Все що потрібно знати про агроволокно

Все що потрібно знати про агроволокно

Команда нашого АГРОМАГАЗИН "Фазенда" відкриє Вам один із секретів захисту Вашого врожаю


Сьогодні ми обговоримо агроволокно, а саме:

 

- Агроволокно і що це таке;

 

- Про які види агроволокна потрібно знати;

 

- Яке застосування у агроволокна;

 

- Чи можна купити якісні агроволокна в Україні.Що потрібно розуміти під агроволокном?

Агроволокно, або спанбонд - це еко захисник Вашого врожаю. Саме завдяки цьому захисному матеріалу врожаю не страшні заморозки і холодний несприятливий клімат в цілому. Не варто боятися, що щільність матеріалу стане перешкодою для потрапляння прямих променів сонця і води, навпаки, він не тільки пропускає сонце і вологу, але і його внутрішня сторона сприяє збереженню роси. Не потрібно більше мучитися як з поліетиленовими покриттями і знімати їх у разі поливу.

 

Серед інших корисних властивостей також:

- відмінна міцність;

- досліди довели нетоксичність матеріалу і здатність до утилізації;

- зберігає тепло;

- в середньому одне агроволокно використовується протягом 2-х-4-х сезонів.Види агроволокна

 Класифікація агроволокна залежить різних характеристик, які перетинаються між собою.

Якщо говорити про щільність, то розрізняють такі види агроволокна:

- Низькою щільності (17,19 і 23 г на 1 м²). Вкрай легені за допомогою яких розсаді і рослинам не загрожують заморозки взимку.

- Середній щільності (30 і 42 г на 1 м²). Кращий помічник при тунельних парниках, високий рівень захисту від вітрів і морозу, проте середній рівень пропуску сонячних променів.

- Високої щільності (60 г на 1 м²).

 

З огляду на щільність матеріалу бувають і різних кольорів, наприклад білі бувають абсолютного будь-якої щільності, а ось чорні тільки високою. Давайте обговоримо більш детальну інформацію!

Агроволокно біле

Дане агроволокно часто використовують, щоб убезпечити рослини, так давайте розбиратися чому. При посадці насіння у відкритий грунт ранньою весною є ризик обмороження, що призведе до втрати врожаю. Городники з досвідом використовують білі агроволокна для захисту:

- агроволокно біле тонкої щільності: для захисту від спеки в літній період, для захисту від нічних заморозків з кінця квітня, пропускаемость світла становить близько 80%;

- матеріал середньої і високої щільності: для захисту від сильних заморозків восени і взимку, через щільність подбайте і про спорудження легкого каркаса.

                                                                                                                                                                                                                                                                                
Агроволокно чорне

Даний вид також називають агроволокно для мульчування. Служить укриттям для грунтів перед посадкою насіння як плодових, так і інших культур. Сприяє підтримці мікроклімату грунту, що забезпечує швидкий і активне зростання. Основні переваги:

- повільний процес випаровування вологи;

- прогрів грунту і збереження тепла;

- запобігають появі бур'яну;

- плоди не забруднюються.

Агроволокно комбіноване

Таким називають агроволокно двошарове, де нижня частина - чорна, а верхня - біла. Крім всіх позитивних характеристик чорного, комбіноване агроволокно відображає прямі сонячні промені і захищає ґрунт від перегріву в спекотні дні року.
Агроволокно: застосування

Запам'ятайте, що агроволокно володіє однорідної структури, а це значить, що стелити його можна з будь-якого боку, це ніяк не погіршить його функції. Єдиний виняток з цього правила відноситься до комбінованого агроволокно (білої стороною вгору). Застосування того чи іншого виду агроволокна залежить від грунтових і кліматичних умов, періоду посадки насіння і культури. Давайте розглянемо особливості застосування агроволокна на конкретному прикладі.

Агроволокно для посадки полуниці

Першим кроком буде підготовка грунту. Ділянку потрібно перекопати і прибрати, якщо є, бур'яни.

 

 

Другий крок. Накрийте грунт чорним агроволокном і закріпіть кінці кілочками, щоб зафіксувати його. Кінці покриття можна присипати землею, але для цього знадобиться викопати траншею глибиною в 10 см.

 

Для третього кроку Вам знадобляться ножиці або гострий садової ніж. Зробіть хрестоподібні, круглі або овальні розрізи через кожні 15 см. Ви можете пропустити цей крок, якщо купите агроволокно вже з отворами.

 

Четвертий крок. Розведіть розрізи, висадіть в грунт кущики полуниці і полийте.

 

 

Пам'ятайте, що ніяких труднощів з поливом у Вас не виникне, використовуйте простий полив збільшити обсяги виробництва. Агроволокно для мульчування добре пропускає вологу і зберігає її. Спанбонд чорного кольору полегшить і процес залицяння за Вашим урожаєм полуниці. Ягоди зможуть лежати поверх волокна.

 

 

Пам'ятайте, що агроволокно біле тонкої щільності витримує морози близько -2 ° C, а середньої - до -5 ° C. Висока щільність білого агроволокна близько -7-10 ° C. Чорне і комбіноване агроволокна частіше використовуються для захисту врожаю від прямим сонячних променів, проте також витримують і сильні заморозки, зберігаючи тепло до 12-ї години.

Купити агроволокно в Україні

 

Купити спанбонд високої якості зовсім не складно, потрібно тільки знати де, і в цьому ми з радістю допоможемо Вам. У пошуковому рядку напишіть агроволокно ФАЗЕНДА і переходите на наш сайт. У розділі "Укривной матеріал для городу" представлені два найнадійніших виробника агроволокна. Агроволокно купити радимо від перевірених виробників.

 

Агроволокно Agreen

 

Спанбонд високої якості, який має тільки позитивні відгуки. Виробник подбав про універсальний підхід до виробництва даного агроволокна. Виявляє відмінну адаптацію матеріалу до наших кліматичних і грунтових умов. Для умов нашого жаркого клімату в певних регіонах України підійде саме агроволокно Agreen, завдяки 4% -анти-ультрафіолетового стабілізатора в складі. Застосування саме цього агроволокна дозволяє зібрати урожай раніше вегетаційного періоду (приблизно на 10 днів), в незалежність від температури. Купити оптом агроволокно або в роздріб можна на сайті АГРОМАГАЗИН "ФАЗЕНДА".Агроволокно Херсонський стандарт

 

Аналогом імпортного якісного агроволокна є виробник Херсонський стандарт. Це не тільки стандарт високої якості, але і гарантія високопродуктивного врожаю. Даний виробник на ринку вже не один рік і довів свою надійність. Агроволокно - це стійка захист при заморозках, від появи бур'яну і нападів птахів на урожай. Оптом купити покривний матеріал для рослин з еко матеріалу від виробника Херсонський стандарт можна на сайті АГРОМАГАЗИН "ФАЗЕНДА".

 

Ціна на агроволокно на нашому сайті доступна, а також вельми великий вибір серед видом, тому не сумнівайтеся, що зможете собі щось підібрати. Щоб переконається в щирості наших слів в пошуковому рядку введіть "Агроволокно ціна" і порівняйте ціни. Ми гарантуємо Вам доступність, якість та швидку доставку Вашого замовлення. АГРОМАГАЗИН "ФАЗЕНДА" не тільки захистить урожай, але і допоможе вибрати культуру для посадки. Адже раз Ви цікавитеся укриттям, то насіння від перевірених і успішних світових виробників також не завадять. Ми будемо чекати Вашого дзвінка, щоб допомогти Вам!

Мы сотрудничаем с :
up