Компанія Yuksel любить приємно дивувати насінням високої якості.

Компанія Yuksel любить приємно дивувати насінням високої якості.

Компанія Yuksel любить приємно дивувати насінням високої якості. На цей раз ряди продукції поповнили рожеві томати Пінк Хіт F1 і Пінк Нагетс F1. Дані сорти вже встигли завоювати серця городників і фермерів завдяки своїм властивостям. Ніжний солодкуватий смак зробив їх справжніми фаворитами серед покупців.

Рожевий томат: характеристика


Високі показники врожайності - ключова перевага, яке об'єднує Пінк Хіт F1 і Пінк Нагетс F1. Якщо Ви вирішили вирощувати овочі на продаж або для себе, дані сорти відмінно підійдуть для початку "великої справи". Томати мають приємний смак, без яскраво вираженої кислинки, яка властива червоним сортам.

 

Рожеві "красені" - лідери за вмістом корисних для організму вітамінів, в тому числі групи В1, С, РР. Помідори багаті на антиоксиданти, які мінімізують ризик появи атеросклерозу, тому високо цінуються на ринку.

 

Пінк Хіт томат: опис

Сорт - гібрид. Дозрівання триває в проміжку 60-65 днів в залежності від періоду висадки. Розсада підходить для вирощування у відкритому грунті, а також в тепличних умовах. За своїм типом рослина відноситься до індетермінатному типу - високоросла з сильним стеблом і розгалуженим листяним апаратом.

 

Томат округлої форми. Рожевий відтінок насичений. Плід пружний з щільною шкіркою, тому не розтріскується під впливом сонячних променів. Призначений для тривалого збереження.

 

Томат Пінк Нагетс: опис

Сорт відноситься до середньоранніх. термін вегетації - 65-70 днів. Підходить для висадки у відкритому і закритому грунті. Ключова особливість томата - здатність до тривалого збереження на кущі без втрати смакових і товарних якостей. Плоди формуються навіть в несприятливих умовах - при низькому освітленні і високих температурах.

 

Томат круглої форми, приємного рожевого відтінку. Вага плоду в середньому досягає 250 м Характеризується тривалим терміном збереження.

Рожеві томати Пінк Хіт F1 і Пінк Нагетс F1: переваги

-високі показники продуктивності: на одній кисті формується від 4-х однорідних плодів.

-універсальність: сорти підходить для висаджування в будь-який сезон

-відмінний товарний вигляд плода: рожеві томати - найбільш затребувані на ринку

-висока транспортабельність

-простота у висадці і догляду

 

 

Агромагазин"Фазенда" - з любов'ю до кожного клієнта

 

У нашому магазині Ви можете купити насіння томатів рожеві за найдоступнішими цінами. Ми впевнені в якості продукції, тому гарантуємо високий урожай!

Мы сотрудничаем с :
up