Спеціальні ціни для агромагазинів

Як посадити квасоля будинку правильно: тонкощі і хитрощі від профі

Як посадити квасоля будинку правильно: тонкощі і хитрощі від профі

Дорогі садівники, фермери та любителі домашнього вирощування овочів, агромагазин “ФАЗЕНДА” вітає вас! У новій статті ми б хотіли приділити час на відповіді запитань, що часто ставляться нашим менеджерам, а також з популярних питань з Інтернету.


Коротка інформація про культуру

Почнемо з того, що квасоля багато садівників, фермерів і городників люблять цю культуру за її невибагливість у процесі вирощування (легко і просто вирощувати, підгодовувати, збирати і прибирати).

Також, важливим аспектом є і те, що квасолю вважають справжнім джерелом корисних вітамінів. Тому вона досить популярна для вирощування в усьому світі та в Україні зокрема.

Але далеко не кожен має свою особисту ділянку, де можна посадити насіння гороху у відкритий ґрунт. Не варто зневірятися, адже вирощувати квасолю вдома реально і також просто!

 

Купити насіння квасолі в Україні!


ТОП-5 питань від новачків

Де можна вирощувати квасолю вдома?

Улюбленого представника сімейства бобових варто вирощувати у місці, де є вільний доступ до денного освітлення. Тому вирощувати квасолю на підвіконні, балконі чи лоджії стане правильним рішенням.

Що потрібно робити, щоб квасоля росла і були добрі врожаї?

Не забувайте, що для нормального зростання будь-якої рослини, у тому числі бобової, потрібно своєчасно поливати, удобрювати, вибрати відповідний ґрунт і надати доступ до світла.

Чи потрібно купувати великі горщики та запасатися великою кількістю ґрунту?

Щоб посадити квасолю на балконі, лоджії або підвіконні, зовсім не потрібні великі горщики або велика кількість грунту на посадку рослин. Чому це так? У квасолі слабкий розвиток кореневої системи, тому невелика ємність (горщик, ящик або контейнер) стане вдалим рішенням для власників невеликих лоджій та балконів.

 

Купити насіння квасолі в Україні!

Але, незважаючи на всю простоту вирощування квасолі будинку, Вам необхідно дотримуватися особливостей догляду за бобовими рослинами (про це поговоримо в статті “Як посадити квасолю вдома правильно: тонкощі та хитрощі від профі”), а також певні знання та вміння, якими потрібно мати навіть новачкам.

Чи будь-який сорт підходить?

Ні, є деякі технічні особливості, які не дозволяють вибрати будь-який сорт квасолі та бути на 100% упевненим, що Ви отримаєте селекцію. Ми рекомендуємо вибрати сорти спаржевої квасолі для вживання в недозрілих стручків. Також ми рекомендуємо вибрати один із декоративних сортів квасолі.

Ще однією корисною порадою буде вибрати кущову квасолю, адже у неї швидкий термін дозрівання, вона компактна та невибаглива у догляді. Для дачі можна вибрати кучеряву квасолю.

Важливо! Якщо Ви хочете вибрати найбільш сильний, стійкий та невибагливий сорт квасолі для домашнього вирощування, ми радимо вибрати ранні гібриди квасолі. У них є стійкість до багатьох хвороб та шкідників, а також хороша стійкість та адаптивність у вирощуванні.

Чи будуть такі ж урожаї, як при вирощуванні квасолі у відкритому ґрунті?

Взагалі отримання зерна в домашніх умовах може виявитися досить проблематичним через те, що багато виростити в горщиках все одно не вийде. Тому для отримання великих урожаїв все-таки доведеться вибрати відкритий ґрунт.

 

Купити насіння квасолі можна в агромагазині "ФАЗЕНДА" за найдоступнішими цінами! Зараз є чудова можливість приділити час домашньому садівництву та забезпечити себе, своїх рідних та близьких овочами на тривалий період!

Наші партнери

Новини

Хвороби перцю

Хвороби перцю

Солодкий і гіркий перець найчастіше вирощують на городах, і трапляється, що при правильному догляді не вдається отримати хороший урожай через хворобу культури.

Детальніше
Бакові суміші для обробки саду

Бакові суміші для обробки саду

З приходом весни та протягом усього сезону роботи в саду займають багато часу, і в основному воно витрачається на профілактичну обробку від шкідників та хвороб.

Детальніше
Як позбутися кротів

Як позбутися кротів

Багато фермерів, які тільки недавно розпочали свою діяльність, недооцінюють можливості цих тварин. На жаль, лише кілька таких особин можуть за ніч перетворити ділянку на мінне поле. Ось тому кожен городник повинен розуміти, як вигнати крота з городу. 

Детальніше
Хлороз рослин

Хлороз рослин

Для тих, хто займається вирощуванням тих чи інших культур, таке явище як хлороз не є чимось особливим.

Детальніше
Детальніше