Спеціальні ціни для агромагазинів

Все що потрібно знати про агроволокно

Все що потрібно знати про агроволокно

Команда нашого агромагазину "Фазенда" відкриє Вам один із секретів захисту Вашого врожаю. Сьогодні ми обговоримо агроволокно, а саме:

 • Агроволокно та що це таке;
 • Про які види агроволокна потрібно знати;
 • Яке застосування у агроволокна;
 • Чи можна придбати якісні агроволокна в Україні.

Що слід розуміти під агроволокном?

Агроволокно, або спанбонд – це екозахисник Вашого врожаю. Саме завдяки цьому захисному матеріалу врожаю не страшні заморозки та холодний несприятливий клімат у цілому. Не варто боятися, що щільність матеріалу стане перешкодою для попадання прямих променів сонця та води, навпаки, він не тільки пропускає сонце та вологу, але і його внутрішня сторона сприяє збереженню роси. Не потрібно більше страждати як з поліетиленовими покриттями і знімати їх у разі поливу.

Серед інших корисних властивостей також:

 • відмінна міцність;
 • досліди довели нетоксичність матеріалу та здатність до утилізації;
 • зберігає тепло;
 • в середньому одне агроволокно використовується протягом 2-4-х сезонів.Види агроволокна

Класифікація агроволокна залежить від різних характеристик, які перетинаються між собою.

Якщо говорити про щільність, то розрізняють такі види агроволокна:

 • Низька щільність (17,19 та 23 г на 1 м²). Вкрай легкі за допомогою яких розсаді та рослинам не загрожують заморозки взимку.
 • Середня щільність (30 і 42 г на 1 м²). Найкращий помічник при тунельних парниках, високий рівень захисту від вітрів та морозу, однак середній рівень пропуску сонячних променів.
 • Висока щільність (60 г на 1 м²).

Враховуючи щільність матеріалу бувають і різних кольорів, наприклад, білі бувають абсолютної будь-якої щільності, а ось чорні тільки високою. Давайте обговоримо докладніше!

Агроволокно біле

Дане агроволокно часто використовують, щоб убезпечити рослини, тож давайте розбиратися чому. При посадці насіння у відкритий ґрунт напровесні є ризик обмороження, що призведе до втрати врожаю. Огородники з досвідом використовують білі агроволокна для захисту:

 • агроволокно біле тонкої щільності: для захисту від сонця в літній період, для захисту від нічних заморозків з кінця квітня, пропускання світла становить близько 80%;
 • маєтріал середньої та високої щільності: для захисту від сильних заморозків восени та взимку, через щільність подбайте і про спорудження легкого каркасу.Агроволокно чорне

Цей вид також називають агроволокно для мульчування. Служить укриттям для ґрунтів перед посадкою насіння як плодових, так і інших культур. Сприяє підтримці мікроклімату ґрунту, що забезпечує швидке та активне зростання. Основні переваги:

 • повільний процес випаровування вологи;
 • прогрів ґрунту та збереження тепла;
 • запобігають появі бур'янів;
 • плоди не забруднюються.

Агроволокно комбіноване

Таким називають агроволокно двошарове, де нижня частина – чорна, а верхня – біла. Крім всіх позитивних характеристик чорного, комбіноване агроволокно відображає прямі сонячні промені та захищає ґрунт від перегріву у спекотні дні року. Агроволокно: застосування

Запам'ятайте, що агроволокно має однорідну структуру, а це означає, що стелити його можна з будь-якого боку, це ніяк не погіршить його функції. Єдиний виняток із цього правила відноситься до комбінованого агроволокна (білою стороною вгору). Застосування того чи іншого виду агроволокна залежить від ґрунтових та кліматичних умов, періоду посадки насіння та культури. Давайте розглянемо особливості застосування агроволокна на конкретному прикладі.

Агроволокно для посадки полуниці

Першим кроком буде підготовка ґрунту. Ділянку потрібно перекопати і прибрати, якщо є, бур'яни.

Другий крок. Накрийте ґрунт чорним агроволокном та закріпіть кінці кілочками, щоб зафіксувати його. Кінці покриття можна присипати землею, але для цього потрібно викопати траншею глибиною в 10 см.

Для третього кроку Вам знадобляться ножиці чи гострий садовий ніж. Зробіть хрестоподібні, круглі чи овальні розрізи через кожні 15 см. Ви можете пропустити цей крок, якщо купите агроволокно вже з отворами.

Четвертий крок. Розсуньте розрізи, висадіть у грунт кущики полуниці та полийте.

Пам'ятайте, що жодних труднощів із поливом у Вас не виникне, використовуйте простий полив зрошенням. Агроволокно для мульчування добре пропускає вологу та зберігає її. Спанбонд чорного кольору полегшить процес догляду за Вашим урожаєм полуниці. Ягоди зможуть лежати поверх волокна.

Пам'ятайте, що біле агроволокно тонкої щільності витримує морози близько -2 °C, а середньої - до -5 °C. Висока щільність білого агроволокна -7-10 °C. Чорне та комбіноване агроволокна частіше використовуються для захисту врожаю від прямого сонячного проміння, проте також витримують і сильні заморозки, зберігаючи тепло до 12-ти годин.


 

Купити агроволокно в Україні

Купити спанбонд високої якості зовсім не складно, потрібно знати де, і в цьому ми з радістю допоможемо Вам. У пошуковому рядку напишіть агроволокно ФАЗЕНДУ та переходьте на наш сайт. У розділі “Укривний матеріал для городу” представлені два найнадійніші виробники агроволокна. Агроволокно купити радимо від перевірених виробників.

Агроволокно Agreen

Спанбонд високої якості, який має лише позитивні відгуки. Виробник подбав про універсальний підхід до виробництва даного агроволокна. Виявляє відмінну адаптацію матеріалу до наших кліматичних та ґрунтових умов. Для умов нашого спекотного клімату в певних регіонах України підійде саме агроволокно Agreen завдяки 4%-анти-ультрафіолетовому стабілізатору у складі. Застосування саме цього агроволокна дозволяє зібрати врожай раніше вегетаційного періоду (приблизно на 10 днів) незалежно від температури. Купити оптом агроволокно або роздріб можна на сайті агромагазину “ФАЗЕНДА”.


Агроволокно Херсонський стандарт

Аналогом імпортного якісного агроволокна є виробник Херсонського стандарту. Це не лише стандарт високої якості, а й гарантія високопродуктивного врожаю. Цей виробник на ринку вже не один рік і довів свою надійність. Агроволокно – це стійкий захист при заморозках, від появи бур'янів та нападів птахів на врожай. Оптом купити покривний матеріал для рослин з екоматеріалу від виробника Херсонський стандарт можна на сайті агромагазину "ФАЗЕНДА".

Ціна на агроволокно на нашому сайті доступна, а також великий вибір серед видом, тому не сумнівайтеся, що зможете собі щось підібрати. Щоб переконатися у щирості наших слів у пошуковому рядку, введіть “Агроволокно ціна” та порівняйте ціни. Ми гарантуємо Вам доступність, якість та швидку доставку Вашого замовлення. Агромагазин "ФАЗЕНДА" не лише захистить урожай, а й допоможе вибрати культуру для посадки. Адже якщо Ви цікавитеся укриттям, то насіння від перевірених та успішних світових виробників також не завадить. Ми будемо чекати на Ваш дзвінок, щоб допомогти Вам!


Наші партнери

Новини

Хвороби перцю

Хвороби перцю

Солодкий і гіркий перець найчастіше вирощують на городах, і трапляється, що при правильному догляді не вдається отримати хороший урожай через хворобу культури.

Детальніше
Бакові суміші для обробки саду

Бакові суміші для обробки саду

З приходом весни та протягом усього сезону роботи в саду займають багато часу, і в основному воно витрачається на профілактичну обробку від шкідників та хвороб.

Детальніше
Як позбутися кротів

Як позбутися кротів

Багато фермерів, які тільки недавно розпочали свою діяльність, недооцінюють можливості цих тварин. На жаль, лише кілька таких особин можуть за ніч перетворити ділянку на мінне поле. Ось тому кожен городник повинен розуміти, як вигнати крота з городу. 

Детальніше
Хлороз рослин

Хлороз рослин

Для тих, хто займається вирощуванням тих чи інших культур, таке явище як хлороз не є чимось особливим.

Детальніше
Детальніше