Спеціальні ціни для агромагазинів

Список насіння від агромагазина Фазенда

Список насіння від агромагазина Фазенда

Зміст статті

Насіння


Агромагазин «ФАЗЕНДА» пропонує вам вибрати для висадки на земельній ділянці найкращі насіння:


 


Кавуна і дині.

Баклажана, кабачка, патисони, гарбузи.

Капусти: пекінської, кольоровий, брокколі, брюссельської, конічної, кольрабі, савойської, білокачанної, червонокачанної.

Цибулі та моркви.

Солодкого й гіркого перцю.

Томату і огірка.

Редьки і редиски.

Буряка столового і кормового.

Овочевого гороху, квасолі.

Зелені: селери, салату, кропу, петрушки (листовий і кореневої), шпинату.

Газонних трав.

Кукурудза цукрова

Все насіння перевірені на чистоту сорту і схожість, є здоровими і екологічно чистими, пропонуються за демократичною ціною. Нижче представлені лідери продажів.


Кабачки

Іскандер F1 - супер ранні плоди, що радують до настання заморозків. АРАЛ F1 - ранні плоди, стійкі до вірусів. Обидва гібрида продуктивні, підходять для вирощування під плівкою і у відкритому грунті.


Капуста

Білокачанна Агресор F1 - смачний середньо-пізній гібрид, зростає в будь-яких умовах, не тріскається. Парел F1 - ультраранній гібрид зі стабільним урожаєм, стійкий до фузаріозу. Кольорова Лекану F1 - рівні головки, придатна для заморозки, прибирання протягом весни і літа. Пекінська манок F1 - найбільш ранній гібрид, смачний і стійкий до стрілкування, підходить для літньої висадки.


Кукурудза

Спіріт F1 - солодка кукурудза, найраніший гібрид, качан середньої величини.


Огірки

Меренга F1 - суперранній, високоврожайний, без гіркоти. Лютояр F1 - стійкий до гнилей, без пустот, придатний для теплиць, одночасно на рослині дозрівають 18-23 плода. Тумі F1 - активно утворює бічні пагони, добре росте при низьких температурах, що не скидає плоди при стресі.


Томати

Матіас F1 - ранній високорослий томат, червоний плід, стійкий до стресів, транспортабельний. VP-1 F1 - рожевий томат, щільні рівні плоди, не тріскається, добре лежить.


Цибуля

Халцедон - середньостиглий сорт, круглі плоди з гострим смаком, хороший для транспортування і зберігання. Стерлінг F1 - білий напівгострий цибулю, середньостиглий, високої врожайності, зберігається до січня.


Горох овочевий

Болерро - урожайний, мозкового типу, швидко зростає, придатний для консервації.


Кавуни

АУ-Продюсер F1 - стійкий до в'янення і гнилей, яскраво-червона м'якоть, овальні плоди вагою 8-12 кг. Кримсон Світ F1 - відомий сорт, хороший для зберігання і транспортування, червона м'якоть, круглі плоди.


Баклажан

Епік F1 - урожайний, надійний, для будь-яких умов вирощування.


Диня

Амал F1 - ранньостиглий гібрид дині типу «ананас», овальні плоди, м'якоть біла, з сильним ароматом.


Морква

Абако F1 - форма коренеплодів «Шантане», довжина 18-20 см, забарвлення всередині темно-оранжевий.


Солодкий перець

Айвенго - ранньостиглий, плоди біло-кремові в технічній стиглості і червоні в біологічній, придатний для консервації.


Редис

Сора - сорт скоростиглий, великоплідний, всесезонний, хороший для вирощування в теплицях. Дієго F1 - високопродуктивний, всесезонний, темно-червоний зверху, білий всередині, ідеальний для продажу.

Наші партнери

Новини

Хвороби перцю

Хвороби перцю

Солодкий і гіркий перець найчастіше вирощують на городах, і трапляється, що при правильному догляді не вдається отримати хороший урожай через хворобу культури.

Детальніше
Бакові суміші для обробки саду

Бакові суміші для обробки саду

З приходом весни та протягом усього сезону роботи в саду займають багато часу, і в основному воно витрачається на профілактичну обробку від шкідників та хвороб.

Детальніше
Як позбутися кротів

Як позбутися кротів

Багато фермерів, які тільки недавно розпочали свою діяльність, недооцінюють можливості цих тварин. На жаль, лише кілька таких особин можуть за ніч перетворити ділянку на мінне поле. Ось тому кожен городник повинен розуміти, як вигнати крота з городу. 

Детальніше
Хлороз рослин

Хлороз рослин

Для тих, хто займається вирощуванням тих чи інших культур, таке явище як хлороз не є чимось особливим.

Детальніше
Детальніше