Новинки рожевий томат Панамера і Пінк Кристал від компанії Clause HM!

Новинки рожевий томат Панамера і Пінк Кристал від компанії Clause HM!

Новинки рожевий томат Панамера і Пінк Кристал від компанії Clause HM!

На сайті агромагазина «Фазенда» оновлення асортименту! Елітні сорти томатів Панамера і Пінк Кристал від компанії Clause HM за найкращими цінами! У цій статті Ви дізнаєтесь про особливості цих сортів, переваги вирощувати ці плоди. Приємного прочитання!


Які сорти варто купувати? Томат Панамера і томат Пінк Кристал Clause HM - хіт сезону!

 

Вітаємо всіх! Сьогодні у нас чудові новини - у нас оновлення асортименту! Хочете зробити вдалу оптову закупівлю насіння томатів? Тоді зверніть увагу на цих рожевих красенів! Вони не тільки красиві на вигляд, але і дуже смачні, транспортабельні і стійкі. Далі ми коротко розповімо про головні достоїнства цих плодів.

 

Пінк Кристал - томат рожевий, дуже красивий, ароматний і досить солодкий. По виду плоди плескатої форми, округлі і вирощуються в теплицях.

 

Особливості: дозрівають протягом 65-70 днів, не потребують особливого догляду, не розтріскуються. Плоди вищого сорту, дуже родючі і їх легко перевозити в транспорті. Дуже стійкі до різних вірусів.

 

Пінк кристал томат - купити можна у нас за смачною ціною!

 

Панамера - тепличні томати, гібриди декількох видів плодів, округлі і з носиками.

 

Особливості: томат рожевий Панамера F1 можна розрізнити від інших насиченим рожевим кольором.

 

Переваги плодів: томат Панамера також стійкий до розтріскування, як і попередній вид, високопродуктивні плоди раннього сорту, мають чудовим смаком.

 

Томат Панамера відгуки: про них дуже тепло відгукуються всі, хто вже їх купував і випробував. Швидко дозрівають, смачні і солодкі - просто супер!

Чому варто вибрати ці сорти?

Так чому ж варто купити саме ці сорти томатів? Ми пропонуємо Вам звернути увагу на Панамеру і Пінк кристал, так як вони:

 

- Чи не вимагають особливого догляду;

- Плоди дозрівають досить швидко (протягом 60-70 днів);

- Дуже смачні і затребувані на продуктових ринках;

- Мають цікавим рожевим відтінком;

- Clause HM - перевірена компанія, яка створює якісну продукцію;

- Якщо Ви регулярно замовляєте оптом і вперше чуєте про ці сортах - це прекрасна можливість урізноманітнити свій асортимент.

 

 

Агромагазин «Фазенда» вибирає тільки кращі сорти томатів для своїх клієнтів! Не упускайте таку прекрасну можливість замовити Пінк Кристал і Панамеру оптом прямо зараз!

 

 

 

Джерело: https://fazenda.net.ua

Мы сотрудничаем с :
up