Спеціальні ціни для агромагазинів

Компанія Yuksel любить приємно дивувати насінням високої якості.

Компанія Yuksel любить приємно дивувати насінням високої якості.

Компанія Yuksel любить приємно дивувати насінням високої якості. На цей раз ряди продукції поповнили рожеві томати Пінк Хіт F1 і Пінк Нагетс F1. Дані сорти вже встигли завоювати серця городників і фермерів завдяки своїм властивостям. Ніжний солодкуватий смак зробив їх справжніми фаворитами серед покупців.

Рожевий томат: характеристика


Високі показники врожайності - ключова перевага, яке об'єднує Пінк Хіт F1 і Пінк Нагетс F1. Якщо Ви вирішили вирощувати овочі на продаж або для себе, дані сорти відмінно підійдуть для початку "великої справи". Томати мають приємний смак, без яскраво вираженої кислинки, яка властива червоним сортам.

 

Рожеві "красені" - лідери за вмістом корисних для організму вітамінів, в тому числі групи В1, С, РР. Помідори багаті на антиоксиданти, які мінімізують ризик появи атеросклерозу, тому високо цінуються на ринку.

 

Пінк Хіт томат: опис

Сорт - гібрид. Дозрівання триває в проміжку 60-65 днів в залежності від періоду висадки. Розсада підходить для вирощування у відкритому грунті, а також в тепличних умовах. За своїм типом рослина відноситься до індетермінатному типу - високоросла з сильним стеблом і розгалуженим листяним апаратом.

 

Томат округлої форми. Рожевий відтінок насичений. Плід пружний з щільною шкіркою, тому не розтріскується під впливом сонячних променів. Призначений для тривалого збереження.

 

Томат Пінк Нагетс: опис

Сорт відноситься до середньоранніх. термін вегетації - 65-70 днів. Підходить для висадки у відкритому і закритому грунті. Ключова особливість томата - здатність до тривалого збереження на кущі без втрати смакових і товарних якостей. Плоди формуються навіть в несприятливих умовах - при низькому освітленні і високих температурах.

 

Томат круглої форми, приємного рожевого відтінку. Вага плоду в середньому досягає 250 м Характеризується тривалим терміном збереження.

Рожеві томати Пінк Хіт F1 і Пінк Нагетс F1: переваги

-високі показники продуктивності: на одній кисті формується від 4-х однорідних плодів.

-універсальність: сорти підходить для висаджування в будь-який сезон

-відмінний товарний вигляд плода: рожеві томати - найбільш затребувані на ринку

-висока транспортабельність

-простота у висадці і догляду

 

 

Агромагазин"Фазенда" - з любов'ю до кожного клієнта

 

У нашому магазині Ви можете купити насіння томатів рожеві за найдоступнішими цінами. Ми впевнені в якості продукції, тому гарантуємо високий урожай!

Наші партнери

Новини

Хвороби перцю

Хвороби перцю

Солодкий і гіркий перець найчастіше вирощують на городах, і трапляється, що при правильному догляді не вдається отримати хороший урожай через хворобу культури.

Детальніше
Бакові суміші для обробки саду

Бакові суміші для обробки саду

З приходом весни та протягом усього сезону роботи в саду займають багато часу, і в основному воно витрачається на профілактичну обробку від шкідників та хвороб.

Детальніше
Як позбутися кротів

Як позбутися кротів

Багато фермерів, які тільки недавно розпочали свою діяльність, недооцінюють можливості цих тварин. На жаль, лише кілька таких особин можуть за ніч перетворити ділянку на мінне поле. Ось тому кожен городник повинен розуміти, як вигнати крота з городу. 

Детальніше
Хлороз рослин

Хлороз рослин

Для тих, хто займається вирощуванням тих чи інших культур, таке явище як хлороз не є чимось особливим.

Детальніше
Детальніше