Спеціальні ціни для агромагазинів

Гелі ГроГрін - відмінна бельгійська продукція в Україні!

Гелі ГроГрін - відмінна бельгійська продукція в Україні!

Гелі ГроГрін - відмінна бельгійська продукція в Україні!

 

Дорогі фермери, пропонуємо вам ознайомитися з таким бомбезно виробником гелів як GroGreen! Бельгійська продукція за доступною ціною в Україні! Величезний асортимент, європейський стандарт, широка сфера застосування першокласних гелів. Приємного читання!

 


 Чому гелі Грогрін просто необхідні для великих врожаїв?

- Для рослин: вони покращують кореневу систему, дренаж грунту, процеси харчування і росту рослин. Також, гелі грають роль антистресової кошти; насичують рослини поживними елементами.

 

- Для плодів: збільшують швидкість розвитку і зростання; плоди під дією гелів стають більшими і щільніше, ситніше і ароматні. Крім цього, поліпшується показники дозрівання, кольору фруктів і овочів стають соковитіше і яскравіше, якість продукції стрімко зростає!

 

 

Увага! Гелі будуть краще працювати «спільно» - у кожного з них є певна функція. Читайте далі, щоб розібратися в головних відмінностях.

 

 Великий асортимент європейських гелів

 

У магазині «Фазенда» Ви можете знайти найрізноманітнішу продукцію бренду GroGreen! Але особливо, ми б хотіли виділити гелі ГроГрін і розповісти про їх варіативності.

 

· Моделі «Кальціфос», «Вегататів» і «Фрукт», «Стартер», «Блек Магік», «Са / В» - рідкі багатофункціональні гелі, які використовуються для поліпшення грунту, процесу зростання і систем харчування рослини та іншого. Все залежить від конкретної моделі, і про це ми якраз будемо говорити далі.

 

Яка між ними різниця?


1. ГроГрін Calciphos - антистресовий засіб по догляду за листям (можна використовувати на всіх етапах розвитку рослини). Колір білий. Формула: 9-64-0 + 11 CaO + Mg + Zn + B

2. GroGreen Fruit - гель для поліпшення процесу дозрівання і барвистості плодів. Колір червоний. Також, використання гелю збільшить вміст цукру і калію в плодах. Формула: 18-11-59 + 2MgO + ТЕ.

3. ГроГрін Vegetativ - добриво, яке потрібно використовувати на тих стадіях, коли азот життєво необхідний для рослини. Він покращує ріст і період вегетації. Формула: 27-27-27 + 3MgO + ТЕ.

4. GroGreen Start - підвищує ефективність зростання і розвитку кореневої системи (можна використовувати на перших тижнях після посадки рослини). З синім відтінком. Формула: 16-69-16 + ТЕ.

5. ГроГрін Ca / B - вид добрива з високим вмістом кальцію, бору та інших добавок. У нього яскраво-зелений відтінок. З ним врожаї будуть великі, плоди - великі і красиві. Також, використовують для профілактики і лікування рослин.

6. GroGreen Black Magik - покращує дренаж грунту, прискорює ріст плодів, підвищує здатність вбирати воду. Володіє насиченим чорним кольором.

 

· Моделі з лінійки «Файв»

Чудова серія багатофункціональних гелів ГроГрін «Файв». Моделі: «5 Fructus» (18-9-36 + 6CaO + 3MgO + TE), «5 Terra» (12-44-12 + 6СaO + 3MgO + TE), «5 Multy» (20-20-20 + 6CaO + 3MgO + TE). Фасовка - 10 кг. У всіх гелів білий колір. Відрізняються своїми властивостями:

 

- «5 Fructus» використовують для поліпшення системи харчування, росту рослин (на етапах підвищеної необхідності азоту).

 

 - «5 Multy» і «5 Terra» задіюється для поліпшення формування і функціонування коренів системи.

 

До складу «Фруктіс» і «Мулто» входить багато магнію і калію, а в формулу «Терра» ще й велику кількість фосфору.

Хочете купити ГроГрін гель, але не знаєте який? Якщо Вам потрібна грамотна консультація та допомога - просто зверніться до наших менеджерів, які допоможуть не втратити голову від усього цього розмаїття! Великих Вам врожаїв!

Наші партнери

Новини

Хвороби перцю

Хвороби перцю

Солодкий і гіркий перець найчастіше вирощують на городах, і трапляється, що при правильному догляді не вдається отримати хороший урожай через хворобу культури.

Детальніше
Бакові суміші для обробки саду

Бакові суміші для обробки саду

З приходом весни та протягом усього сезону роботи в саду займають багато часу, і в основному воно витрачається на профілактичну обробку від шкідників та хвороб.

Детальніше
Як позбутися кротів

Як позбутися кротів

Багато фермерів, які тільки недавно розпочали свою діяльність, недооцінюють можливості цих тварин. На жаль, лише кілька таких особин можуть за ніч перетворити ділянку на мінне поле. Ось тому кожен городник повинен розуміти, як вигнати крота з городу. 

Детальніше
Хлороз рослин

Хлороз рослин

Для тих, хто займається вирощуванням тих чи інших культур, таке явище як хлороз не є чимось особливим.

Детальніше
Детальніше