Гелі ГроГрін - відмінна бельгійська продукція в Україні!

Гелі ГроГрін - відмінна бельгійська продукція в Україні!

Гелі ГроГрін - відмінна бельгійська продукція в Україні!

 

Дорогі фермери, пропонуємо вам ознайомитися з таким бомбезно виробником гелів як GroGreen! Бельгійська продукція за доступною ціною в Україні! Величезний асортимент, європейський стандарт, широка сфера застосування першокласних гелів. Приємного читання!

 


 Чому гелі Грогрін просто необхідні для великих врожаїв?

- Для рослин: вони покращують кореневу систему, дренаж грунту, процеси харчування і росту рослин. Також, гелі грають роль антистресової кошти; насичують рослини поживними елементами.

 

- Для плодів: збільшують швидкість розвитку і зростання; плоди під дією гелів стають більшими і щільніше, ситніше і ароматні. Крім цього, поліпшується показники дозрівання, кольору фруктів і овочів стають соковитіше і яскравіше, якість продукції стрімко зростає!

 

 

Увага! Гелі будуть краще працювати «спільно» - у кожного з них є певна функція. Читайте далі, щоб розібратися в головних відмінностях.

 

 Великий асортимент європейських гелів

 

У магазині «Фазенда» Ви можете знайти найрізноманітнішу продукцію бренду GroGreen! Але особливо, ми б хотіли виділити гелі ГроГрін і розповісти про їх варіативності.

 

· Моделі «Кальціфос», «Вегататів» і «Фрукт», «Стартер», «Блек Магік», «Са / В» - рідкі багатофункціональні гелі, які використовуються для поліпшення грунту, процесу зростання і систем харчування рослини та іншого. Все залежить від конкретної моделі, і про це ми якраз будемо говорити далі.

 

Яка між ними різниця?


1. ГроГрін Calciphos - антистресовий засіб по догляду за листям (можна використовувати на всіх етапах розвитку рослини). Колір білий. Формула: 9-64-0 + 11 CaO + Mg + Zn + B

2. GroGreen Fruit - гель для поліпшення процесу дозрівання і барвистості плодів. Колір червоний. Також, використання гелю збільшить вміст цукру і калію в плодах. Формула: 18-11-59 + 2MgO + ТЕ.

3. ГроГрін Vegetativ - добриво, яке потрібно використовувати на тих стадіях, коли азот життєво необхідний для рослини. Він покращує ріст і період вегетації. Формула: 27-27-27 + 3MgO + ТЕ.

4. GroGreen Start - підвищує ефективність зростання і розвитку кореневої системи (можна використовувати на перших тижнях після посадки рослини). З синім відтінком. Формула: 16-69-16 + ТЕ.

5. ГроГрін Ca / B - вид добрива з високим вмістом кальцію, бору та інших добавок. У нього яскраво-зелений відтінок. З ним врожаї будуть великі, плоди - великі і красиві. Також, використовують для профілактики і лікування рослин.

6. GroGreen Black Magik - покращує дренаж грунту, прискорює ріст плодів, підвищує здатність вбирати воду. Володіє насиченим чорним кольором.

 

· Моделі з лінійки «Файв»

Чудова серія багатофункціональних гелів ГроГрін «Файв». Моделі: «5 Fructus» (18-9-36 + 6CaO + 3MgO + TE), «5 Terra» (12-44-12 + 6СaO + 3MgO + TE), «5 Multy» (20-20-20 + 6CaO + 3MgO + TE). Фасовка - 10 кг. У всіх гелів білий колір. Відрізняються своїми властивостями:

 

- «5 Fructus» використовують для поліпшення системи харчування, росту рослин (на етапах підвищеної необхідності азоту).

 

 - «5 Multy» і «5 Terra» задіюється для поліпшення формування і функціонування коренів системи.

 

До складу «Фруктіс» і «Мулто» входить багато магнію і калію, а в формулу «Терра» ще й велику кількість фосфору.

Хочете купити ГроГрін гель, але не знаєте який? Якщо Вам потрібна грамотна консультація та допомога - просто зверніться до наших менеджерів, які допоможуть не втратити голову від усього цього розмаїття! Великих Вам врожаїв!

Мы сотрудничаем с :
up