Спеціальні ціни для агромагазинів

Ранні сорти динь

Ранні сорти динь

Диня - це дуже давня культура, про неї згадують у таких книгах, як Біблія та Коран. Кожна людина куштувала соковиті ранні сорти дині і може помітити солодкий смак та медовий аромат.

Купити насіння дині можна у нашому інтернет-магазині. Ви не витратите багато часу, оскільки дизайн дуже зручний. Можна підібрати різні ультраранні сорти динь для України, наприклад, такі як:

• Гопринка;

• Амал та багато інших.

Ціни доступні для кожної людини, тому дуже скоро ви зможете отримати замовлення поштою і посадити дині потрібного вам розміру на ділянці.

У більшості випадків особливою популярністю користуються ранні сорти динь. Їх можна вирощувати на відкритому ґрунті, а є сорти, які вирощують виключно у теплицях. Саме тому поласувати хрумкою білою м'якоттю плода ви зможете вже в липні.

Найраніші сорти дині

Купивши ранні сорти дині для України, ви зможете саджати їх уже у травні. Після цього, наприкінці липня ви зберете врожай. З моменту появи перших паростків до моменту, коли ви збираєте дині, проходить близько 70 днів. Рання диня важить близько 2 кг, має гладку шкірку та медовий запах. Якщо її розрізати, можна побачити м'якоть білого кольору. Такі дині чудово переносять спеку, поступово дозрівають і дають гарний урожай. Якщо ви живете на території, де літо не є спекотним і мало сонця, рекомендують розводити дині через розсаду.

 Рання солодка диня

При виборі сорту Ранній солодкий, очікується, що він встигне в рекордні терміни. У квітні потрібно посадити насіння, і тоді до травня ви зможете отримати розсаду. Після цього ви зберете перші плоди у липні чи на початку серпня. Плід дозріває в рекордні терміни, що дозволяє швидко поласувати дозрілими динями. Шкірка має яскравий жовтий колір, а вага таких динь може бути близько 3 кілограмів. З однієї рослини можна отримати приблизно 5 плодів, тому висока врожайність такого сорту дині. Такі дині можна виростити практично в будь-якому регіоні, однак у місцевостях де літо не надто спекотне, потрібно накривати дині плівкою.

 Французькі дині

Диня Шаранте була виведена у Франції та характеризується сірим, зеленим або іноді навіть синім кольором. На ній характерні для цього виду смужки, тому легко розпізнати її. М'якуш такої дині дуже ніжний і має жовто-коричневий колір. Крім того, вона має низьку калорійність, тому часто її люблять жінки. Така диня стане вишуканим десертом, оскільки вона має екзотичний смак та буде окрасою столу. З неї можна виготовити багато страв, тому цей сорт має велику популярність. Однак для вирощування цього сорту дині потрібні спеціальні умови, тому її рідко вирощують.

Є ще один вид французької дині – Мазін. Він може бути жовтого або навіть коричневого кольору у сітці. Вага такої дині може бути до 3 кілограмів. На смак вона дуже солодка та м'яка. Рослина компактна, а також славиться простотою вирощування та своєю врожайністю. Наприклад, якщо ви посадите 1 насіння, ви отримаєте з нього від 4 до 6 динь. Після того, як ви зібрали плоди, вони можуть зберігатися кілька тижнів і не псуватись.

Попелюшка - це сорт дині вважається скоростиглим, оскільки з моменту, коли ви посадите насіння і до того, як ви зберете врожай, пройде не більше 70-75 днів. Навіть якщо ви живете в країнах, де літо коротке і не дуже спекотно, ви зможете легко і просто виростити таку диню. За розміром вони невеликі, видовженої форми, важать 1 кг. Цей сорт дуже стійкий до різних хвороб, його рідко ушкоджує попелиця та інші шкідники.

Маркіза

Якщо вас цікавлять дині з ніжною м'якоттю та смаком ананаса, варто вибрати сорт Маркіза. Такі дині мають насичений жовтий колір та сітку. Вага однієї дині коливається від 1,5 до 2 кілограми. Для того, щоб виростити добрий урожай, необхідно провести наступні дії:

• Над п'ятим листом відірвати стебло;

• Після цього видалити бічні відростки;

• У теплиці паросток прив'язати до опори;

• Зав'язі, що утворюються після четвертого плода, потрібно видалити. Це робиться для того, щоб диня добре розвивалася і плоди не обтяжували її.

За рік можна одержати до 8 кілограмів урожаю з однієї рослини. Такий сорт дині відноситься до скоростиглих, оскільки дозріває плід на 70-й день після того, як насіння проросте в землі.

 Мрія сибариту

За формою ця диня схожа на велику смугасту грушу. Якщо ви посадите її у країнах із теплим кліматом, то зможете зібрати врожай через 50 днів. Вона відноситься до скоростиглий сорт динь і має велику врожайність. Завдяки цьому її часто вирощують та сорт користується популярністю. Загалом за сезон з однієї рослини можна отримати близько 20 динь. Вага кожної з них складатиме близько 400 грамів. Шкірка такої дині гладка та блискуча. Насамперед ця японська диня вимагає світла і тепла, тому вона росте не в усіх регіонах.

 Мирон

Це дуже велика диня, яка рано дозріває, і користується великою популярністю. Рівень цукру у ній становить 13 відсотків. Її вага - від 3 до 5 кілограмів і дозріває вона дуже швидко, практично за 2 місяці. Її можна вирощувати у теплиці, або на відкритому ґрунті. Завдяки тому, що вона швидко зростає, можна отримати великий урожай у рекордно короткий термін. Смак такої дині солодкий, її часто виставляють на продаж. Диня Мирон стійка до різних захворювань. Саме на це звертають увагу садівники, коли вибирають диню для посадки.

 Срібна зірка

За формою така диня нагадує біле велике яйце з крапками. Маса цієї дині – близько 2 кілограм. Визначають те, як достигла диня по відтінку крапок. Якщо крапки світлі, це означає, що диня дозріла і її можна зірвати. Сорт відноситься до скоростиглих, оскільки зростає на 63 – 65 день. М'якуш такої дині має зеленуватий відтінок, але дуже смачна і корисна. Однак варто пам'ятати, що ця диня дуже любить тепло, а також погано переносить зміну клімату та перепади температури. Розсада не любить, коли її часто пересаджують, тому рекомендують одразу визначити місце, де зростатиме диня. Завдяки нескладним правилам ви зможете отримати добрий урожай.

Наші партнери

Новини

Хвороби перцю

Хвороби перцю

Солодкий і гіркий перець найчастіше вирощують на городах, і трапляється, що при правильному догляді не вдається отримати хороший урожай через хворобу культури.

Детальніше
Бакові суміші для обробки саду

Бакові суміші для обробки саду

З приходом весни та протягом усього сезону роботи в саду займають багато часу, і в основному воно витрачається на профілактичну обробку від шкідників та хвороб.

Детальніше
Як позбутися кротів

Як позбутися кротів

Багато фермерів, які тільки недавно розпочали свою діяльність, недооцінюють можливості цих тварин. На жаль, лише кілька таких особин можуть за ніч перетворити ділянку на мінне поле. Ось тому кожен городник повинен розуміти, як вигнати крота з городу. 

Детальніше
Хлороз рослин

Хлороз рослин

Для тих, хто займається вирощуванням тих чи інших культур, таке явище як хлороз не є чимось особливим.

Детальніше
Детальніше