Спеціальні ціни для агромагазинів

Чому варто вирощувати квасолю будинку? Відповідаємо на популярні питання

Чому варто вирощувати квасолю будинку? Відповідаємо на популярні питання

Вас вітає агромагазин "ФАЗЕНДА"! Сьогодні ми продовжимо тему того, як посадити квасолю вдома правильно: про способи вирощування насіння квасолі будинку, особливості підбору ґрунту для бобових рослин, порядок посадки, догляду та збирання квасолі.

Бажаємо приємного прочитання! і пам'ятайте, що купити насіння квасолі можна на нашому сайті за найкращою ціною!

Які варіанти вирощування насіння квасолі?

Вирощування бобових на балконі або лоджії

Один з дуже актуальних та популярних способів, які Ви можете вибрати для вирощування рослини квасолі вдома. По-перше, є зручне місце для розміщення горщиків. Там буде достатньо освітлення і рослини можуть нормально рости.


 Купити насіння квасолі в Україні!

Вирощування насіння квасолі на підвіконні

Можна вибрати підвіконня, якщо у Вас немає іншої можливості. Але що менше місця, то менше у рослини буде простір для зростання (означає і врожай буде менше).

Що потрібно зробити для гарантованої якості урожаю?

АЛЕ! Ви повинні провести попередню підбірку перед посівом насіння квасолі (Ви позбавитеся можливої ​​схожості, комах, захворювань і поганої врожайності). Що ж потрібно зробити?

  1. Оглянути посівний матеріал (досягніть того, щоб кожне насіння було блискучим, красивим і гладким, без пошкоджень і даних заражень);
  2. Відсортуйте насіння на придатні та браковані. Неякісні виглядають в'ябло, з темними плямами або видно будь-які інші пошкодження;
  3. Використовуйте замочування для ефективного вирощування квасолі: підготуйте мішок з тканини і відпустіть все насіння, закріпивши шнурочком. Після цього, зануріть їх у теплу воду і залиште на деякий час. У разі потреби поливайте водою. Головне - залиште заготівлю не більше ніж на 5 год.

Важливо! Ви можете використовувати розчинник марганцівки в талій воді, але все ж таки краще використовувати знезаражуючий розчин. Так Ви вбережете рослини від комах та захворювань.


 Купити насіння квасолі в Україні!

Як вибрати ґрунт для бобових рослин?

Вибирайте ґрунт найвищої якості (з великим вмістом мінералів, і з гарною пухкістю). Саме їй Ви будете наповнювати 2-літрові горщики для кущових типів горщики об'ємом 35 літром для кучерявих сортів. Бажаєте, щоб Ваша суміш стала ще кращою? Тоді змішайте її з перегноєм: 2 міри ґрунту + 1 міри перегною (6-7 рН).

Не вносите азот у великій кількості у вибраний ґрунт. Це сприяє утворенню листя, але водночас не простимулює утворення плодів (великих урожаїв нічого очікувати). Якщо Ви вибрали посадити квасолю на лоджії, то Вам знадобиться хлористий калій, аміачна селітра та суперфосфат.


 Купити насіння квасолі в Україні!

Порядок посадки та догляду за квасолею

Ви є новачком у питаннях садівництва і не завжди можете відповісти як садити квасолю вдома? Зростанням чи вниз? Тоді скористайтеся наступною порадою: під час посадки пророщеного насіння зробіть заглиблення у вибраному ґрунті і покладіть квасолини на бочок. Так Ви будете впевнені, що вони знаходяться у потрібному розташуванні. Яке ідеальне розташування насіння у поглибленнях? Близько 5-7 см для контейнера і дотримуйтесь відстані 10 см між кожною рослиною.

Поливати потрібно регулярно – це обов'язково, але не робіть це занадто часто, адже рослини не люблять супер-вологого ґрунту. Після появи входів і з'явилися перші пари листочків, відкладіть на деякий час процедуру поливу і зачекайте, поки вони не зацвітуть. Тільки після цього можна поновити поливи. І, обов'язково, постачайте рослини світлом у достатній кількості.

Коли можна збирати перший урожай у домашніх умовах? Через 50 днів після появи сходів, якщо це відбувається у теплі пори року. Зимою доведеться продовжити своє очікування отримання врожаю.

Наші партнери

Новини

Хвороби перцю

Хвороби перцю

Солодкий і гіркий перець найчастіше вирощують на городах, і трапляється, що при правильному догляді не вдається отримати хороший урожай через хворобу культури.

Детальніше
Бакові суміші для обробки саду

Бакові суміші для обробки саду

З приходом весни та протягом усього сезону роботи в саду займають багато часу, і в основному воно витрачається на профілактичну обробку від шкідників та хвороб.

Детальніше
Як позбутися кротів

Як позбутися кротів

Багато фермерів, які тільки недавно розпочали свою діяльність, недооцінюють можливості цих тварин. На жаль, лише кілька таких особин можуть за ніч перетворити ділянку на мінне поле. Ось тому кожен городник повинен розуміти, як вигнати крота з городу. 

Детальніше
Хлороз рослин

Хлороз рослин

Для тих, хто займається вирощуванням тих чи інших культур, таке явище як хлороз не є чимось особливим.

Детальніше
Детальніше