Спеціальні ціни для агромагазинів

Список засобів захисту рослин від агромагазина "Фазенда"

Список засобів захисту рослин від агромагазина "Фазенда"

Засоби захисту рослин


Якісне і безперешкодний розвиток рослин здатні забезпечити пестициди, що належать до класу речовин хімічного типу, і біологічні препарати. Маю на увазі відмінності по:


 


Складом.

Способу ураження організму шкідника.

Принципом дії.

Об'єктам.

Ви можете купити в АГРОМАГАЗИН «ФАЗЕНДА» будь-який засіб, для захисту рослин в Україні, за демократичною ціною, включаючи фунгіциди та гербіциди.


Склад (хімічний)

З'єднання бувають за походженням:


Неорганічними (сполуки миш'яку, фтору, барію, міді, ртуті, бору).

Біогенними (утворюються або з самих вірусів, бактерій, грибів, рослин, або з продуктів їх життєдіяльності).

Органічними (сполуки фосфору, хлору; похідні кислот тиокарбаминовой і дитиокарбаминовой; синтетичні піретроїди; нітрофеноли).

Способи ураження організму шкідника

Потрапити всередину шкідливого організму препарат може:


З їжею.

За допомогою контакту з тілом.

При диханні.

За ступенем токсичності, розрізняють пестициди 4 груп, за показником середньолетальній дози речовини - ЛД50. Якщо значення до 1 мг на 1 кг маси тіла - це отрута сильної дії, в межах 50-200 мг / кг - пестицид високу токсичність. Среднетоксічним вважається значення в рамках 200-1000 мг / кг, а малотоксичних - понад 1000 мг / кг. Якщо речовина не можна віднести до перших трьох груп - його слід неодмінно віднести до четвертої.


Форма випуску речовин

Вона вказується на упаковці препарату, який ви зуміли купити в Україні за оптимальною ціною. Наприклад, препарати гранульованого типу необхідні для протруювання грунту, дуст - для сухого протруювання, а також обпилювання. Змочується порошки потрібні для суспензій, що характеризуються високою стійкістю. Крім того, існують концентрати емульсій, розчини, а також інші форми речовин.


Діапазон застосування препаратів

За допомогою спеціально розроблених речовин, ви можете:


• Використовувати отруєні приманки.


• опилівают рослини і обприскувати їх.


• Застосовувати процедуру димленія.


• Проводити інтоксикацію рослини.


• Протравлювати - як насіння, так і грунт.


• Змусити засіб працювати в якості антисептика.


Принцип дії

Відповідно до даного параметру, боротьбу зі шкідниками пестициди ведуть 2 способами: знищують їх при безпосередньому контакті або через проникнення в шлунок. Перші називають контактними, другі - системними. Секрет останніх в тому, що вони проникають в тканини рослин і їх провідну систему. При цьому, вбиває препарат тільки шкідників.


Об'єкти

Хаотичного розростання деревної порослі протидіють арборициди. Ефективну боротьбу з бур'яном ведуть гербіциди. Позбутися від бактерій допомагають антибіотики. Протигрибковудію надають фунгіциди. Від нематод оберігають нематіціди. Акарициди протидіють кліщів. Родентициди призначені для гризунів. Інсектициди винайдені для боротьби зі шкідливими комахами.

Наші партнери

Новини

Хвороби перцю

Хвороби перцю

Солодкий і гіркий перець найчастіше вирощують на городах, і трапляється, що при правильному догляді не вдається отримати хороший урожай через хворобу культури.

Детальніше
Бакові суміші для обробки саду

Бакові суміші для обробки саду

З приходом весни та протягом усього сезону роботи в саду займають багато часу, і в основному воно витрачається на профілактичну обробку від шкідників та хвороб.

Детальніше
Як позбутися кротів

Як позбутися кротів

Багато фермерів, які тільки недавно розпочали свою діяльність, недооцінюють можливості цих тварин. На жаль, лише кілька таких особин можуть за ніч перетворити ділянку на мінне поле. Ось тому кожен городник повинен розуміти, як вигнати крота з городу. 

Детальніше
Хлороз рослин

Хлороз рослин

Для тих, хто займається вирощуванням тих чи інших культур, таке явище як хлороз не є чимось особливим.

Детальніше
Детальніше