Як посадити квасоля будинку правильно: тонкощі і хитрощі від профі

Як посадити квасоля будинку правильно: тонкощі і хитрощі від профі


Вас вітає агромагазин"ФАЗЕНДА"! Сьогодні ми продовжимо тему того, як посадити квасоля будинку правильно: про способи вирощування насіння квасолі будинку, особливості підбору грунту для бобових рослин, порядок посадки, догляду та збору квасолі.

 

Бажаємо приємного прочитання! і пам'ятайте, що купити насіння квасолі можна на нашому сайті за найкращою ціною!

 
Які існують варіанти вирощування насіння квасолі?

Вирощування бобових на балконі або лоджії

 

Один з вельми актуальних і популярних способів, які Ви можете вибрати для вирощування рослини квасолі будинку. По-перше, є зручне місце для розміщення горщиків. Там буде вистачати достатньо освітлення і рослини можуть нормально рости.


Купити насіння квасолі в Україні!

 

Вирощування насіння квасолі на підвіконні

Можна вибрати і підвіконня, якщо у Вас немає іншої можливості. Але чим менше місця, тим менше у рослини буде простір для зростання (отже і врожай буде меншим).

 

Що потрібно зробити для гарантованої якості врожаю?

АЛЕ! Ви повинні провести попередню добірку перед посівом насіння квасолі (Ви позбудетеся від можливої ​​схожості, комах, хвороб і поганий врожайності). Що ж потрібно зробити?

1) Оглянути посівний матеріал (добийтеся того, щоб кожна насіння була блискучою, красивою і гладкою, без пошкоджень і даних заражень);

2) Відсортуйте насінні на придатні і браковані. Неякісні виглядають кволо, з темними плямами або видатні будь-які інші пошкодження;

3) Використовуйте замочування для ефективного вирощування квасолі: підготуйте мішок з тканини і відпустіть все насіння, закріпивши шнурочком. Після, занурте їх у теплу воду і залиште на деякий час. У разі потреби, поливайте водою. Головне - залиште заготовку не більше ніж, на 5 ч.

 

Важливо! Ви можете використовувати растворчік марганцівки в талої водичці, але все ж краще іспользовтаь знезаражувальний розчин. Так Ви вбережете рослини від комах і захворювань.


Купити насіння квасолі в Україні!

 

Як вибрати грунт для бобових рослин?

Вибирайте грунт найвищої якості (з великим вмістом мінералів, і з хорошою крихкістю). Саме їй Ви будете наповнювати 2-х-літрові горщики для кущових типів горщики об'ємом 35 літром для кучерявих сортів. Хочете, щоб Ваша суміш стала ще краще? Тоді змішайте її з перегноєм: 2 заходи грунту + 1 міру перегною (6-7 рН).

 

Не вносьте азот у великій кількості в обрану грунт. Це сприяє утворенню листя, але в ту ж черга не простимулює утворення плодів (великих врожаїв не буде). Якщо Ви вибрали посадити квасоля на лоджії, то Вам знадобиться хлористий калій, аміачна селітра і суперфосфат.


Купити насіння квасолі в Україні!

 

Порядок посадки і догляду за квасолею

Ви є новачком в питаннях садівництва і не завжди можете відповісте як садити квасолю будинку? Паростком або вниз? Тоді скористайтеся наступним радою: під час посадки пророщеного насіння зробіть поглиблення в обраній грунті і покладіть фасолінку на бочок. Так Ви будете впевнені, що вони знаходяться в потрібному розташуванні. Яке ідеальне розташування насіння в поглибленнях? Близько 5-7 см для контейнера і дотримуйтесь відстані в 10 см між кожною рослиною.

Поливати потрібно регулярно - це обов'язково, але не робіть це занадто часто, адже рослини не люблять супер-вологого грунту. Після появи входів і з'явилися перші пари листочків, то відкладіть на деякий час процедуру поливу і почекайте до

тих пір, поки вони не зацвітуть. Тільки після цього можна відновити поливи. І, обов'язково, забезпечуйте рослини світлом в достатній кількості.

 

Коли можна збирати перший урожай в домашніх умовах? Через 50 днів після появи сходів, якщо це відбувається в теплі пори року. У зимову пору доведеться продовжити своє очікування отримання врожаю.

Мы сотрудничаем с :
up