Особливості вирощування конічної капусти

Особливості вирощування конічної капусти

Дорогі фермери, городники і любителі смачних овочів, агромагазин "ФАЗЕНДА" підготував для вас нову статтю про особливості вирощування конічної капусти.

 

У цій статті Ви дізнаєтесь:

Культура: все що потрібно знати про капусту конічної перед покупкою насіння;

Особливості вирощування конічної капусти;

ТОП-5 сортів конічної капусти.Особливості сортів конічної капусти

Якщо Ви хочете внести трохи різноманітності в свій город овочів, то конічна капуста стане ідеальним рішенням! Головною перевагою і родзинкою культури можна вважати конічної форми, але це далеко не головне.

 

● По-перше, смакові властивості і параметри виду відрізняють конічні головки від круглих качанів: яскраво-зелене листя щільно покривають плоди, головки ще солодше, а за смаком продукція ще ніжніше;

● По-друге, за структурою качанів можна сказати, що вони пухкі;

● По-третє, харчова цінність капусти конічної може легко конкурувати навіть з даними сортів листового салату;

● Нарешті, вирощувати конічну капусту легко, також, як і білокачанну: насінням можна висаджувати у відкритий грунт або розсадою.
Плоди цієї декоративної культури затребувані в різних варіаціях: для реалізації на свіжих ринку, переробки, зберігання. Але цей овоч ідеальний для того, щоб в сирому вигляді створити свіжі та корисні страви (наприклад, салати).

 

Дуже популярно задіяти плоди для квашення і гасіння. У такій формі листя будуть смачні з м'ясом і грибами і м'ясом. Також, дуже смачні виходять голубці, вареники і деякі види випічки.

 

Вирощування: технологія і особливості

Вирощування цього виду капусти особливо нічим не відрізняється від його побратима, білокачанної капусти. Тому правила вирощування конічної капусти такі ж, як і з іншими сортами культури.

 

● Культура дозріває за відносно короткі проміжки часу (від 55 днів);

● Також, конічна капуста - 2-річна культура і вже в 1-й рік з'являються і формуються плоди у кожного виду;

● За структурою білокачанна капуста дуже схожа з конічною;

● Посадка конічної капусти проводиться за допомогою розсади у відкритий грунт;

● Найбільші плоди можуть важити по 3 кг, якщо їх вирощування було правильним;

● Догляд за конічної капустою: для того, щоб качани були повністю сформовані, то треба дочекатися 1-3 місяців. Конкретна дата дозрівання залежить від: вибраного сорту капусти, швидкості освіти і дозрівання качанів;

● Рослина починає викид високих і квітконосних пагонів один за одним через перший рік життя (їх висота може досягти до 1,5 метрів);

● Головки розташовуються компактно один до одного на грядках.

Про насіння культури

Насіння капусти конічної мають чорної, жовтої або бурою забарвленням. На 1000 насінин загальна вага всього близько 5 грам. За всіма морфологічними характеристиками насіння цього виду капусти важко розрізняти між собою, так як рослини видають приблизно однакові плоди. Тому ми настійно рекомендуємо радитися, дізнаватися про особливості кожного сорту капусти безпосередньо у нашого менеджера-фахівця. Так, Ви гарантовано отримаєте хороший і красивий 
Коли відбувається цвітіння?

Як ми вже писали раніше, після 1-го року життя починається активне відростання квітконосних пагонів, які формують кисті, на яких ростуть жовті квіти. Квіточки ростуть кистями або щитками, у них по 4-ри пелюстки, з хрестоподібним розташуванням і утворюють 6 тичинок.

 

Час цвітіння конічної капусти одно 15-20 дням. Запилюються квітки за допомогою бджіл або іншими подібними комахами. Плоди конічної капусти дозрівають в стручки, довжиною до 10 см.

 


ТОП-5 насіння гібридів капусти конічної від "ФАЗЕНДА"

Ми зібрали найбільш затребувані насіння конічної капусти, орієнтуючись на запити користувачів і загальним трендам Агросвіт. Отже, наш ТОП-5 сортів наступний:

 

● Агро F1 - ранній сорт, який дозріває за 65 днів і плоди якого досягають середньої маси до 2 кг;

● Карафлекс F1 - голландський красень, рослина якого гарантовано дасть плоди на 76-ї день. Вага плодів - 1,5-2,5 кг;

● Редженсі F1 є таким же представником ранніх гібридів (60-65 днів), який досить швидко видає якісні плоди вагою в 1,0-2.0 кг;

● Сонсма F1 - суперранній гібрид капусти, який видає конічні качани на 45-й день, масою до 2 кг;

● Тінті F1 - сорт капусти з червоно-фіолетовим забарвленням листя, з середньо-пізнього типу дозрівання качанів (75-90 днів). Плоди можуть досягати 2,5 кг!

 

Дані сорти дають можливість заявити, що майбутній урожай буде рясним, якісним і красивим! На сайті представлені сорти гібридів від таких виробників як: Hazera Genetics (Ізраїль); Agri Saaten (Німеччина), Bejo (Голландія) і Rijk Zwaan (Голландія). Про кожного з виробників можна почитати в розділі "ВИРОБНИКИ".

 

На сайті агромагазина "ФАЗЕНДА" Ви знайдете найкраще насіння овочів та квітів, а також всіх супутніх матеріалів для якісних врожаїв. Ознайомитися з усіма позиціями Ви можете на сайті у відповідних категоріях. Не забувайте підписуватися на наші акаунти в Фейсбук і Інстаграм і стежити за новинами блогу. До нової зустрічі!

 Ви можете почитати ще більше корисної інформації в цих статтях:

 

 

ВИРОЩУВАННЯ САЛАТУ З НАСІННЯ КРУГЛИЙ РІК: ЯК І НАВІЩО?

Вирощування кабачків - 15 речей, які необхідно знати!

Брюссельська капуста - коротка характеристика, корисні властивості і як правильно зберігати

Савойська капуста - коротка характеристика і корисні властивості.

Мы сотрудничаем с :
up