Спеціальні ціни для агромагазинів

Томат Гюсто F1 компанії - суперновинка від Yuksel

Томат Гюсто F1 компанії - суперновинка від Yuksel
Агромагазин «ФАЗЕНДА» постійно розширює свій асортимент і, нарешті, ми маємо насіння томату Густо F1! Інноваційний сорт томату від відомого німецького виробника Yuksel Seeds Ltd. Такого ви ще не бачили!
У цій статті Ви дізнаєтесь: про наш сорт-новинку; про основні особливості Густо; про переваги насіння компанії Yuksel Seeds Ltd. Цікаво? Тоді наперед читати далі!
 
Головна інформація про турецький томат Gusto (334) F1
Томат Густо (334) F1 Gusto (334) F1 – новинка нашого інтернет-магазину, один із рекордсменів від Юксель. Що потрібно знати про томат?
  • Сорт ранніх, рожевих та індтермінантних томатів високої якості.
  • Соковиті та красиві плоди до 300 грам;
  • Можна реалізовувати у 2 обороти, однаково успішно;
  • Хороша форма, товарний вид продукції;
  • На одному кущі росте багато плодів, висока врожайність.
 
Насіння Юксель – переваги та особливості продукції
Турецький бренд Yuksel Seeds Ltd, який уже встиг зарекомендувати себе на ринках багатьох країн, зокрема й в Україні. Сама компанія займається виробництвом якісного насіння гібридів, а також дослідженнями у різних агросферах.
 
Yuksel Seeds – найбільша компанія з найкращою селекцією у Туреччині. Головний вектор виробництва – гібриди томатів, перців, огірків, баклажанів, кабачків, кавунів та динь.
 


Вся продукція від Yuksel Seeds має такі переваги:
  • Велике відсоткове співвідношення врожайності – отримуєш багато томатів;
  • Стійкість до різних подразників та хвороб – здорові, сильні та стійкі продукти;
  • Високі смакові якості та структура плоду – з насіння виростають відмінні сорти овочів та фруктів, лому загальна думка для турецьких виробників.
  • Адаптивність, транспортабельність та тривале зберігання – найважливіші показники для транспортування у великих масштабах.
 
Де можна замовити насіння томату Густо F1 в Україні?
Ми пропонуємо найкращі умови для українських фермерів! Наші партнери – найбільші виробники насіння та добрив! Прямі поставки без посередників, доступні ціни на всі товари, а також висока якість насіння, швидка доставка – це лише мала частина переваг fazenda.net.ua. Зроби правильний вибір – вибери нас!
Купити томат Густо F1 можна в магазині «ФАЗЕНДА» за найкращою ціною! Доступні ціни, широкий вибір насіння овочевих та фруктових культур. Ви можете звернутися до нашого менеджера, якщо залишилися якісь питання щодо новинки.

Джерело: fazenda.net.ua

Наші партнери

Новини

Хвороби перцю

Хвороби перцю

Солодкий і гіркий перець найчастіше вирощують на городах, і трапляється, що при правильному догляді не вдається отримати хороший урожай через хворобу культури.

Детальніше
Бакові суміші для обробки саду

Бакові суміші для обробки саду

З приходом весни та протягом усього сезону роботи в саду займають багато часу, і в основному воно витрачається на профілактичну обробку від шкідників та хвороб.

Детальніше
Як позбутися кротів

Як позбутися кротів

Багато фермерів, які тільки недавно розпочали свою діяльність, недооцінюють можливості цих тварин. На жаль, лише кілька таких особин можуть за ніч перетворити ділянку на мінне поле. Ось тому кожен городник повинен розуміти, як вигнати крота з городу. 

Детальніше
Хлороз рослин

Хлороз рослин

Для тих, хто займається вирощуванням тих чи інших культур, таке явище як хлороз не є чимось особливим.

Детальніше
Детальніше