Як садити насіння кавуна - Лайфхак для максимального успіху

Як садити насіння кавуна - Лайфхак для максимального успіху

Думаєте про те, що б взяти на висадку до приходу ранньої весни? Кавуни - це відмінний варіант! Є два відмінних варіанти для висаджування насіння кавунів української селекції:

   · Відразу в відкриті грунти;

  · Посадки в касети або ящики для отримання розсади.

 Бахчеевие культури ідеально підходить для тих, хто шукає що вирощувати для ранніх врожаїв. Але, не забувайте - найчастіше у культур тривалий термін вегетації. Тому вибирайте насіння ранніх сортів (тільки вони встигнуть дозріти так рано).

 

Купити насіння кавуна можна на сайті агромагазина «ФАЗЕНДА» за найкращою ціною! Кращі виробники, вигідні умови і якісний сервіс - не прогав свій шанс і замов прямо зараз!

Підготовка перед посівами

Передпосівна підготовка насіння дає можливість найкращим чином спрощувати процеси вирощування кавунів.

Така підготовка культур дає ряд переваг:

1. Придбаний посівний матеріал проходить тест на перевірку якості;

2. Збільшення шансів освіти ще більшого обсягу жіночих квіток шляхом стимуляції зерен;

3. Відбувається процес прокльовування насіння, після чого необхідно починати їх заколювати.

 

До речі, Ви до сих пір займаєтеся вирощуванням насіння будинку? Тоді потрібно обов'язково повісті процедуру знезараження насіння кавуна. Ви уникнете від розвитку і поширення хвороб по рослинах.

 

Посадка насіння на потрібну глибину - єдина умова?

Фахівці стверджують, що глибина посадки насіння кавуна дорівнює від 1 до 6 см. Але висадка по еталонної позначці є всього лише одним з факторів успіху. Звертайте увагу ще на це: тип використовуваної грунту, техніки вирощування, розмір насіння, погодні умови і сухість або вологість грунту. А тепер давайте детальніше:

· Для маленьких насіння кавуна можна вибирати меншу глибину посадки;

· При важких грунтах садити неглибоко, при легких - навпаки;

· Зволоження ложе - один з обов'язкових етапів при висадці;

· Якщо Ви використовуєте одну з технологій крапельного поливу, то оптимальною глибиною посадки буде від 1 до 3 см. Якщо ж вдаєтеся до Богарне технології, то потрібна глибина від 3 до 6 см. Особливо, якщо присутній брак відсотка вологи в посівному шар


Де садити кавуни?

Ідеальним місцем для вирощування насіння кавуна вважають піщані ґрунти, у яких гарна прохідність повітря. Насіння гібридів насіння потрібно садити сухими. Для стільникових насіння нормою вважається замочування на 1/2 доби у воді. Потім, їх потрібно обмотати у вологу тканину до підходу стадії прокльовування. Після цього, потрібно посадити їх по 2-3 насіння в 1 лунку, засипати вологою землею, і лише зверху присипати сухою.

 

Ми рекомендуємо користуватися стимуляторами росту для удобрення грунту в обох випадках. Це не тільки прискорить зростання поранень і плодів, а й дасть потрібну від хвороб на початкових стадіях вегетації.Як садити кавуни правильно?

Використовуйте наступну схему для досягнення мети: міжряддя по 2 м, в ряду висаджувати через 1 м і всього по 1 куща, для 1 сотки максимум по 50 кущів. Для кавуна кущових міжряддя повинна бути по 1,4 м, і розташовані в ряду через 50 сантиметрів.

Вибрані місця для посадки потрібно промаркувати для того, щоб можна було бачити все ряди. На 4-5-й день після посіву треба буде боронувати заради ліквідації перших ниток бур'янів.

 

 

Кількість насіння кавуна для посіву:

0,15-0,35 г на м ²;

До 0,5 кг на 1 га рассадний;

0,7-3,0 кг на 1 га без розсадний.

Кількість насіння в 1 г по від 6 до 30 штук.

 

Ну от і все! Ми сподіваємося, що дана стаття була для вас корисною. Пам'ятайте, що Ви можете купити насіння кавуна на сайті магазина насіння овочів fazenda.net.ua за найкращою ціною!

Мы сотрудничаем с :
up