Спеціальні ціни для агромагазинів

Як виростити здорові рослини і захистити їх від шкідників?

Як виростити здорові рослини і захистити їх від шкідників?

Як виростити здорові рослини і захистити їх від шкідників?


Для реалізації цього завдання, слід застосувати весь спектр заходів по догляду:


Дотримуватися правил агротехніки, щоб убезпечити рослини від захворювань неінфекційного типу.

Забезпечити рослинам необхідні умови для зростання (ці заходи захищають від виникнення хвороб інфекційного типу).

Оберігати рослини від стресових ситуацій (атмосферні забруднення, перепади температури і вологості).

Боротися зі шкідниками за допомогою спеціальних засобів Syngenta (Сингента), Голландія.

Правила природного захисту

Зниження ризику захворювань забезпечує: використання багатих азотом культур, які необхідні в якості природного добрива (сидеральні культури); дотримання сівозміни (чергування посадки різних культур на одній і тій же площі або землі під пар - коли земельна ділянка одне літо не засівають). Важливе значення мають мульчування, підгортання, правильна обрізка. Є сенс у висадці фітонцидні рослин - тих, які здатні захистити рослини від захворювань. Такими рослинами виступають пижмо, полин, календула, чорнобривці, чорна бузина. Ефективні бувають механічні способи боротьби з шкідниками - наприклад, тля іноді пропадає після її змивання сильним струменем води. Істотно знижують кількість шкідників їх природні вороги - птахи і комахи.


Гербіциди, фунгіциди, інсектициди, протруйники рослин

Захист буквально від усіх можливих ризиків забезпечують засоби захисту рослин Syngenta (Сингента), Голландія. Гербіциди дозволяють захистити посіви зернових культур від бур'янів ( «Аксіал»), а також контролюють зростання бур'яну на ділянках, виділених під овочі, картопля, бобові, олійні та кормові культури ( «Гезагард»). Фунгіциди борються з грибковими захворюваннями, дозволяючи культурам нормально рости (Ембрелія, Квадріс). Інсектициди ведуть боротьбу зі шкідниками в період вегетації рослин (Нурел Д), захищають виноград і садові дерева (Люфокс). Протруйники рослин Сингента - це «Максим», «Круізер».


Ретарданти, або регулятори росту

Регулятори росту рослин синтетичного походження (ретарданту) - це «Сетар» і «Моддус» від Сингента, Голландія. Перешкоджаючи росту рослини у висоту, вони дозволяють культурам бути міцнішими за рахунок потужної кореневої системи і міцного стебла, мати більш насичений колір. Завдяки регуляторів росту, підвищується стійкість рослин до вітрам і сильних дощів, поліпшується врожайність (в колосі збільшується кількість зерен), запобігає полягання посівів, що гарантує повноцінну збирання врожаю.


Селекція

Захистити рослини можна спочатку. Селекційно-генетичний метод захисту передбачає, що рослини отримають стійкість до хвороб і шкідників - шляхом об'єднання методів селекції, міжвидової гібридизації, генної інженерії. На сьогоднішній день вже створено гарбузові культури і картопля, які демонструють стійкість до вірусних хвороб.

Наші партнери

Новини

Хвороби перцю

Хвороби перцю

Солодкий і гіркий перець найчастіше вирощують на городах, і трапляється, що при правильному догляді не вдається отримати хороший урожай через хворобу культури.

Детальніше
Бакові суміші для обробки саду

Бакові суміші для обробки саду

З приходом весни та протягом усього сезону роботи в саду займають багато часу, і в основному воно витрачається на профілактичну обробку від шкідників та хвороб.

Детальніше
Як позбутися кротів

Як позбутися кротів

Багато фермерів, які тільки недавно розпочали свою діяльність, недооцінюють можливості цих тварин. На жаль, лише кілька таких особин можуть за ніч перетворити ділянку на мінне поле. Ось тому кожен городник повинен розуміти, як вигнати крота з городу. 

Детальніше
Хлороз рослин

Хлороз рослин

Для тих, хто займається вирощуванням тих чи інших культур, таке явище як хлороз не є чимось особливим.

Детальніше
Детальніше