Список насіння від агромагазина Фазенда

Список насіння від агромагазина Фазенда

Насіння


Агромагазин «ФАЗЕНДА» пропонує вам вибрати для висадки на земельній ділянці найкращі насіння:


 


Кавуна і дині.

Баклажана, кабачка, патисони, гарбузи.

Капусти: пекінської, кольоровий, брокколі, брюссельської, конічної, кольрабі, савойської, білокачанної, червонокачанної.

Цибулі та моркви.

Солодкого й гіркого перцю.

Томату і огірка.

Редьки і редиски.

Буряка столового і кормового.

Овочевого гороху, квасолі.

Зелені: селери, салату, кропу, петрушки (листовий і кореневої), шпинату.

Газонних трав.

Кукурудза цукрова

Все насіння перевірені на чистоту сорту і схожість, є здоровими і екологічно чистими, пропонуються за демократичною ціною. Нижче представлені лідери продажів.


Кабачки

Іскандер F1 - супер ранні плоди, що радують до настання заморозків. АРАЛ F1 - ранні плоди, стійкі до вірусів. Обидва гібрида продуктивні, підходять для вирощування під плівкою і у відкритому грунті.


Капуста

Білокачанна Агресор F1 - смачний середньо-пізній гібрид, зростає в будь-яких умовах, не тріскається. Парел F1 - ультраранній гібрид зі стабільним урожаєм, стійкий до фузаріозу. Кольорова Лекану F1 - рівні головки, придатна для заморозки, прибирання протягом весни і літа. Пекінська манок F1 - найбільш ранній гібрид, смачний і стійкий до стрілкування, підходить для літньої висадки.


Кукурудза

Спіріт F1 - солодка кукурудза, найраніший гібрид, качан середньої величини.


Огірки

Меренга F1 - суперранній, високоврожайний, без гіркоти. Лютояр F1 - стійкий до гнилей, без пустот, придатний для теплиць, одночасно на рослині дозрівають 18-23 плода. Тумі F1 - активно утворює бічні пагони, добре росте при низьких температурах, що не скидає плоди при стресі.


Томати

Матіас F1 - ранній високорослий томат, червоний плід, стійкий до стресів, транспортабельний. VP-1 F1 - рожевий томат, щільні рівні плоди, не тріскається, добре лежить.


Цибуля

Халцедон - середньостиглий сорт, круглі плоди з гострим смаком, хороший для транспортування і зберігання. Стерлінг F1 - білий напівгострий цибулю, середньостиглий, високої врожайності, зберігається до січня.


Горох овочевий

Болерро - урожайний, мозкового типу, швидко зростає, придатний для консервації.


Кавуни

АУ-Продюсер F1 - стійкий до в'янення і гнилей, яскраво-червона м'якоть, овальні плоди вагою 8-12 кг. Кримсон Світ F1 - відомий сорт, хороший для зберігання і транспортування, червона м'якоть, круглі плоди.


Баклажан

Епік F1 - урожайний, надійний, для будь-яких умов вирощування.


Диня

Амал F1 - ранньостиглий гібрид дині типу «ананас», овальні плоди, м'якоть біла, з сильним ароматом.


Морква

Абако F1 - форма коренеплодів «Шантане», довжина 18-20 см, забарвлення всередині темно-оранжевий.


Солодкий перець

Айвенго - ранньостиглий, плоди біло-кремові в технічній стиглості і червоні в біологічній, придатний для консервації.


Редис

Сора - сорт скоростиглий, великоплідний, всесезонний, хороший для вирощування в теплицях. Дієго F1 - високопродуктивний, всесезонний, темно-червоний зверху, білий всередині, ідеальний для продажу.

Мы сотрудничаем с :
up