурудза любить тепло. Ми радимо для всіх фермерів чекати теплої погоди, навіть якщо деякі сорти можуть вирощувати і нижче 10 градусів.

За нашою статистикою температура від 16 ідо 25 градусів можна вважати ідеальною. Але для таких цифр потрібно обзавестися терпінням і вирощувати інші культури.

 

 Рада №5 - використовуйте покривні культури, гній і тп

Хочете гарні врожаї? Тоді потрібно створити хороші умови для насіння, збільшивши відсоток поживних речовин в грунті за допомогою додавання гною і посадки поживних речовин.

Покривні культури: борються зі шкідниками та бур'янами, протидіють ерозії, задіяні в переробці поживних речовин, збільшують проникність вологи.

Рада №6 - думайте про регіон, де збираєтеся вирощувати насіння кукурудзи української селекції

Вкрай важливо враховувати регіон, в якому Ви проживаєте і мають намір вирощувати селекції. Правильний вибір сорту дає більші шанси того, що Ви отримаєте великі врожаї і великий прибуток на моменті реалізації.

Пам'ятайте, що існують як універсальні типи, так і спеціалізуються на конкретних регіонах, грунтах і погодних умовах.

 

Рада №7 - не зупиняйтеся тільки на одній складовій шляху еко

Не забувайте про те, що використання екологічних добрив - всього лише один крок. Можна: використовувати сонячну / вітряну енергію, знизити використання пластикових пакетів / склянок та інше. Непоганий лайфхак - купувати велике обладнання спільно з сусідами-фермерами (менше витрат і шкоди навколишньому середовищу).

 

Рада №8 - робіть поетапний перехід

Ніяка грунт або овочева культура не буде рада різкого переходу, навіть якщо він екологічний. Дайте землі час, і займіться поетапними діями для переходу. Хімічні засоби залишають за собою неприємний слід на грунті, від якого ще потрібно оговтатися.

 

Рада №9 - не всі комахи - це зло

А Ви не знали? Деякі комахи навіть дуже корисні! Одні захищають, інші -опиляют. Все знаходиться в рівновазі, тому не варто порушувати екосистему. Взяти до прикладу тих же сонечок, які борються з попелиць, кліщами і войлочнікамі, захищаючи тим самим посіви.

 

Рада №10 - не забувайте пройти сертифікацію

Екологічні овочі зараз в тренді. Тому Ваші врожаї екологічної кукурудзи будуть давати більший прибуток Вам. Але хто повірить, що вона дійсно така? Просто повірять на слово? Можливо, на ринку це ще може спрацювати, але для співпраці з супермаркетами буде мало.

Рада №11 - правильно збирайте врожаї

Правильний час збору безпосередньо залежить від вибраного сорту насіння кукурудзи. Уважно ознайомтеся з вегетаційним періодом (ранній, середній, пізній) і способом збору (ручний або механізований).

 

 Рада №12 - потрібно міняти ротацію культур

Після того, як врожаї зійшли, грунт повинен відпочити і бути в хорошій кондиції для наступні висадок культур. Це забезпечить хороший вихід продукції в Дальгов.

Для це АГРОМАГАЗИН «ФАЗЕНДА» рекомендує змінювати час від часу місця посадки різних культур. Так поживні речовини будуть збалансовані.

 

Рада №13 - вибирайте перевірені сорти насіння кукурудзи

Купуйте тільки сорти від перевірених виробників. Це гарантує якість і відповідність інформації (не купуєте кота в мішку). Наприклад, великим попитом користуються насіння кукурудзи «Сингента».

 

Купити насіння кукурудзи в Україні можна на сайті насіння овочевих культур fazenda.net.ua за найвигіднішою ціною! Величезний вибір, відмінна якість і кращі світові селекції від кращих виробників.

Наші партнери

Новини

Хвороби перцю

Хвороби перцю

Солодкий і гіркий перець найчастіше вирощують на городах, і трапляється, що при правильному догляді не вдається отримати хороший урожай через хворобу культури.

Детальніше
Бакові суміші для обробки саду

Бакові суміші для обробки саду

З приходом весни та протягом усього сезону роботи в саду займають багато часу, і в основному воно витрачається на профілактичну обробку від шкідників та хвороб.

Детальніше
Як позбутися кротів

Як позбутися кротів

Багато фермерів, які тільки недавно розпочали свою діяльність, недооцінюють можливості цих тварин. На жаль, лише кілька таких особин можуть за ніч перетворити ділянку на мінне поле. Ось тому кожен городник повинен розуміти, як вигнати крота з городу. 

Детальніше
Хлороз рослин

Хлороз рослин

Для тих, хто займається вирощуванням тих чи інших культур, таке явище як хлороз не є чимось особливим.

Детальніше
Детальніше