Види бур'янів

Види бур'янів

Види бур'янів

З настанням дачного сезону у городників починаються приємні турботи і слідом за ними неприємності у вигляді бур'янів в саду. Бур'яни на городі бувають різних видів, і позбутися від них непросто. Але з огляду на, якої шкоди завдають бур'яни, можна знайти спосіб вирішення проблеми. Отже, розглянемо популярні види. Першими можна назвати колючі бур'яни.


Види бур'янів - опис

Є кілька різновидів бур'янів, на фото можна побачити, як вони виглядають. Їх основний спосіб розмноження це насіння. Класифікація бур'янів:

 

 

 До колючим бур'янам відноситься:

Осот рожевий, він має й іншу назву - осот польовий. Рослина відрізняється своїми розмірами від інших бур'янів. Стебло його високий і великий, зростає на висоту кількох метрів. Його можна зустріти практично скрізь, зростає він на полях, в містах, навіть на доглянутих дачних ділянках. Рослина надзвичайно небезпечно для різних культур. Воно утворює, щільні зарості, і всі культурні рослини гинуть.

 

Кропива звичайна - городній бур'ян номер один в Європі. Лікарська, але, в той же час небезпечна рослина. Це бур'ян, який розмножується і насінням і за допомогою кореневої системи. Розростається дуже швидко. Висушує і виснажує землю. Має специфічний запах, при дотику до кропиві відчувається пекучий опік. Не можна допускати, щоб вона розрослася по всій ділянці;

 

 

Чортополох - має довге стебло, де багато колючок і шипів, тому його дуже важко прибирати. Хоча багатьом він здається цікавим рослиною за рахунок запаху і нектару. Щоб позбутися від цього бур'яну досить його зрізати біля основи. Але це робити потрібно постійно - основний корінь поступово стоншена і засохне.

 

 
Повзучі бур'яни

Кожен садівник замислюється, як позбутися від бур'янів. До низькорослого бур'яну відноситься:

 

Кислиця звичайна - це популярний бур'ян, що росте всюди. Вона зустрічається в полях, в міських скверах і парках і на ділянках садівників. Це дуже стійкий бур'ян - його важко видаляти, він погано піддається впливу різних хімікатів. Назва хімікатів може бути різними. Видаляють кислиці виключно з коренем. Якщо зрізати тільки верх, кислиця знову виростити величезних розмірів;

 

Березка польова - у нього дуже довгий і тонкий стебло, як батіг. Обвиваючи рослина, березка знищує його. Стебло цього бур'яну досягає в довжину близько метра, коренева система також повзуча, розростається на кілька метрів. Шкідливо тим, що містить отруйну смолиста речовина;

 

 

Тонконіг - рослина з довгими гладкими стеблами. На самому початку воно непомітно, але з часом бур'ян виглядає некрасивими плямами. Щоб запобігти його появі, необхідно його постійно прибирати.


Боротьба з бур'яном - різні методи

Для того щоб позбутися від бур'яну і звести до мінімуму його шкідливий вплив необхідно з ними боротися:

. Прополка - город слід прополювати кожні 2 тижні.

. Обривати з'явилися сходи.

. Перекопка вилами - лопата або сапа тільки поламане корінь, після чого дрібні шматочки почнуть розростатися і бур'янів з'явиться ще більше.

 . Добриво сидератами - це органічний спосіб боротьби з бур'янами. Сидерати це однорічні рослини, які допомагають перемогти бур'яни і наситити грунт киснем. Вони мають розгалужену кореневу систему, роблю навіть саму ущільнену грунт пухкої. Проти бур'янів відмінно підходить гречка, олійна редька, біла конюшина, настурція та інші. Для кожного бур'яну є своє рослина.

. Алкоголь - відноситься до народних засобів. Щоб обробити алкоголем траву, потрібно розвести 150 мл спирту в п'яти літрах води. Ще підійде 6% -ий етиловий спирт. Розведену суміш розпорошити за місяць до початку посіву. Тим самим вони сприяють швидкому зростанню бур'янів, які потім легко видалити сапкою або за допомогою культиватора. Перед посівом насіння земля буде абсолютно чистою.

. Сіль теж допомагає при боротьбі з бур'янами. Її необхідно використовувати 1.5 кг / м2. У вигляді розчину потрібно на 1 л води - 1 склянка солі. Вона робить грунт непридатною для життя. Для цього треба взяти дрібку солі і покласти під кожне небажане рослина. Сіль розчиниться під час дощів і знищить все бур'яни.

. Оцет використовується не тільки в харчових цілях, але і для усунення бур'янів. Для цього знадобиться 40% розчин оцту, змішаний з водою в рівних пропорціях. Спочатку його необхідно зрізати і потім обприскати. Через оцту повністю загине пеньок.

. Хімічна обробка бур'янів - застосовуються спеціальні препарати, які впливають на бур'яни. Є такі речовини, які не чіпатимуть культурні посадки, а бур'ян зникне. Їх дія полягає в проникненні компонентів препарату всередину листя, через них хімікат потрапляє до коріння. Бур'ян повністю знищений.

. Мульчирование - його застосовують для збереження вологи в грунті, і як метод боротьби з бур'янами. Грунт перекривається різними матеріалами - соломою, тирсою, стружкою, тріскою, корою, або іншими подібними. Перед тим як розкласти мульчу, потрібно добре обробити грунт, видалити всі бур'яни, добре полити рослини. Потім замульчувати грунт.

. Вапнування - цей спосіб застосовується при збереженні і підвищенні родючості грунту, зростання врожайності і пом'якшення впливу погодних умов на врожай. Має в складі добрива з кальциту, вапняку, гашеного вапна і відходи цукрового виробництва. Такий спосіб відмінно підходить для виведення кислиці. А ось кальцієві солі, наприклад, як гіпс непридатні, так як призводять до підкислення грунту.

. Видалення верхнього шару землі - цей метод застосовується тоді, коли інші не допомагають. Необхідно видалити шар грунту близько 5 см, для того щоб видалити бур'яни з корінням і засипати землю родючим грунтом. Викопану землю необхідно вивезти з ділянки.

 

Від бур'янів можна позбутися, але при цьому мати терпіння і робити все по інструкції.

Мы сотрудничаем с :
up