Спеціальні ціни для агромагазинів

Крупноплідні томати

Крупноплідні томати

Більшість садівників хотіли б отримати великий урожай стиглих та великих помідорів. Однак все залежить від того, який сорт томатів, а також у якій кліматичній зоні їх вирощують. Великі сорти помідорів не дуже складно виростити, головне, необхідно приділити їм увагу. Досвідчені дачники можуть вирощувати гіганти помідори на продаж.

Якщо вас цікавлять великі томати для відкритого ґрунту, потрібно ретельно підібрати сорти, а також забезпечити належний догляд. Купити насіння томатів можна у нашому інтернет-магазині за кілька хвилин. Вас приємно здивують адекватні ціни та велика різноманітність сортів. Завдяки докладному опису ви зможете підібрати той сорт, який найкраще підходить до ваших кліматичних умов та отримати посилку в будь-якому місті України.


Вибираємо дуже великі сорти томатів

Багато хто стверджує, що саме сорти великих помідор смачніші за звичайні, проте все залежить від смаків і сорту. Трапляються випадки, що з куща, де ростуть великі тепличні томати, можна зібрати врожай близько кілограма. У той же час з куща, де помідори середнього розміру можна зібрати плоди вагою в сукупності до 2 кг.

Великі сорти помідорів можна розрізняти за такими відмінностями, як:

• Стійкість до різних захворювань;

• Смакові якості;

• Строк дозрівання.

Саме тому розмір плодів практично не звертають уваги, оскільки перше місце займають смакові якості.

Найкращі сорти великих томатів

Від помідорів такі помідори відрізняються розміром. Вага великого помідора починається від 250 г. Вони можуть рости у відкритому грунті, а також у теплицях.

Гібрид Ажур

Цей сорт дуже популярний і часто вирощують для продажу. Він може рости у відкритому ґрунті, у теплиці. Висота куща досягає 80 сантиметрів, і він дуже широкий. Якщо ви хочете посадити кілька кущів, то потрібно залишити між ними місце, щоб помідори могли добре розвиватися і не глушити один одного. Урожайність такого куща дуже висока, а вага плодів не менше 300-400 г, іноді може досягати і більше. Кущ помідорів добре переносить спеку, а плоди використовують у салати та, крім цього, їх легко можна транспортувати, оскільки вони не втрачають своєї форми. Саме тому їх часто готують до продажу.

Спринт таймер

Цей сорт є дуже відомим в Україні, бо його часто вирощують. Садять його у відкритому ґрунті, він дуже добре переносить коливання погоди, тому підходить для багатьох місцевостей. Плоди дозрівають приблизно через 110 днів і мають солодкий смак. Висота куща може досягати 1,5 метра, а помідор має вагу не менше ніж 1 кг. Однак такі помідори не довго зберігатимуться, вони можуть почати тріскатися, тому вони не призначені для довгої дороги.

Гібрид Алабай

Цей сорт помідорів ранній, оскільки він дозріває за короткий термін. 1 помідор може важити від 250 г, а врожайність куща середня. Плоди дуже добре зберігаються та транспортуються, дозрівають за 110 днів. Рекомендують висаджувати не більше 5 кущів на один квадратний метр, щоби помідори не глушили один одного, а нормально росли.

Пудовик

Цей середньостиглий овоч славиться своїм вишуканим смаком, а також тим, що він не втрачає форму і його можна перевозити на далекі відстані, оскільки добре зберігається. Вага помідора коливається від 700 до 900 грамів, і відрізняється від усіх попередників цей сорт тим, що має серцеподібну форму, тоді як решта мають круглу. Кущ проростає на висоту 1,5 метра, крім того дозріває за 110 днів. Його можна вирощувати у відкритому ґрунті.

Американський ребристий

Це дуже хороший і смачний сорт, крім того, із насіння ви зможете виростити наступний урожай. Вага помідора становить 300 г і часто використовують для салатів. Урожайність цього виду велика, тому що з 1 кущика можна зібрати близько 19 кілограмів овочів. Він швидко зростає і добре переносить переїзд. Однак за ним потрібен ретельний догляд, оскільки без нього томат загине або не дасть великого врожаю. Потрібно поливати землю під час посухи, регулярно прополювати та розпушувати ділянку. В цей час томат порадує вас великим урожаєм. Дозрівають помідори за 115 днів.

Алтайський жовтий

Завдяки великому кущі, висота якого близько 2 метрів, ви зможете отримати великий урожай смачних та жовтих помідорів. Маса плодів велика – близько 600 грамів, а з одного квадратного метра можна зібрати щонайменше 15 кілограмів томатів. Урожайність овочів висока, тому їх часто висаджують на продаж. За цим сортом помідорів не потрібно особливого догляду, тому його легко вирощувати. Цей сорт помідорів стійкий до різних хвороб, тому він користується особливою популярністю у садівників. Такі помідори можна садити 3-4 рази на тій же ділянці, і ви все одно збиратимете великий урожай.

Бичаче серце

Особливістю цього виду помідорів є те, що вони мають гарний зовнішній вигляд, солодкий смак, а також довго зберігають форму і не тріскаються внаслідок тривалого зберігання. Маса плода становить близько 300-400 г, він має серцеподібну форму. Однак потрібно знати, що рівень цукру в такому помідорі високий за рахунок того, що в ньому мало води. Сам кущ помідорів високий і займає велику площу. Плоди можуть бути червоного, жовтого, рожевого кольору. Урожайність помідорів приблизно 27 кілограмів із одного квадратного метра.

Апельсин

Такий помідор буває жовтого кольору із вагою від 200 до 400 грам. Овочі дуже смачні, однак, вони мають тонку шкірку, тому не зможуть довго лежати і тріскатиметься. Дозрівання помідорів триває 110 днів. Рекомендують вирощувати кущі помідорів на відстані, а також на відкритому грунті, хоча деякі висаджують його в теплицях. Коли розсада проросте, потрібно вирвати слабкі паростки, щоб вони не обтяжували рослину, і вона могла дати великий урожай. Висота такого куща сягає приблизно 1,5 метра. Він високий та славиться своєю врожайністю.

Завдяки гарному догляду за овочами, своєчасному поливу та добриву, ви зможете отримати гарний та смачний урожай.

Наші партнери

Новини

Хвороби перцю

Хвороби перцю

Солодкий і гіркий перець найчастіше вирощують на городах, і трапляється, що при правильному догляді не вдається отримати хороший урожай через хворобу культури.

Детальніше
Бакові суміші для обробки саду

Бакові суміші для обробки саду

З приходом весни та протягом усього сезону роботи в саду займають багато часу, і в основному воно витрачається на профілактичну обробку від шкідників та хвороб.

Детальніше
Як позбутися кротів

Як позбутися кротів

Багато фермерів, які тільки недавно розпочали свою діяльність, недооцінюють можливості цих тварин. На жаль, лише кілька таких особин можуть за ніч перетворити ділянку на мінне поле. Ось тому кожен городник повинен розуміти, як вигнати крота з городу. 

Детальніше
Хлороз рослин

Хлороз рослин

Для тих, хто займається вирощуванням тих чи інших культур, таке явище як хлороз не є чимось особливим.

Детальніше
Детальніше