Спеціальні ціни для агромагазинів

Помилки при вирощуванні брокколі

Помилки при вирощуванні брокколі

Дорогі фермери, городники, любителі смачних овочів та великих урожаїв, ми підготували для вас незвичайну статтю! Усім, хто хотів би почати вирощувати сорт брокколі із насіння, присвячується!

У новій статті про те, як не потрібно вирощувати брокколі, Ви дізнаєтесь про наступну корисну інформацію:

  • Про особливості та головні переваги овочів перед іншими культурами;
  •  Помилки при посадці броколі: що НЕ ПОТРІБНО робити при посадці/збиранні/догляді за культурою.


Помилки при вирощуванні брокколі

Отже, ми приступаємо до найцікавішого! Увага! Це шкідливі поради при вирощуванні брокколі, тому не повторюйте їх! Навпаки, робіть так, щоб не допускати подібних помилок, якщо хочете собі великі та красиві врожаї брокколі. Але, перш ніж почати ділитися з Вами шкідливими секретами, ми б хотіли розповісти про овочі та його особливості.


Все, що потрібно знати про культуру капусти: опис та переваги перед іншими овочами на Вашому городі

Брокколі є підвидом городньої капусти, період дозрівання рослини якого становить 1 рік. Належить до сімейства Капустних. Що їстівного в неї? Тільки суцвіття, але не листя, як у інших побратимів! Найближчий родич броколі – цвітна капуста. Після збирання головок, бічні бруньки брокколі формують нові суцвіття. Плодоношення триває протягом кількох місяців.

Зовнішній вигляд: суцвіття зі світло-, темно або насичено-зеленим забарвленням. За перший рік виросту стебла броколі може досягати 90 см! На самій вершині Ви можете бачити багато суккулентних квітконосів. Вони увінчують групи зелених бутонів високої щільності – головки, які люди вживають у їжі майже кожен день. Жовті бутони вважаються вже непридатними для вживання.

 


ТОП-5 шкідливих порад, щоб Ваш урожай броколі був невдалим!

Ну от і настав час почати занурюватися в шкідливі поради, за якими Ви гарантовано зіпсуєте собі врожай. Ми підібрали 5 найшкідливіших порад, а потім дали корисні відповіді на них.

Багато новачків одразу не проходять і не вивчають потрібні матеріали (статті, книги, поради магазинів), а одразу починають сіяти, садити, псувати... Як результат: розчаровуються у садівництві, городництві на довгий час. Насправді немає нічого надзвичайно складного і неймовірного. Потрібно просто прочитати технічні статті та рекомендації щодо догляду вибраного Вами сорту броколі.

Шкідлива порада №1: Пікірування не потрібне!

Та як би не так! ЇЇ потрібно виконати, коли першим сходам виповниться 2 тижні! Де пікірувати найкраще? У торф'яних горщиках, щоб потім можна було зручно пересадити сіянці на грядки. Також приготуйтеся, тому що необхідно забезпечити розсаду брокколі захистом від сонця на перші дні після пікірування. У цій справі Вам допоможуть укриття паперу.

Ось невеликий порадник: температуру в приміщенні тримати в межах 21 ° C, щоб сіянцям було комфортно та тепло.

Після того, як розсада приживеться, зробіть підживлення сіянці брокколі готовими добривами. За 14 днів перед висадкою у відкритий ґрунт, зробіть загартування сіянців. 

Не корисна порада №2: садити брокколі у відкритий ґрунт можна, як душі завгодно

Ну, як би так, якщо Ви хочете зіпсувати свої розсаду брокколі відразу, щоб піти зайнятися чимось іншим. А ось людина, що бажає отримає гарний урожай, посадить розсаду надвечір або в сонячний день за наступною схемою: 35*60 см, у лунку внести 5-10 грам матеріального добрива, перемішавши із землею, і лише після цього опустити в лунку свою розсаду. Після посадки присипте ґрунтом, уплотніть і полийте.

Невеликий лайфхак від профі: щоб убезпечити себе від несподіваного повернення заморозків (особливо за нестабільної температури), накрийте сіянці укривним матеріалом (плівкою). Температура -2 °C згубна.

Хм, а що, якщо Ви вибрали вирощування брокколі у відкритому ґрунті за допомогою прямого посіву насіння у відкритий ґрунт? Тоді дочекайтеся поки пройдуть заморозки та зникне загроза їхнього повернення. Коли? Початок-середина травня. Пам'ятайте, що насіння доведеться добре обробити. Після появи сходів необхідно проредити грядки, щоб область живлення сіянців збільшилася. Якщо на це немає часу, то сійте насіння відразу за схемою 30*50 см.

Шкідлива порада №3: ​​Нічого не робіть і чекайте, поки брокколі сама виросте

Почасти можна погодитися... Тому що цей сорт капусти не відрізняється в способах і методах вирощування від цвітної капусти, а та в свою чергу не є особливо вимогливою культурою.

Але це не означає, що не потрібно вживати жодних дій. Не забувайте, що ніхто не буде за Вас розпушувати ґрунт на грядках, вести активну боротьбу зі шкідниками та бур'янами. Ну і, звичайно, треба регулярно проводити підживлення головок капусти та самих рослин.

Виробляйте підгортання на своєму городі через 30 днів після висадки розсади, заздалегідь розпушивши грунт у прикореневій області. Розпушувати ґрунт у прикореневій ділянці у капусти необхідно здійснювати на глибині 8 см.

Ось невеликий секрет: ділянка легко розпушується і броколі прополювати простіше через добу та після поливу. 

Не корисна порада №4: Не захищати від сонячного проміння сіянці на ранніх термінах розвитку

Головною особливістю капустяних сіянців від будь-яких інших полягає в тому, що вони дуже чутливі до променів сонця, що палить, тому потрібен додатковий захист і догляд. Повірте, краще бути готовим.

Найпростішим способом захисту на ранніх термінах дозрівання буде використання старих цебер або лапника (накривати ними сіянці). Але коли вдарить реальна спека, то простого поливання брокколі водою буде мало. Прийде зволожувати навіть повітря навколо них.

Шкідлива порада №5: поливати 1 раз на тиждень, навіть за температури вище 25 °C

Так звичайно. Стандартно експерти радять поливати по 1 раз на тиждень, щоб рослини не пересихали. АЛЕ! Якщо на вулиці температура більша за 25 °C, то не варто дотримуватися попередньої поради. Так як, сліпо слідуючи йому, може бути нестача зволоження. Так, Ви можете зіпсувати свою селекцію і навіть занапастити врожай!

Знову ж таки, тут не варто переборщувати і перетворювати свої грядки на брудну жижу! Рослина броколі можна поливати через листя вечорами та через коріння.


 

Це ще не все!

Дякуємо Вам за прочитання нашої статті! Ми щиро сподіваємося, що Ви не повторюватимете шкідливих порад, і послухаєте рекомендації агромагазину “ФАЗЕНДА”. Наші менеджери з радістю готові Вам допомогти з вибором насіння брокколі в Україні, підбором добрив, засобів захисту та догляду!

Наш магазин пропонує комплексне рішення для фермерів, дачників та городників:

  • Доставка насіння поштою;
  • Величезний вибір насіння овочів та квітів від відомих світових брендів;
  • Велику базу статей про вирощування культур;
  • Акції та знижки;
  • Спеціальні пропозиції в наших соціальних мережах!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

У новій статті про те, як не потрібно вирощувати брокколі, Ви дізнаєтеся наступну корисну інформацію:

 

 

 

● Про особливості та головні переваги овоча перед іншими культурами;

● Помилки при посадки брокколі: що НЕ ПОТРІБНО робити при посадці / зборі / догляді за культурою.

 

Помилки при вирощуванні брокколі

Отже, ми приступаємо до найцікавішого! Увага! Це шкідливі поради при вирощуванні брокколі тому не повторюйте їх! Навпаки, робіть так, щоб не допускати подібних помилок, якщо хочете собі великі і красиві врожаї броколі. Але, перед тим як почати ділитися з Вами шкідливими секретами, ми б хотіли розповісти про овочі та його особливості.

 Все, що потрібно знати про культуру капусти: опис і переваги перед іншими овочами на Вашому городі

Брокколі є підвидом городньої капусти, період дозрівання рослини у якого становить 1 рік. Відноситься до сімейства капустяних. Що їстівного у неї? Тільки суцвіття, але точно не листя, як у інших побратимів! Самий найближчий родич броколі - кольорова капуста. Після збирання головок, бічні нирки брокколі формують нові суцвіття. Плодоношення тривати протягом декількох місяців.

 

Зовнішній вигляд: суцвіття з світло-, темно-або насичено-зеленим забарвленням. За перший рік виоста стебяля брокколі може досягати 90 см! На самій вершині Ви можете бачити багато сукулентних квітконосів. Вони вінчають групи зелених бутонів високої щільності - головки, які люди употрябляют в їжі майже кожен день. Жовті же бутони вважаються вже непридатними для вживання.ТОП-5 шкідливих порад, щоб Ваш урожай брокколі був невдалим!

Ну ось і настав час почати занурюватися під шкідливі поради, дотримуючись яких Ви гарантовано зіпсуєте собі урожай. Ми підібрали 5 найшкідливіших рад, а потім дали корисні відповіді на них.

Багато новачків відразу не проходять і не вивчають потрібні матеріали (статті, книги, поради магазинів), а відразу починають сіяти, садити, псувати ... Як результат: розчаровуються в садівництві, городництві на довгий час. Насправді немає нічого вкрай складного і неймовірного. Потрібно просто прочитати технічні статті та рекомендації по догляду обраного Вами сорті брокколі.

 

Шкідлива порада №1: Пікіровка не потрібна!

Та як би не так! ЇЇ потрібно виконати, коли першим сходам виповниться 2 тижні! Де пікірувати найкраще? У торф'яних горщиках, щоб потім можна було зручно пересадити сіянці на грядки. Також, приготуйтеся, тому що необхідно забезпечити розсаду броколі захистом від сонця на перші дні після пікіровки. У цій справі Вам допоможуть укриття від паперу.

 

Ось невеликий святкує: температуру в приміщенні тримати в межах 21 ° C, щоб сіянцям було комфортно і тепло.

Після того, як розсада приживеться, зробіть підгодівлю сіянці брокколі готовими добривами. За 14 днів перед висадкою у відкритий грунт, зробіть загартування сіянців.Чи не корисну пораду №2: садити брокколі у відкритий грунт можна, як душа забажає

Ну, як би так, якщо Ви хочете зіпсувати свої розсаду броколі відразу, щоб піти зайнятися чимось іншим. А ось людина, що бажає отримає гарний урожай, посадить розсаду під вечір або в несонячних день за такою схемою: 35 * 60 см, в лунку внести 5-10 грам матеріального добрива, перемішавши із землею, і тільки після цього опустити в лунку свою розсаду. Після посадки присипте грунтом, уплонітніте і полийте.

 

Невеликий лайфхак від профі: щоб убезпечити себе від несподіваного повернення заморозків (особливо, при нестабільній температурі), накрийте сіянці покривним матеріалом (плівкою). Температура -2 ° C згубна.

 

Хм, а що, якщо Ви вибрали вирощування брокколі у відкритому грунті за допомогою прямого посіву насіння у відкритий грунт? Тоді дочекайтеся поки пройдуть заморозки і зникне загроза їх повернення. Коли? Початок-середина травня. Пам'ятайте, що насіння доведеться добре обробити. Після появи сходів необхідно прорідити грядки, щоб область харчування сіянців збільшилася. Якщо ж на це немає часу, то сійте насіння відразу за схемою 30 * 50 см.

Шкідлива порада №3: ​​Нічого не робіть і чекайте, поки броколі сама виросте

Почасти, можна погодитися ... Тому що що цей сорт капусти не відрізняється в способах і методах вирощування від цвітної капусти, а та в свою чергу не є особливо вимогливою культурою.

 

Але це не означає, що не потрібно робити взагалі будь-яких дій. Не забувайте, що ніхто не буде за Вас рихлити ґрунт на грядках, вести активну боротьбу з шкідниками та бур'янами. Ну і, звичайно, треба регулярно проводити підгодівлю головок капусти і самих рослин.

Проводьте підгортання на своєму городі через 30 днів після висадки розсади, розпушивши заздалегідь грунт в прикореневій області. Рихлити ґрунт в прикореневій області у капусти необхідно здійснювати на глибині 8 см.

Ось невеликий секрет: ділянку легко рихлити і брокколі прополювати простіше через добу після поливу.Чи не корисну пораду №4: Чи не захищати від сонячних променів сіянці на ранніх термінах розвитку

Головною особливістю капустяних сіянців від будь-яких інших полягає в тому, що вони дуже чутливі до променів палючого сонця, тому потрібна додаткова захист і догляд. Повірте, краще бути готовим.

 

Найпростішим способом захисту на ранніх термінах дозрівання буде використання старих відер або лапника (накривати ними сіянці). Але ось коли вдарить реальна спека, то простий поливання брокколі водою буде мало. Доведеться зволожувати навіть повітря навколо них.

 

Шкідлива порада №5: поливати 1 раз в тиждень, навіть при температурі вище 25 ° C

Так звичайно. Стандартно експерти радять поливати по 1 разу в тиждень, щоб рослини не пересихали. АЛЕ! Якщо на вулиці температура більше 25 ° C, то не варто дотримуватися попередньої ради. Так як, сліпо слідуючи йому, може бути нестача зволоження. Так, Ви можете зіпсувати свою селекцію, і навіть погубити врожай!

 

Знову таки, тут не варто переборщувати і перетворювати свої грядки в брудну рідину! Рослина брокколі можна поливати через листя вечорами і через коріння.
Це ще не все!

Дякуємо Вам за прочитання нашої статті! Ми щиро сподіваємося, що Ви не будите повторювати шкідливих порад, і послухаєте рекомендації АГРОМАГАЗИН "ФАЗЕНДА". Наші менеджери з радістю готові Вам допомогти з вибором насіння брокколі в Україні, підбором добрив, засобів захисту і догляду!

 

Наш магазин пропонує комплексне рішення для фермерів, дачників і городників:

● Доставка насіння поштою;

● Величезний вибір насіння овочів та квітів від відомих світових брендів;

● Велику базу статей про вирощування культур;

● Акції та знижки;

● Спеціальні пропозиції в наших соціальних мережах!

Наші партнери

Новини

Хвороби перцю

Хвороби перцю

Солодкий і гіркий перець найчастіше вирощують на городах, і трапляється, що при правильному догляді не вдається отримати хороший урожай через хворобу культури.

Детальніше
Бакові суміші для обробки саду

Бакові суміші для обробки саду

З приходом весни та протягом усього сезону роботи в саду займають багато часу, і в основному воно витрачається на профілактичну обробку від шкідників та хвороб.

Детальніше
Як позбутися кротів

Як позбутися кротів

Багато фермерів, які тільки недавно розпочали свою діяльність, недооцінюють можливості цих тварин. На жаль, лише кілька таких особин можуть за ніч перетворити ділянку на мінне поле. Ось тому кожен городник повинен розуміти, як вигнати крота з городу. 

Детальніше
Хлороз рослин

Хлороз рослин

Для тих, хто займається вирощуванням тих чи інших культур, таке явище як хлороз не є чимось особливим.

Детальніше
Детальніше