Як вибрати касети для розсади

Як вибрати касети для розсади

Касети для розсади


Ці нехитрі, але дуже корисні пристосування дозволяють:Збільшувати живучість рослин до 100%.

Економити площа.

Відразу отримувати велику кількість матеріалу.

Створювати однакові умови для всіх рослин.

Економити кошти.

Отримувати багатий урожай.

Ознайомившись з переліком переваг, які можна отримати, ви напевно прийшли до висновку, що касети для розсади купити в АГРОМАГАЗИН «ФАЗЕНДА» вам просто необхідно!


Які культури можна вирощувати в касетах?

Перелік культур досить великий. У списку значаться:


Квіти.

Ягоди.

Овочі.

Лісові культури.

Декоративні культури.

Цікаво, що висадку матеріалу в касети для розсади можна здійснювати як вручну, так і за допомогою сучасної техніки - розсадосадильних машин.


Метод касетної висадки набуває популярності

Вже давно користується популярністю метод вирощування матеріалу на висадку, в касетах для розсади - у великих господарств, які володіють великою кількістю теплиць. Люди, задіяні в сільському господарстві, все частіше приймають рішення касети для розсади купити, щоб на 30% збільшити корисну масу рослин і без пошкоджень виконати їх транспортування. Ми впевнені, що варто вам лише один раз спробувати реалізувати новий підхід до підвищення врожаю - і ви постійно будете висаджувати рослини тільки в касети!


Чому висадка в касети дає хороший результат?

Тому що особливості даного способу вирощування припускають повноцінне формування кореневої системи, яка пронизує весь субстрат. Примітно, що рослини не потрібно пікірувати (пересаджувати в окремі ємності, з метою збільшити площу для зростання і харчування). Висаджені в касети, рослини не хворіють.


Який товар ми пропонуємо придбати?

Це касети польського виробника KOWALA (Кувала) і ROKO (Роко). Вони відрізняються:


Розмірами.

Осередками (кількістю, розмірами, обсягом).

Відстанню між центрами осередків.

Числом осередків на квадратний метр.

Комплектацією (у коробці передбачено різну кількість касет).

В асортименті присутні касети для вирощування як декоративних, так і овочевих рослин (наприклад, селери, капусти і перцю). Безперечною перевагою наших товарів є конкурентоспроможна ціна та висока якість.


Практичний висновок

Ви можете істотно підвищити урожай овочів і ягід, висадивши попередньо рослини в касети. Так у них сформується міцна коренева система, в рази покращиться виживання, вони не будуть хворіти і наберуть необхідну масу. Висадивши в касети квіти, декоративні та лісові культури, ви отримаєте повноцінні рослини, які продовжать вас радувати своєю красою після висадки в грунт. До того ж, за рослинами в касетах легко доглядати, створюючи комфортні умови для їх росту і розвитку.


Ми запрошуємо вас зробити корисну покупку в АГРОМАГАЗИН «ФАЗЕНДА», щоб кожна рослина виконало свою біологічну завдання і наповнило ваше життя радістю!

Мы сотрудничаем с :
up