Спеціальні ціни для агромагазинів

Популярні засоби Bayer

Популярні засоби Bayer

Як створити рослинам ідеальні умови для росту і плодоношення?Люди, які працюють на землі, шукають відповідь на питання, як забезпечити культурам такі умови, щоб рослини відчували себе комфортно, а у відповідь на турботу господаря реагували вражаючим урожаєм. Сьогодні відповідь знайдений: потрібно використовувати засоби захисту рослин виробника Bayer, і тоді все буде в порядку!Чи достатньо тільки внесення хімічних засобів?Додаткова турбота ніколи не буває зайвою. Рослині буде тільки краще, якщо ви створите для нього максимально комфортні умови, і крім внесення препаратів Bayer, подбаєте про:


Необхідному температурному режимі і належному догляді за рослиною (слід знищувати бур'ян, з появою якої швидко розмножуються шкідники та хвороби).

Достатньому рівні освітленості і вологості (беремо до уваги рівень грунтових вод).

Дотриманні відстаней між рядами і самими рослинами в ряду (щоб вони не росли занадто рідко або занадто густо).

По можливості, виростанні на грунтах певного виду (враховуємо структуру і кислотність грунту).

Досвідчені фахівці радять вибирати стійкі до хвороб і стресів сорти і види рослин, купувати сильні екземпляри з не пересушеній, добре розвиненою кореневою системою. Якщо ви не виключаєте ризику наявності шкідників або хвороб - проведіть обробку рослини перед посадкою в грунт.Чому рослини не можуть захистити себе самостійно?Тому що далеко не завжди вдається дотримати умови, в яких рослині буде комфортно. І, хоча у рослин є власні механізми захисту (природні біологічні), - їх не завжди достатньо для комфортного виживання. Абсолютною стійкістю до хвороб і шкідників не володіє жодна рослина. Саме тому для всіх рослин слід проводити захисні заходи.


Популярні засоби Bayer - Каліпсо, Престиж, Ініціатор


Напевно людям, які вирощують картоплю навіть на невеликій земельній ділянці, знайоме назва «Каліпсо» в контексті захисту картоплі від колорадських жуків. Цей системний інсектицид діє контактним способом і через кишечник, і крім уже названих шкідників, контролює розмноження безлічі інших шкідників городу та саду - попелиці, яблуневого квіткоїда, довгоносика, гроздевой листовійки, східної плодожерки, цибулевої мухи і не тільки. Перевага даного препарату укладено в тому, що він безпечний для бджіл, а тому може застосовуватися в період цвітіння рослин - картоплі, томатів, винограду, персика. «Каліпсо» також підходить для обробки суниці, вишні, черешні, капусти.


Препарат «Престиж» захищає від хвороб і шкідників овочі (в першу чергу картопля перед посадкою) і садові рослини. Корисний вплив доповнено антистресовий ефект.


«Ініціатор» - це системний інсектицид, доповнений добривами тривалого терміну дії. Таблетку кладуть в посадкову яму, а також поміщають в кореневу систему рослин в період їх вегетації.

Наші партнери

Новини

Хвороби перцю

Хвороби перцю

Солодкий і гіркий перець найчастіше вирощують на городах, і трапляється, що при правильному догляді не вдається отримати хороший урожай через хворобу культури.

Детальніше
Бакові суміші для обробки саду

Бакові суміші для обробки саду

З приходом весни та протягом усього сезону роботи в саду займають багато часу, і в основному воно витрачається на профілактичну обробку від шкідників та хвороб.

Детальніше
Як позбутися кротів

Як позбутися кротів

Багато фермерів, які тільки недавно розпочали свою діяльність, недооцінюють можливості цих тварин. На жаль, лише кілька таких особин можуть за ніч перетворити ділянку на мінне поле. Ось тому кожен городник повинен розуміти, як вигнати крота з городу. 

Детальніше
Хлороз рослин

Хлороз рослин

Для тих, хто займається вирощуванням тих чи інших культур, таке явище як хлороз не є чимось особливим.

Детальніше
Детальніше