Популярні засоби Bayer

Популярні засоби Bayer

Як створити рослинам ідеальні умови для росту і плодоношення?Люди, які працюють на землі, шукають відповідь на питання, як забезпечити культурам такі умови, щоб рослини відчували себе комфортно, а у відповідь на турботу господаря реагували вражаючим урожаєм. Сьогодні відповідь знайдений: потрібно використовувати засоби захисту рослин виробника Bayer, і тоді все буде в порядку!Чи достатньо тільки внесення хімічних засобів?Додаткова турбота ніколи не буває зайвою. Рослині буде тільки краще, якщо ви створите для нього максимально комфортні умови, і крім внесення препаратів Bayer, подбаєте про:


Необхідному температурному режимі і належному догляді за рослиною (слід знищувати бур'ян, з появою якої швидко розмножуються шкідники та хвороби).

Достатньому рівні освітленості і вологості (беремо до уваги рівень грунтових вод).

Дотриманні відстаней між рядами і самими рослинами в ряду (щоб вони не росли занадто рідко або занадто густо).

По можливості, виростанні на грунтах певного виду (враховуємо структуру і кислотність грунту).

Досвідчені фахівці радять вибирати стійкі до хвороб і стресів сорти і види рослин, купувати сильні екземпляри з не пересушеній, добре розвиненою кореневою системою. Якщо ви не виключаєте ризику наявності шкідників або хвороб - проведіть обробку рослини перед посадкою в грунт.Чому рослини не можуть захистити себе самостійно?Тому що далеко не завжди вдається дотримати умови, в яких рослині буде комфортно. І, хоча у рослин є власні механізми захисту (природні біологічні), - їх не завжди достатньо для комфортного виживання. Абсолютною стійкістю до хвороб і шкідників не володіє жодна рослина. Саме тому для всіх рослин слід проводити захисні заходи.


Популярні засоби Bayer - Каліпсо, Престиж, Ініціатор


Напевно людям, які вирощують картоплю навіть на невеликій земельній ділянці, знайоме назва «Каліпсо» в контексті захисту картоплі від колорадських жуків. Цей системний інсектицид діє контактним способом і через кишечник, і крім уже названих шкідників, контролює розмноження безлічі інших шкідників городу та саду - попелиці, яблуневого квіткоїда, довгоносика, гроздевой листовійки, східної плодожерки, цибулевої мухи і не тільки. Перевага даного препарату укладено в тому, що він безпечний для бджіл, а тому може застосовуватися в період цвітіння рослин - картоплі, томатів, винограду, персика. «Каліпсо» також підходить для обробки суниці, вишні, черешні, капусти.


Препарат «Престиж» захищає від хвороб і шкідників овочі (в першу чергу картопля перед посадкою) і садові рослини. Корисний вплив доповнено антистресовий ефект.


«Ініціатор» - це системний інсектицид, доповнений добривами тривалого терміну дії. Таблетку кладуть в посадкову яму, а також поміщають в кореневу систему рослин в період їх вегетації.

Мы сотрудничаем с :
up