Спеціальні ціни для агромагазинів

Як знищити хміль на садовій ділянці

Як знищити хміль на садовій ділянці

Дуже часто хміль висаджують у саду чи на городі для того, щоб створити живу загороду. Оскільки ці ліани дуже швидко ростуть, то вони миттєво створюють естетичну огорожу та озеленюють потрібні площі. Однак дуже часто бувають ситуації, коли хміль росте на тих частинах землі або рослинах, на яких він зовсім не повинен бути. Тоді виникає питання: "Як знищити хміль на садовій ділянці?"

Часто буває так, що дії новачків, які спрямовані на те, як видалити хміль на ділянці зазнають невдачі, тому потрібно використовувати лише перевірені засоби, щоб було знищити хміль.

Однак, якщо ви хочете купити насіння хмелю, щоб засадити огорожу або різні ділянки, де нічого не росте, можна зробити це в нашому інтернет-магазині. Дизайн сайту зручний, то ви зможете швидко зробити замовлення. Отримати посилку можна поштою, незалежно від того, в якому куточку України ви живете.

Які типи хмелю?

Для того щоб знати, як прибрати хміль з ділянки, потрібно спочатку знайти, які сорти хмелю, щоб мати поняття, з чим саме доведеться боротися.

В цілому, хміль - це велика ліана, і розрізняють 2 види рослини, такі як:

• Японська;

• Звичайний.

Японський хміль - це однорічна рослина, яка може вирости у висоту до 4 метрів. Однак, не потрібно переживати, як вивести хміль, якщо ви посадили цей вид, оскільки восени він повністю скидає листя, а потім уже не виросте. Наступного року, навесні, його потрібно буде садити вручну.

Звичайний хміль - це багаторічна рослина, тому позбутися цього бур'яну на ділянці буде набагато важче. Довжина такої ліани може сягати 17 метрів. Дуже важко контролювати таку швидкість росту пагонів, тому хміль захоплює вільні території та глушить слабкі рослини. Корінь міцний і глибоко вростає у землю.

Як позбутися хмелю?

Серед усіх перевірених засобів, які використовувалися, щоб знищити хміль можна виділити такі, які мають добрий результат і допоможуть вам позбутися кореневої системи, а також втеч.

Викопування

Цей метод підходить не всім, оскільки для нього потрібна хороша фізична підготовка та терпіння. Цей процес займає багато часу, проте він дуже добрий. Для цього вам знадобиться велика лопата. Перекопувати землю потрібно на глибині 30 см. Це допоможе вам викопати всі коріння, проте потрібно бути готовим до того, що молоді паростки з'являться знову. Тому рекомендують стежити за ними та викопувати до того, як вони набудуть великих розмірів, оскільки тоді викопати їх буде неможливо. Цей спосіб вважається найбільш безпечним, оскільки не постраждають навколишні рослини, які ростуть по сусідству, а також ґрунт.

Оцет

Кислота завжди мала негативний вплив на рослини, тому ви можете просто налити оцет під корінь - він допоможе вам позбутися рослини. Можна взяти звичайний 9% оцет і розвести його з водою в пропорції один до одного. Однак, якщо ви бачите, що хміль займає велику територію, рекомендують повторити полив оцтом кілька разів. Важливо поливати навіть найменші листочки, оскільки тоді бур'ян швидше загине.

Мороз

Якщо ви живете в місцевості, де холодні зими та сильні морози, то це можна використовувати для того, щоб позбутися хмелю. Пізньої осені рекомендують максимально розкопати землю біля самого кореня, а також залити водою. Це допоможе рослині швидше замерзнути. Сніг та мороз значно послаблять корінь, тому буде дуже мало шансів на те, щоб навесні хміль міг нормально рости. Швидше за все, він загине і не розвиватиметься, і займатиме територію. Для того, щоб максимально збільшити ефект процедури, рекомендують навесні обрізати всі стебла під корінь, а потім засипати великою кількістю землі.

Сіль

Якщо ви не плануєте на ділянці кілька років щось садити, то в такому разі рекомендують використовувати сіль як метод боротьби з хмелем. Розгорнувши землю біля кореня, потрібно її ретельно засипати сіллю. Шар солі повинен бути не менше ніж 1 сантиметр – чим більше солі буде, тим краще. Після цього, ліана втрачатиме силу, не зможе так швидко рости і буде слабкою. Саме тоді вам потрібно її викорчувати. Однак, можливо, вам доведеться повторювати цю процедуру кілька разів, щоб досягти потрібного ефекту.

Добрива

Варто звернути увагу на той факт, що хміль не любить, коли багато добрив у землі. Саме тому рекомендують взяти селітру, і насипати велику кількість біля коріння та на землю, яка біля ліани. Завдяки цьому рослина буде сохнути. Рекомендують полити селітру великою кількістю води, оскільки вона дуже добре всмоктується в грунт і негативно впливає на хміль. Однак, проводити таку процедуру потрібно тільки на землі, на якій ви кілька років не плануєте нічого саджати, оскільки врожай буде мізерним.

Окріп

Це найпростіший спосіб, оскільки він не потребує ресурсних і фінансових витрат. Все, що вам потрібно, це набрати окропу і налити під корінь рослини, а також полити листя. Окропу потрібно багато, краще полити кілька разів, оскільки це негативно вплине на рослину, і воно буде слабким, і погано зростатиме. Процедуру потрібно повторити кілька разів, у такому разі рослина швидко почне в'янути та гнити. Рослина не зможе розвиватися такими швидкими темпами та загине.

Гербіциди

Цей вид боротьби з бур'янами вважається найкращим, оскільки тоді хміль пропаде на довгі роки. Можна обприскати хімічними речовинами листочки, стебло або підлити велику кількість отрути під корінь. Завдяки цьому сусідні культури не постраждають, а хімічна дія, яка буде лише на ліану, допоможе їй швидко загинути. Крім цього, досвідчені садівники можуть вручну покривати стебло та листя хмелю хімікатами. Однак, для цього потрібно мати рукавички та спеціальний одяг, щоб речовина не потрапила на шкіру. Завдяки такій роботі, хміль дуже швидко почне гинути і не матиме сили зростати та займати нові території.

Наші партнери

Новини

Хвороби перцю

Хвороби перцю

Солодкий і гіркий перець найчастіше вирощують на городах, і трапляється, що при правильному догляді не вдається отримати хороший урожай через хворобу культури.

Детальніше
Бакові суміші для обробки саду

Бакові суміші для обробки саду

З приходом весни та протягом усього сезону роботи в саду займають багато часу, і в основному воно витрачається на профілактичну обробку від шкідників та хвороб.

Детальніше
Як позбутися кротів

Як позбутися кротів

Багато фермерів, які тільки недавно розпочали свою діяльність, недооцінюють можливості цих тварин. На жаль, лише кілька таких особин можуть за ніч перетворити ділянку на мінне поле. Ось тому кожен городник повинен розуміти, як вигнати крота з городу. 

Детальніше
Хлороз рослин

Хлороз рослин

Для тих, хто займається вирощуванням тих чи інших культур, таке явище як хлороз не є чимось особливим.

Детальніше
Детальніше