Агроволокно Agreen Агрін

Агроволокно Agreen Агрін

Агроволокно Agreen Агрін

У агромагазина «ФАЗЕНДА» ви можете вибрати:

 


  -Біле агроволокно, щільністю 17, 19, 23, 30, 50 г / м2.

  -Чорно-біле агроволокно Агрін, щільністю 50 г / м2.

  -Чорний матеріал, щільністю 50 г / м2.


На які показники впливає щільність?

Щільність білого агроволокна Agreen впливає на особливості його застосування (рослини, чагарники, дерева) і здатність захищати рослини від заморозків. Мінімальна щільність (17 г / м2) дозволяє захищати рослини до моменту, поки стовпчик термометра не опуститься до позначки в мінус 2 градуси. Найвища щільність (50 г / м2) дозволяє полотну витримувати температури до мінус 8 градусів. Примітно, що чорно-біле і чорне полотно може цілий рік вкривати грядки з багаторічними ягідними культурами.

 

Властивості, актуальні для всіх перерахованих видів агроволокна

Агроволокно Agreen відрізняється багатьма корисними якостями:

-Здатністю пропускати повітря, світло, воду.

-Стійкістю до прямих сонячних променів.

-Легкістю і однорідною структурою.

-Здатністю забезпечувати захист від комах і птахів.

-Підвищенням врожайності овочевих і ягідних культур, прискоренням їх дозрівання.

 

Матеріал білого кольору

Він використовується, щоб вкривати грядки після того, як розсада вже висаджена в землю. Білий колір відбиває сонячні промені, завдяки чому рослини отримують захист від перегріву. Примітно, що відсутня необхідність в створенні каркасів для парників і теплиць: мала вага полотна дозволяє класти його прямо на рослини.

 

Біле полотно підвищеної міцності

Якщо у вас виникне бажання вибрати агроволокно Агрін підвищеної міцності, до ваших послуг - полотно з укріпленим краєм, по обидва боки якого передбачена смуга шириною 25-30 см. Щільність цієї смуги є подвійний. Дана

особливість забезпечує полотну захист від пошкоджень механічного типу, продовжує термін служби товару. Залежно від щільності матеріалу, полотно підвищеної міцності коштує дорожче на 18% (П-19) або на 30% (П-23).

 

 

Полотно щільністю 30 г / м2

Його застосовують в тунельних теплицях і парниках, щоб вкривати чагарники і дерева на зимові місяці. Покривний матеріал кріпиться на каркас парника тими ж методами, що і звичайна плівка. Коли урожай зібраний, матеріал знімають з грунту, обтрушують або споліскують у воді. До настання наступного сезону, полотно зберігається в темному місці. Агроволокно П-30 захищає рослини до зниження температури до мінус 5 градусів.

 

 

Чорно-білий матеріал

Він зручний для мульчування овочевих і ягідних культур, захищає кореневу систему від перегріву (тому що повернуть білої стороною вгору), перешкоджає росту бур'янів (тому що чорна сторона звернена донизу). Грунт не пліснявіє. Розкладати чорно-біле полотно слід на прогріту, суху, чисту від бур'янів грунт.

 

 

Чорне полотно

Є екологічно чистим. Поглинає багато тепла, прогріває грунт. Структура мульчують матеріалу допускає внесення рідких добрив і полив рослин.

Мы сотрудничаем с :
up