Спеціальні ціни для агромагазинів

Як вибрати касети для розсади

Як вибрати касети для розсади

Зміст статті

Касети для розсади


Ці нехитрі, але дуже корисні пристосування дозволяють:Збільшувати живучість рослин до 100%.

Економити площа.

Відразу отримувати велику кількість матеріалу.

Створювати однакові умови для всіх рослин.

Економити кошти.

Отримувати багатий урожай.

Ознайомившись з переліком переваг, які можна отримати, ви напевно прийшли до висновку, що касети для розсади купити в АГРОМАГАЗИН «ФАЗЕНДА» вам просто необхідно!


Які культури можна вирощувати в касетах?

Перелік культур досить великий. У списку значаться:


Квіти.

Ягоди.

Овочі.

Лісові культури.

Декоративні культури.

Цікаво, що висадку матеріалу в касети для розсади можна здійснювати як вручну, так і за допомогою сучасної техніки - розсадосадильних машин.


Метод касетної висадки набуває популярності

Вже давно користується популярністю метод вирощування матеріалу на висадку, в касетах для розсади - у великих господарств, які володіють великою кількістю теплиць. Люди, задіяні в сільському господарстві, все частіше приймають рішення касети для розсади купити, щоб на 30% збільшити корисну масу рослин і без пошкоджень виконати їх транспортування. Ми впевнені, що варто вам лише один раз спробувати реалізувати новий підхід до підвищення врожаю - і ви постійно будете висаджувати рослини тільки в касети!


Чому висадка в касети дає хороший результат?

Тому що особливості даного способу вирощування припускають повноцінне формування кореневої системи, яка пронизує весь субстрат. Примітно, що рослини не потрібно пікірувати (пересаджувати в окремі ємності, з метою збільшити площу для зростання і харчування). Висаджені в касети, рослини не хворіють.


Який товар ми пропонуємо придбати?

Це касети польського виробника KOWALA (Кувала) і ROKO (Роко). Вони відрізняються:


Розмірами.

Осередками (кількістю, розмірами, обсягом).

Відстанню між центрами осередків.

Числом осередків на квадратний метр.

Комплектацією (у коробці передбачено різну кількість касет).

В асортименті присутні касети для вирощування як декоративних, так і овочевих рослин (наприклад, селери, капусти і перцю). Безперечною перевагою наших товарів є конкурентоспроможна ціна та висока якість.


Практичний висновок

Ви можете істотно підвищити урожай овочів і ягід, висадивши попередньо рослини в касети. Так у них сформується міцна коренева система, в рази покращиться виживання, вони не будуть хворіти і наберуть необхідну масу. Висадивши в касети квіти, декоративні та лісові культури, ви отримаєте повноцінні рослини, які продовжать вас радувати своєю красою після висадки в грунт. До того ж, за рослинами в касетах легко доглядати, створюючи комфортні умови для їх росту і розвитку.


Ми запрошуємо вас зробити корисну покупку в АГРОМАГАЗИН «ФАЗЕНДА», щоб кожна рослина виконало свою біологічну завдання і наповнило ваше життя радістю!

Наші партнери

Новини

Хвороби перцю

Хвороби перцю

Солодкий і гіркий перець найчастіше вирощують на городах, і трапляється, що при правильному догляді не вдається отримати хороший урожай через хворобу культури.

Детальніше
Бакові суміші для обробки саду

Бакові суміші для обробки саду

З приходом весни та протягом усього сезону роботи в саду займають багато часу, і в основному воно витрачається на профілактичну обробку від шкідників та хвороб.

Детальніше
Як позбутися кротів

Як позбутися кротів

Багато фермерів, які тільки недавно розпочали свою діяльність, недооцінюють можливості цих тварин. На жаль, лише кілька таких особин можуть за ніч перетворити ділянку на мінне поле. Ось тому кожен городник повинен розуміти, як вигнати крота з городу. 

Детальніше
Хлороз рослин

Хлороз рослин

Для тих, хто займається вирощуванням тих чи інших культур, таке явище як хлороз не є чимось особливим.

Детальніше
Детальніше