Спеціальні ціни для агромагазинів

Сорти перцю товстостінного

Сорти перцю товстостінного

Сорти перцю солодкого товстостінного вражають своєю різноманітністю, тому ви можете підібрати в нашому інтернет-магазині найкращі товстостінні перці на будь-який смак. Доставка здійснюється поштою, і посилка буде доставлена ​​вже за короткий час, тому вам не доведеться довго чекати.

На сайті можна переглянути різні види та підібрати саме ті, які ідеально підходять для ваших кліматичних умов, а також який саме врожай ви хочете отримати. Ціни приємно здивують своєю адекватністю, тому ви зможете підібрати потрібні вам сорти овочів.

Насамперед насіння перцю потрібно попередньо обробити, перш ніж висаджувати в землю. Їх кладуть у воду за температури 50 градусів на 5 годин. Тоді 2-3 дні потрібно зберігати у прохолодному місці за нормальної температури близько 20 градусів. Після цього насіння висаджують у землю.

Вважається, що середній термін дозрівання сортів перцю становить 110 днів, а раніше збирати плоди не потрібно, бо вони ще незрілі.

 Які сорти перцю товстостінного?

На нашому сайті ви можете вибрати, а потім виростити у себе найтовстіші сорти перцю, а саме:

• Перець Партнер;

• Перець Грек;

• Перець Бублик;

• Перець Каліфорнійське диво;

• Перець Атлант.

 Перець Партнер

Найтовстіший солодкий перець - це перець Партнер. Він солодкий на смак, має насичений червоний колір, а за терміном дозрівання відноситься до середньостиглих перців. Кущ дуже сильний, у висоту може досягати 1,3 метра. Вирощувати його рекомендують у теплиці, оскільки тоді врожай буде найбільшим. Цей гібридний вигляд можна виростити від 80 днів. Маса овочів досягає 300, іноді навіть 350 грам, а товщина стінки становить від 7 до 9 міліметрів. М'якуш перцю дуже смачний і його часто використовують для приготування салатів або консервації.

Не варто пересаджувати перець, а відразу з першого разу підібрати постійне місце, оскільки рослина може загинути, тому що погано приживається на новому місці, крім того, під час пересадки можна зашкодити коріння. Категорично не рекомендують пересаджувати перець під час цвітіння.

 Перець Грек

Цей сорт відрізняється тим, що він має середні розміри, а дозріває приблизно за термін від 105 до 115 днів після посадки його в ґрунт. Якщо ви хочете вирощувати його на відкритому ґрунті, то в такому випадку, для того, щоб отримати хороший урожай, варто вкрити його плівкою. Висота куща досягає 80 сантиметрів, проте він дасть велику кількість плодів.

Вага такого перцю коливається від 120 до 150 грамів. Товщина стінок овочів має від 7 до 9 міліметрів і на смак він дуже солодкий. Він чудово підходить для салатів та консервування. Рекомендують сіяти насіння для того, щоб одержати розсаду ще у лютому. Після того, як з'явилися перші паростки, потрібно відрахувати 70 днів і лише тоді садити перець на відкритий ґрунт. Між кущами рекомендують залишити достатньо місця, щоб рослини могли не заважати одна одній, а спокійно рости.

Перець Бублик

Цей сорт перцю рано дозріває, тому ви можете виростити його за 110 днів. Він чудово підходить для посадки у відкритий ґрунт, проте його потрібно буде, як і попередній сорт перцю, накрити плівкою. Висота куща досягає 70 сантиметрів, проте він досить об'ємний і займає багато місця, тому це потрібно врахувати під час посадки.

Плоди мають округлу форму, проте їх маса менша, близько 80-120 грам, але це не впливає на смакові якості – вони дуже смачні та солодкі, тому ідеально підійдуть до багатьох страв. Їх можна навіть заморожувати чи фарширувати – вони не втратять своїх смакових якостей, а також форму.

Для того, щоб отримати добрий урожай, рекомендують садити перець там, де до нього росли огірки, бобові чи капуста. Крім цього, не потрібно забувати про добрива, оскільки в процесі росту і при посадці потрібно удобрити землю, щоб рослина могла набиратися поживних компонентів.

 Перець Каліфорнійське диво

Цей сорт підходить для закритого ґрунту, а дозріває повністю за 120, а іноді й за 130 днів. Висота такого куща складає 0,8 метра. Зібрати з одного куща можна одночасно 10 плодів, тому за весь час ви зберете хороший урожай і отримаєте овочі, які підходять як у перші страви, так і салати або на консервацію. Вага одного перцю коливається від 80 до 130 грам, проте, траплялися випадки, коли один плід міг мати 160 грам. Товщина стінки перцю менша ніж у попередників, вона досягає 6-7 міліметрів, проте іноді може бути і 8 міліметрів.

Основними характеристиками цього виду перцю є те, що він має хорошу витривалість, а крім цього хорошу врожайність, якщо його доглядати. Вирощують перець на землі, де раніше росла капуста, або бобові, оскільки тоді буде хороша врожайність.

Перед тим, як посадити насіння, його потрібно потримати в розчині калію або марганцівки, проте розчин повинен бути не сильним. Після того, як розсада зійде, за 80 днів її можна посадити в землю.

Потрібно поливати цей вид перцю, однак це потрібно робити у вечірній час і теплою водою. Не рекомендується поливати перець холодною водою, оскільки це підвищить його здатність до хвороб.

 Перець Атлант

Цей овоч має великий розмір та солодкий смак. Паростки виростають через 70 днів після посадки, тому він вважається середньостиглим. Садити його можна у теплицях або у відкритому ґрунті. Він не потребує особливого догляду, проте великий урожай вас приємно здивує.

Листя у куща дуже велике, а крім цього його висота досягає 70 сантиметрів, тому його потрібно постійно підв'язувати. Довжина такого перцю становить близько 14 сантиметрів, а вага сягає 180 або навіть 200 грам. Цей перець можна вживати у свіжому вигляді, а також для консервації. Сорт дуже добре переносить різноманітні хвороби, а також посухи.

Рекомендують садити перець на ділянках, де до цього росли бобові чи капуста. Спочатку насіння замочують у марганцівці, потім через деякий час висаджують у землю. Потрібно ретельно підгодовувати перець, а поливати лише у вечірній час та виключно теплою водою.

Наші партнери

Новини

Хвороби перцю

Хвороби перцю

Солодкий і гіркий перець найчастіше вирощують на городах, і трапляється, що при правильному догляді не вдається отримати хороший урожай через хворобу культури.

Детальніше
Бакові суміші для обробки саду

Бакові суміші для обробки саду

З приходом весни та протягом усього сезону роботи в саду займають багато часу, і в основному воно витрачається на профілактичну обробку від шкідників та хвороб.

Детальніше
Як позбутися кротів

Як позбутися кротів

Багато фермерів, які тільки недавно розпочали свою діяльність, недооцінюють можливості цих тварин. На жаль, лише кілька таких особин можуть за ніч перетворити ділянку на мінне поле. Ось тому кожен городник повинен розуміти, як вигнати крота з городу. 

Детальніше
Хлороз рослин

Хлороз рослин

Для тих, хто займається вирощуванням тих чи інших культур, таке явище як хлороз не є чимось особливим.

Детальніше
Детальніше