Спеціальні ціни для агромагазинів

Види фунгіцидів

Види фунгіцидів

Якщо ви професійно займаєтеся вирощуванням рослин, то напевно знаєте, наскільки важливо застосовувати засоби для захисту в сучасних умовах. Правильна і своєчасна обробка ваших рослин подібними захисними речовинами - це незамінний етап життєвого циклу рослин, адже тільки так ваші фрукти та овочі зможуть впоратися з різними захворюваннями і комахами, а також явищами природного характеру: проливними дощами, кислотними опадами, посухою і т.д. Купити фунгіциди в Україні стало набагато простіше і швидше з нашим інтернет-магазином «Фазенда».


Що являють собою засоби захисту рослин?До засобів захисту рослин відносяться різноманітні інсектициди, гербіциди, фунгіциди та інші засоби. Вони відрізняються між собою за хімічним складом і мають досить широкий спектр дії. Найбільш популярні засоби сьогодні застосовують для:


позбавлення від бур'янів і шкідливих комах. З цим завданням з легкістю справляються гербіциди та інсектициди;

формування «імунітету» у рослин і поліпшення їх стійкості до різного роду захворювань. Для цього існую фунгіциди;

боротьби з гризунами та іншими шкідниками. В цьому ваші головні помічники - це ротеніціди.

Інсектициди, а також багато інших захисні речовини ви можете придбати в нашому інтернет-магазині за найвигіднішими демократичними цінами. Однак, перш ніж ви приступите до вибору необхідного вам кошти, в першу чергу, необхідно визначити, з якою проблемою ви хочете боротися. Незалежно від того, садівник-новачок ви або городник зі стажем, ми настійно рекомендуємо придбати різноманітні засоби для захисту рослин. Саме це допоможе вам зберегти свій урожай.


Що вам пропонує АГРОМАГАЗИН «Фазенда»?

Одним з найбільш популярних засобів захисту рослин на сьогоднішній день є інсектициди. Вони прямо призначені для боротьби з шкідливими комахами і їх личинками, які отруюють рослини на вашому городі, а також псують плоди. Крім того, такі шкідники можуть бути переносником різних інфекцій, якими можуть заразитися фрукти і овочі. Інсектициди бувають контактні (наносяться на певну частину рослини), кишкові (наносяться на всю рослину і вбивають комах в процесі поїдання плодів), а також системні (мають ефект, подібний ефекту кишкових інсектицидів). Перші два види можуть вимиватися сильними дощами, тоді як системні кошти не залежать від опадів. Вигідно купити інсектициди ви можете в нашому магазині.


Також серед українських городників досить поширеними є такі засоби захисту рослин, як фунгіциди. Вони призначені для активної обробки рослин, насіння та ґрунту. Крім того, їх характерною рисою є те, що їх можна застосовувати не тільки як профілактичний, а й як лікувальну речовину. Це саме той випадок, коли на фунгіцид ціна цілком і повністю відповідає якості. Вітчизняні аграрії широко використовують фунгіциди для обприскування рослин в теплицях, овочесховищах, парниках. Також це засіб можна використовувати восени для зрошення ґрунту. Тільки в нашому магазині на фунгіцид ціна вас приємно здивує своєю демократичністю і доступністю.


Крім того, для зручності і задоволення наших постійних і нових клієнтів наш магазин радий запропонувати придбати різні гербіциди для захисту вашого врожаю. Їх пряме призначення - знищення різноманітних видів бур'янів, а також профілактика їх подальшого появи. З кожним роком з'являються все нові і нові сорти гербіцидів, які забезпечують більш надійний захист вашим овочам і фруктам. На гербіциди ціна прекрасно відповідає з якістю. Ви можете бути впевнені, що, купуючи такі речовини для безпеки ваших рослин, ви забезпечуєте їм ефективний захист протягом усього сезону. Сьогодні гербіциди поділяються на гербіциди суцільної дії (застосовуються до повного знищення бур'янів повністю на всій ділянці) і гербіциди селективного дії (застосовуються до окремих видів рослин). Вибираючи засоби для ділянки, вам необхідно відштовхуватися від ваших конкретних побажань і переваг. На якісні та ефективні гербіциди ціна в нашому АГРОМАГАЗИН «Фазенда» вас порадує!


Чому українські господарства вибирають саме нас?

Широкий асортимент і приємний сервіс - ось основні принципи діяльності нашого магазину! Ми раді вам запропонувати зробити приємні та корисні покупки для збереження вашого майбутнього врожаю. Усі товарні позиції, представлені в нашому каталозі, є екологічно чистими і виготовлені кращими вітчизняними і зарубіжними виробниками. Встигніть придбати найбільш якісні засоби захисту рослин за найкращими цінами в нашому магазині!

Наші партнери

Новини

Хвороби перцю

Хвороби перцю

Солодкий і гіркий перець найчастіше вирощують на городах, і трапляється, що при правильному догляді не вдається отримати хороший урожай через хворобу культури.

Детальніше
Бакові суміші для обробки саду

Бакові суміші для обробки саду

З приходом весни та протягом усього сезону роботи в саду займають багато часу, і в основному воно витрачається на профілактичну обробку від шкідників та хвороб.

Детальніше
Як позбутися кротів

Як позбутися кротів

Багато фермерів, які тільки недавно розпочали свою діяльність, недооцінюють можливості цих тварин. На жаль, лише кілька таких особин можуть за ніч перетворити ділянку на мінне поле. Ось тому кожен городник повинен розуміти, як вигнати крота з городу. 

Детальніше
Хлороз рослин

Хлороз рослин

Для тих, хто займається вирощуванням тих чи інших культур, таке явище як хлороз не є чимось особливим.

Детальніше
Детальніше