Добрива Valagro (Валагро)

Добрива Valagro (Валагро)

Добрива Valagro (Валагро): підтримка від початку зростання до дозрівання плодів


Функція добрив - покращувати харчування рослин і властивості грунту, сприяючи, таким чином, підвищення врожаю. Принцип дії добрив заснований на тому, що вони постачають рослинам необхідні для нормального росту і розвитку хімічні елементи, такі як залізо, магній, калій, фосфор, сірка, кальцій. Цікаво те, що жоден елемент не може бути повністю замінений іншим.


Мінеральні добрива для всіх фаз росту

Мінеральні добрива бувають простими (акцент зроблений на якомусь одному елементі) і комплексними (що складаються з декількох елементів, як правило, двох-трьох). Комплексні, в свою чергу, поділяються на складні (у вигляді одного речовини) і змішані (у вигляді n-ного кількості речовин). Мінеральні добрива Valagro (Валагро) представлені кількома формулами - наприклад, це «Плантафол», «Майстер», «Мікро НП», «Бенефіт», «Мегафол», «Світ».


Плантафол


Це комплексне добриво для:


Цвітіння і утворення бутонів.

Зростання і дозрівання плодів.

Почала активного росту рослин.

Кожна різновид добрива з цією назвою виконує якусь одну з перерахованих функцій.


Майстер


Серед цих комплексних мінеральних добрив можна зустріти спеціальне добриво для хвойних рослин. Добриво розчиняється в воді, є комплексним і не містить хлору. Мікроелементи представлені у формі хелатів. Вони призначаються для сосен, ялин, туй та інших рослин хвойних порід.


мікро НП


Це добриво примітно тим, що виконано у вигляді гранул і володіє ефектом «стартера». У швидкому старті потребують такі культури як кукурудза і цибулю, буряк столовий і цукровий, зернові та соняшник, виноград, плодові дерева, технічні томати.


Вносити це добриво потрібно разом з посадковим матеріалом, локально, використовуючи сівалки точного висіву. При цьому стандартну дозу фосфорних і азотних добрив спеціально знижують. У «Мікро НП» багато фосфору і цинку в хелатній (легкозасвоюваній) формі, присутні органічні компоненти. Речовина дозволяє краще розвиватися кореневій системі, збільшує опір низьких температур.


Інші добрива Valagro (Валагро)


До їх числа належать:


Радіфарм - розвиває кореневу систему рослин.

Віва - захищає саджанці від стресу при пересадці, робить родючим виснажений грунт.

Максікроп крем плюс - збільшує утворення плодів і біомасу, ідеальний при несприятливих погодних умовах.

Світ - відповідальний за швидке дозрівання і насиченість кольору плоду.

Активін - призначається для зелених насаджень на балконі, кімнатних і вуличних квітів. Збільшує кількість бутонів і продовжує фазу цвітіння, підвищує стійкість рослин до гнилі і хвороб. Діє тривалий термін, повністю живить рослини протягом 3-4 місяців. Містить вітаміни, фітогормони, амінокислоти.

Як бачите, вибрати є з чого. Добрива Valagro дозволять вам повноцінно доглядати за всіма видами рослин.

Мы сотрудничаем с :
up