Білокачанна капуста «Сингента» - ТОП-6 найбільш популярних сортів

Білокачанна капуста «Сингента» - ТОП-6 найбільш популярних сортів

Білокачанна капуста «Сингента» - ТОП-6 найбільш популярних сортів


Фермери, у нас сьогодні буде дуже корисна стаття для любителів білокачанної капусти! Найбільш затребувані сорти насіння капусти від компанії «Сингента» в Україні!

Пропонуємо вашій увазі наш особистий список чемпіонів:

1. Агресор;

2. Кататор;

3. Сторідор;

4. Джетодор;

5. Міррор;

6. Професор;


 


 Фантастична капуста - опис і характеристики

 

Отже, почнемо з Агресора і його головних особливостей - плоди до 5 кг; реалізація в свіжому і замороженому вигляді; великі врожаї, швидке зростання, висока пластичність. Кататор - вага до 3 кг; гарний зовнішній вигляд; великі врожаї і швидкий темп зростання, реалізація навесні / влітку / восени. Професор - вагою до 5 кг; стійкий вид; можна сіяти відразу в грунт і зберігати в поле; зберігається 5 місяців.

 

 

Переходимо до другої половини. Джетодор - вагою 1,5 кг; росте в два рази швидше минулих (до 50 днів); стійкий сорт. Міррор - вага до 2 кг; дозріває за 50 днів; допустимі різні способи вирощування капусти. Сторідор - вага до 3,5 кг; пластичний, швидко зростає, класна забарвлення, можна зберігати 6 місяців.

 

 

Крім цього, всі різновиди капусти стійкі перед фузаріозом, більшість - перед ушкодженнями трипсами. Стійкі на зміни погоди, стресів і іншим фактором - врожаї гарантовані! Відмінні варіанти для фермерського господарства - можна готувати безліч страв, виставляти на продаж. Ми рекомендуємо ознайомитися з кожним з них ближче, переходячи на персональні сторінки з повним описом всіх важливих характеристик.

 

 

Кожен сорт має прекрасні показники зростання, вишуканого смаку і чудової якості. Особливо порадувала капуста Агресор. Ми надаємо кращі насіння капусти білокачанної «Сингента» для вас, фермерів! Чудові сорти для українського ринку!

 

 

Капусту Агресор купити можна на сайті «Фазенда» за найдоступнішою ціною в Україні!

Мы сотрудничаем с :
up