Чому варто вирощувати квасолю будинку? Відповідаємо на популярні питання

Чому варто вирощувати квасолю будинку? Відповідаємо на популярні питанняДорогі садівники, фермери і любителі домашнього вирощування овочів, агромагазин "ФАЗЕНДА" вітає вас! У новій статті ми б хотіли приділити час на відповіді на типові запитання нашим менеджерам, а також з популярних питань з Інтернету.

 


Коротка інформація про культуру

Почнемо з того, що квасоля багато садівників, фермери і городники люблять цю культуру за її невибагливість в процесі вирощування (легко і просто вирощувати, годувати, збирати і прибирати).

 

Також, важливим аспектом є і те, що квасоля вважають справжнім джерелом корисних вітамінів. Тому вона досить популярна для вирощування у всьому світі, і в Україні зокрема.

 

Але далеко не кожен має свій особистий ділянку, де можна посадити насіння гороху у відкритий грунт. Не варто впадати у відчай, адже вирощувати квасолю будинку реально і також просто!Купити насіння квасолі в Україні!

 

ТОП-5 запитань від новачків

Де можна вирощувати квасолю будинку?

Улюбленого представника сімейства бобових варто вирощувати в місці, де є вільний доступ до денного освітлення. Тому вирощувати квасолю на підвіконні, балконі або лоджії стане правильним рішенням.

Що потрібно робити, щоб квасоля росла і були хороші врожаї?

Не забувайте, що для нормального росту будь-якої рослини, в тому числі бобового, потрібно своєчасно поливати, удобрювати, вибрати відповідний грунт і надати доступ до світла.

Чи потрібно купувати великі горщики і запасатися великою кількістю грунту?

Щоб посадити квасоля на балконі, лоджії або підвіконні зовсім не потрібні великі горщики або рясне кількість грунту на посадку рослин. Чому це так? У квасолі слабкий розвиток кореневої системи, тому невелика місткість (горщик, ящик або контейнер) стане вдалим рішенням для власників невеликих лоджій і балконів.


Купити насіння квасолі в Україні!

 

 

Але, незважаючи на всю простоту вирощування квасолі будинку, Вам необхідно дотримуватися особливості догляду за бобовими рослинами (про це поговоримо в статті "Як посадити квасоля будинку правильно: тонкощі і хитрощі від профі"), а також певні знання і вміння, якими потрібно володіти навіть новачкам.

 

Чи кожен сорт підходить?

Ні, є деякі технічні особливості, які не дозволяють вибрати будь-який сорт квасолі і бути на 100% впевненим, що Ви отримаєте селекцію. Ми рекомендуємо вибрати сорти спаржевої квасолі для вживання врожаю в недозрілих стручків. Також, ми рекомендуємо вибрати один з декоративних сортів квасолі.

Ще одним корисним радою буде вибрати кустовую квасоля, адже у неї швидкий термін дозрівання, вона компактна і невибаглива в догляді. Для дачі можна вибрати кучеряву квасолю.

Важливо! Якщо Ви хочете вибрати найбільш сильний, стійкий і невибагливий сорт квасолі для домашнього вирощування, ми радимо вибрати ранні гібриди квасолі. У них є стійкість до багатьох хвороб і шкідників, а також гарна стійкість і адаптивність в вирощуванні.

Чи будуть такі ж врожаї, як при вирощуванні квасолі у відкритому грунті?

Взагалі, отримання зерна в домашніх умовах може виявитися досить проблематичним через те, що багато виростити в горщиках все одно не вийде. Тому для отримання високих урожаїв, все-таки доведеться вибрати відкритий грунт.Купити насіння квасолі можна в агромагазин "ФАЗЕНДА" за найдоступнішими цінами! Зараз є відмінна можливість приділити час домашнього садівництва і забезпечити себе, своїх рідних і близьких овочами на тривалий період!

Мы сотрудничаем с :
up