Спеціальні ціни для агромагазинів

Бакові суміші для обробки саду

Бакові суміші для обробки саду

Як правильно приготувати та використовувати бакові суміші

З приходом весни та протягом усього сезону роботи в саду займають багато часу, і в основному воно витрачається на профілактичну обробку від шкідників та хвороб. Використовуючи бакові суміші для обробки саду, можна значно скоротити трудовитрати та зберегти час.
Дотримуючись нескладних рекомендацій, кожен зможе створити ефективні комбіновані розчини і як результат отримати хороший урожай плодів.

Коротке визначення: що означає бакова суміш

Використовуючи при обприскуванні комбінацію хімічних препаратів, призначених для захисту від шкідників та хвороб, досягається подвійний ефект. Спочатку речовини розчиняють у воді в окремих ємностях, потім змішують у баку обприскувача і виконують обробку.
Створюють комбіновані засоби як для обробки плодових дерев, але й ягідних чагарників, овочів, винограду, декоративних рослин. Склад бакових сумішей може бути різноманітним, проте фахівці рекомендують:
• змішувати по одному інсектициду та фунгіциду;
• додатково додавати добрива чи стимулятор росту.
При приготуванні розчину треба дотримуватися правил роботи з хімічними засобами, використовувати речовини з дійсним терміном придатності, при купівлі про запас, дотримуватися умов зберігання.
А придбати якісні гербіциди пропонує агромагазин Фазенда. У каталозі інтернет-магазину представлений широкий асортимент інсектицидів, фунгіцидів, добрив та стимуляторів зростання, що дозволить ефективно виконати обробку та зібрати високий урожай. А про те, як правильно приготувати бакову суміш, йтиметься далі.

Основные принципы: как готовится баковая смесь для сада

При приготовлении баковых смесей необходимо придерживаться правил:
при смешивании использовать стеклянную, пластиковую или эмалированную посуду;
категорически нельзя использовать оцинкованные ведра;
использовать отстоянную воду без хлора комнатной температуры (если не указано иное в инструкции производителя);
не использовать просроченные средства;
не смешивать более 2-х пестицидов;
добавлять в раствор симулятор роста или удобрение;
если необходимо использовать два разных инсектицида или два разных фунгицида, их дозировку необходимо уменьшать в два раза;
если планируется использовать один инсектицид и одни фунгицид, состав баковых смесей должен содержать полные дозы, рекомендованные производителем;
нельзя превышать дозировки при смешивании средств с медью, во избежание образования ожогов на растениях.
Так, если необходимо выполнить обработку плодовых деревьев от насекомых-вредителей, можно сочетать препараты из списка:
актеллик;
искра;
муравьед;
провотокс и т.п.
Если обработка выполняется весной, то их целесообразно соединить с медным или железным купоросом. Такую обработку рекомендуется выполнять ранней весной при набухании и распускании плодовых почек.
Применяя гербициды, важно использовать в первую очередь препараты системного действия, а затем контактные средства.
Начинающим садоводам рекомендуется таблица баковых смесей для обработки сада, которую несложно найти в сети. Если выполняется смешивание по рекомендациям знакомых, необходимо обращать внимание на внешний вид раствора и не использовать его, если:
в жидкости образовались хлопья; 
на дне появился осадок;
жидкость разделилась на разные фракции;
появилась пена.
Які речовини не можна змішувати
Щоб даремно не витрачати хімічні препарати і не витрачати час, важливо запам'ятати, які речовини несумісні один з одним і відповідно, препарати, що їх містять, не можна змішувати один з одним. До них відносяться:
• сірку та бір не можна змішувати з пестицидами на олійній основі;
• лужні препарати із фосфором;
• залізо та магній з кальцієм;
• кальцій із сіркою або з фосфором;
• лужні препарати із розчинами підвищеної кислотності.

Бакові суміші, що часто використовуються, рецепти.

При створенні сумішей важливо не нашкодити культурам. З цією метою наводимо рецепти, які можна використовувати при вирощуванні найпопулярніших овочевих рослин.

Картопля

При вирощуванні картоплі потрібно захищати рослину від фітофторозу та сприяти тому, щоб культура наростила достатньо зеленої маси. Для цього застосовують суміш фунгіциду та добрива. Як фунгіцид можна використовувати препарат широкого спектру дії Престиж і змішувати його з водорозчинним добривом. Також можна приготувати суміш на основі Аліріна Б і Іскри. Вона добре захищає картоплю від шкідників та хвороб.

Томати

При вирощуванні томатів важливо, щоб рослина сформувала потужну кореневу систему та наростила зелену масу. З цією метою застосовують гумінові речовини з калієм у поєднанні з пестицидами. Така обробка добре підвищує імунітет рослини та значно збільшує врожайність.

Капуста

При вирощуванні овочів треба прагнути, щоб рослина нарощувала велике листя, що стане запорукою формування великих і щільних качанів. Також культуру часто вражають шкідники: попелиця та інші. Ефективна бакова суміш, яка міститиме органічні добрива з гумусом і пестицидами/фунгіцидами.

Виноград

При вирощуванні винограду основні зусилля людини спрямовані на захист культури від хвороб мильдю, оїдіуму та від шкідників з личинками:
• цикадок;
• трипсів та ін.
Бакова суміш для захисту винограду може містити:
• рідоміл;
• тіовіт;
• карате.
Також можна використовувати комбінацію засобів: Оксіхом, Альбіт, Тіовіт. Також застосовують: Топаз, Актару, Циркон. Дана суміш також ефективна для захисту ягідних чагарників та садової суниці від шкідників та хвороб.
Для обробки багаторічних декоративних рослин існує базова суміш, що включає: Топаз, Скор, Танрек.
При обробці важливо не тільки правильно змішати різні препарати, але і дотримуватися правил при обробці. При роботі треба захищати епідерміс та слизову оболонку від можливого попадання речовини. А для того, щоб обробка принесла бажаний результат, обприскування проводить у безвітряну та суху погоду.


Наші партнери

Новини

Хвороби перцю

Хвороби перцю

Солодкий і гіркий перець найчастіше вирощують на городах, і трапляється, що при правильному догляді не вдається отримати хороший урожай через хворобу культури.

Детальніше
Бакові суміші для обробки саду

Бакові суміші для обробки саду

З приходом весни та протягом усього сезону роботи в саду займають багато часу, і в основному воно витрачається на профілактичну обробку від шкідників та хвороб.

Детальніше
Як позбутися кротів

Як позбутися кротів

Багато фермерів, які тільки недавно розпочали свою діяльність, недооцінюють можливості цих тварин. На жаль, лише кілька таких особин можуть за ніч перетворити ділянку на мінне поле. Ось тому кожен городник повинен розуміти, як вигнати крота з городу. 

Детальніше
Хлороз рослин

Хлороз рослин

Для тих, хто займається вирощуванням тих чи інших культур, таке явище як хлороз не є чимось особливим.

Детальніше
Детальніше