Спеціальні ціни для агромагазинів

Огляд ефективних препаратів від бур'янів

Огляд ефективних препаратів від бур'янів

У кожного садівника бувають проблеми з бур'янами, тому що вони глушать потрібні рослини на ділянці і можуть переносити різні хвороби. Якщо город невеликого розміру, то позбавитися непотрібної трави та бур'янів можна за допомогою ручного методу. Однак, якщо ділянка дуже велика, то вручну буде дуже важко прополоти її, тому потрібно знайти відповідний засіб від бур'янів.

Підібрати засоби захисту рослин можна у нашому інтернет-магазині. Ви зможете побачити різноманітні засоби та почитати всі характеристики. Ціни приємно здивують вас, оскільки вони доступні для кожної людини. Отримати посилку можна поштою до будь-якого міста України.

Завдяки простому дизайну ви зможете легко знайти потрібну вам інформацію і зробити замовлення. Доставка не змусить вас довго чекати. Саме тут ви зможете отримати якісні товари за доступною ціною.

 

Які ефективні препарати від бур'янів?

Є багато ефективних препаратів від бур'янів, для цього використовують хімічні засоби, які називаються гербіцидами. Залежно від того, який саме вид бур'янів ви хочете знищити, залежатиме, який основний компонент у ньому.

Можна знайти близько 100 000 різних засобів, тому ви можете вибрати такий засіб від бур'янів, який найкраще вам підходити. Всі засоби ідеально підходять та адаптуються, тому для того, щоб отримати добрий урожай, потрібно знищити всі бур'яни.

Гербіциди використовують у різних місцях, наприклад

•                    На городі;

•                    У саду;

•                    В домашніх умовах.

 

Однак, якщо ви хочете знайти найефективніший гербіцид від бур'янів, потрібно знати, які є види. Залежно від способу дії можна розрізняти такі:

• Суцільна дія;

• Вибіркова дія.

Якщо вибрати перший варіант, то в такому разі хімікати знищать усі рослини, які є на ділянці. Це можна використовувати, якщо ви не плануєте більше нічого садити на цій ділянці. В іншому випадку всі корисні культури будуть знищені теж. Рекомендують обробляти ділянки таким видом гербіцидів лише до того, як посадять рослини, або після того, як урожай зібрали.

Кошти виборчої дії відрізняються тим, що вони спрямовані проти конкретного виду бур'янів. Саме тому ви маєте вибрати той гербіцид, щоб отримати потрібний ефект. Велике значення має те, що рослини багаторічні або однорічні, тому що гербіциди потрібно вибирати з огляду на особливості рослин.

 

Особливості використання коштів від бур'янів

Якщо ви правильно підберете засіб, то зможете позбутися бур'янів за короткий час і відповідно не витратити багато зусиль. Однак, для того, щоб максимально виконати поставлене завдання, потрібно дотримуватись певних правил, як:

• Дозування має бути виключно таким, як зазначено в інструкції. Якщо ви зменшите дозу, то гербіцид не подіє на повну силу, відповідно ефект не буде таким, як треба;

• Коли ви обробляєте бур'яни, необхідно врахувати температуру. Щоб препарат подіяв максимально, температура має бути приблизно 16-22 градусів, саме це забезпечить позитивний ефект;

• Якщо ви плануєте використовувати гербіциди, якими посипають землю, спочатку потрібно полити землю водою. У мокрий ґрунт краще проникнуть гербіциди, відповідно, він краще подіє;

• Процедуру потрібно проводити тоді, коли бур'яни ще молоді, оскільки їх буде легко позбутися. Якщо бур'яни високо виростуть, то потрібно буде витратити більше гербіцидів та часу.

 

Як позбутися бур'янів народними методами?

Якщо ви любите традиційні народні методи боротьби з бур'янами, вони можуть бути дуже ефективними. Завдяки цьому ви зможете забути про бур'яни на довгі сезони.

• Можна використовувати суміш солі та оцту та додати кілька крапель миючого засобу. Після цього потрібно обприскати бур'яни і за кілька днів ви побачите, що кількість бур'янів значно зменшилася. Однак, з цією сумішшю не варто жартувати, оскільки не можна, щоб вона потрапила на шкіру. Потрібно одягнути захисні рукавички та спеціальний одяг. Крім того, ця суміш небезпечна для звичайних рослин, тому, коли ви проводитимете процедуру, варто вкрити всі інші рослини, щоб їх не пошкодити;

• Якщо ви хочете боротися з бур'янами, які ростуть біля бордюру або в лужку між тротуаром, варто посипати проблемні місця содою, чим більше солі, тим краще. Якщо бур'яни маленькі, їх дуже легко вивести;

• Дуже часто використовується метод боротьби з бур'янами вогнем. Для цього потрібна лише паяльна лампа. Однак, варто бути дуже обережним, щоб не обпектися, оскільки цей метод займає багато часу. Його використовують для бур'янів, які ростуть між такими культурами як петрушка, морква або кріп. Саме тут бур'яни ростуть швидше за рослини, тому їх буде легше видалити за допомогою вогню перед тим як проростуть потрібні культури. Не рекомендується довго випалювати бур'яни на одному місці – вогонь може пошкодити коріння та рослина загине. Тому замість того, щоб позбутися бур'янів, ви позбавитеся всього врожаю.


Наші партнери

Новини

Хвороби перцю

Хвороби перцю

Солодкий і гіркий перець найчастіше вирощують на городах, і трапляється, що при правильному догляді не вдається отримати хороший урожай через хворобу культури.

Детальніше
Бакові суміші для обробки саду

Бакові суміші для обробки саду

З приходом весни та протягом усього сезону роботи в саду займають багато часу, і в основному воно витрачається на профілактичну обробку від шкідників та хвороб.

Детальніше
Як позбутися кротів

Як позбутися кротів

Багато фермерів, які тільки недавно розпочали свою діяльність, недооцінюють можливості цих тварин. На жаль, лише кілька таких особин можуть за ніч перетворити ділянку на мінне поле. Ось тому кожен городник повинен розуміти, як вигнати крота з городу. 

Детальніше
Хлороз рослин

Хлороз рослин

Для тих, хто займається вирощуванням тих чи інших культур, таке явище як хлороз не є чимось особливим.

Детальніше
Детальніше