Спеціальні ціни для агромагазинів

Вирощування кабачків - 15 речей, які необхідно знати!

Вирощування кабачків - 15 речей, які необхідно знати!

Це потрібно знати кожному фермеру, городнику чи будь-кому, хто хоче почати вирощувати кабачки та отримувати стабільні та великі врожаї! Понад 70% людей цього не знають, а на прочитання статті від агромагазину насіння "ФАЗЕНДА" знадобиться лише 10 хвилин!

Що Ви дізнаєтесь у цій статті?

15 речей, які потрібно знати, селищі Ви вирішили купити насіння кабачка в Україні, а саме:

  • Корисна інформація про культуру;
  • Властивості кабачка;
  • Правильна посадка кабачків;
  • Цвітіння;
  • Правила догляду;
  • Підготовка ґрунту;
  • Підживлення;
  • Збір урожаю;
  • І багато іншого!

 

ТОП-15 корисних фактів про кабачки: як треба за ними доглядати, вирощувати та збирати

1. Кабачок = гарбуз?

Кабачки відносять до однорічних трав'янистих овочевих культур, а саме до сімейства гарбузових.

2. Низькокалорійний.

Якщо Ви з'їсте 100 грамів продукту, то отримаєте всього 27 кілокалорій!

3. Кольоровий.

Плоди бувають зеленого, жовтого та білого кольору.

4. Світлолюбна та теплолюбна культура.

Тому садіть його на сонячному боці. Пам'ятайте ще й таку особливість, як те, що чим більше світла він отримає, тим швидше ви отримаєте врожаї, і тим краще вони будуть.

5. Ідеальний ґрунт для вирощування насіння кабачка.

Яка вона? Ми рекомендуємо висаджувати насіння в легкому супіщаному та суглинному грунті. Пам'ятайте про те, що ґрунт має бути прогрітим під час всього циклу зростання культури.

 

Купити насіння кабачка недорого!

6. Два способи посадки.

Можна вибрати між насінням та розсадою. Все залежить від клімату (наскільки він теплий) і коли Ви хочете отримати врожай. Ми радимо сіяти насіння у ґрунт, якщо Ви хочете отримати стабільні селекції та готові почекати.

7. Підготовка ґрунту при посадці насіння в ґрунт.

1) Зробіть лунки приблизно з відривом 70 див;

2) Удобріть перегноєм чи компостом;

3) Тільки потім сійте насіння.

8. Для вирощування кабачків важлива підготовка ґрунту.

Переконайтеся, що грядка була пухкою і могла пропускати воду. Що щодо частоти розпушування? Все залежить від типу Вашого ґрунту. Наприклад, якщо у Вас суглинна, то вона має властивість тверднути, і виходить якась кірка. Тому її розпушувати треба частіше.

9. Коли сіяти кабачки на розсаду?

За 30-35 днів перед висадкою у ґрунт.

10. Коли сіяти кабачки?

Відповідь дуже проста: ідеально буде під кінець травня або на самому початку червня. Краще уникати висадки над саму спеку і точно над холоду (при температурі нижче -2°З рослини можуть загинути).

 

Найпопулярніші сорти кабачка в Україні!

11. Поливка.

Здійснюйте процедуру поливу регулярно, але не переборщуйте. 1 раз на 10 днів буде чудово. Але робіть це, не шкодуючи води: на 1 м ² треба 10 л води.

Одного разу на 10 днів цілком достатньо. але рясно, те щоб на 1 м² припадало приблизно 10 л води. Також радимо використовувати теплу воду, щоб не почалося загнивання зав'язі.

І найкраще припинити полив за 10 днів до збирання врожаю.

12. Правильне підживлення.

Скористайтеся настоєм коров'яку або спеціальними добривами, які Ви можете купити на сайті www.fazenda.net.ua. Виробляється підживлення 2 рази: при цвітінні рослини та під час зростання плодів. Якщо робити це правильно, урожаї стануть ще більшими!

13. Як покращити запилення?

Вам необхідно іноді розсувати листя рослини для забезпечення доступу комах до квіток. Можна запилювати вручну або ж почекати, поки комахи самостійно впораються із завданням.

14. Збирання врожаю.

Зважайте на те, що існують різні сорти кабачків. У кожного сорту свій час зростання. Наприклад, якщо Ви купили сорт кабачка на тривале зберігання, то він заспіватиме довше ранньостиглих побратимів. Є й такі, коли можна отримати перший урожай на 20-ту добу після цвітіння.

15. Коли кабачок вважається стиглим?

Перевірте шкірку: якщо на дотик вона тверда і, при постукуванні чутний глухий звук, то плід вважається стиглим. Стиглі кабачки можуть лежати у підвалі до 5 місяців, не втрачаючи своїх властивостей та зовнішнього вигляду. Пам'ятайте, що дуже важливо не допустити переростання, адже інакше врожай втратить свої властивості.

Де купити насіння кабачка в Україні?

На сайті агромагазину насіння "ФАЗЕНДА" Ви знайдете найкращі сорти кабачків за вигідними цінами. Доставка насіння поштою, фізичний магазин, доступні ціни, якісний сервіс та обслуговування на fazenda.net.ua є все це і навіть більше!

_______

Читайте також:

Найпопулярніші сорти кабачка в Україні;

Базилік – вирощування, догляд, найкращі сорти;

Вирощування буряків – все, що потрібно знати для садівника.

Наші партнери

Новини

Хвороби перцю

Хвороби перцю

Солодкий і гіркий перець найчастіше вирощують на городах, і трапляється, що при правильному догляді не вдається отримати хороший урожай через хворобу культури.

Детальніше
Бакові суміші для обробки саду

Бакові суміші для обробки саду

З приходом весни та протягом усього сезону роботи в саду займають багато часу, і в основному воно витрачається на профілактичну обробку від шкідників та хвороб.

Детальніше
Як позбутися кротів

Як позбутися кротів

Багато фермерів, які тільки недавно розпочали свою діяльність, недооцінюють можливості цих тварин. На жаль, лише кілька таких особин можуть за ніч перетворити ділянку на мінне поле. Ось тому кожен городник повинен розуміти, як вигнати крота з городу. 

Детальніше
Хлороз рослин

Хлороз рослин

Для тих, хто займається вирощуванням тих чи інших культур, таке явище як хлороз не є чимось особливим.

Детальніше
Детальніше