Спеціальні ціни для агромагазинів

Агроволокно Agreen Агрін

Агроволокно Agreen Агрін

Агроволокно Agreen Агрін

У агромагазина «ФАЗЕНДА» ви можете вибрати:

 


  -Біле агроволокно, щільністю 17, 19, 23, 30, 50 г / м2.

  -Чорно-біле агроволокно Агрін, щільністю 50 г / м2.

  -Чорний матеріал, щільністю 50 г / м2.


На які показники впливає щільність?

Щільність білого агроволокна Agreen впливає на особливості його застосування (рослини, чагарники, дерева) і здатність захищати рослини від заморозків. Мінімальна щільність (17 г / м2) дозволяє захищати рослини до моменту, поки стовпчик термометра не опуститься до позначки в мінус 2 градуси. Найвища щільність (50 г / м2) дозволяє полотну витримувати температури до мінус 8 градусів. Примітно, що чорно-біле і чорне полотно може цілий рік вкривати грядки з багаторічними ягідними культурами.

 

Властивості, актуальні для всіх перерахованих видів агроволокна

Агроволокно Agreen відрізняється багатьма корисними якостями:

-Здатністю пропускати повітря, світло, воду.

-Стійкістю до прямих сонячних променів.

-Легкістю і однорідною структурою.

-Здатністю забезпечувати захист від комах і птахів.

-Підвищенням врожайності овочевих і ягідних культур, прискоренням їх дозрівання.

 

Матеріал білого кольору

Він використовується, щоб вкривати грядки після того, як розсада вже висаджена в землю. Білий колір відбиває сонячні промені, завдяки чому рослини отримують захист від перегріву. Примітно, що відсутня необхідність в створенні каркасів для парників і теплиць: мала вага полотна дозволяє класти його прямо на рослини.

 

Біле полотно підвищеної міцності

Якщо у вас виникне бажання вибрати агроволокно Агрін підвищеної міцності, до ваших послуг - полотно з укріпленим краєм, по обидва боки якого передбачена смуга шириною 25-30 см. Щільність цієї смуги є подвійний. Дана

особливість забезпечує полотну захист від пошкоджень механічного типу, продовжує термін служби товару. Залежно від щільності матеріалу, полотно підвищеної міцності коштує дорожче на 18% (П-19) або на 30% (П-23).

 

 

Полотно щільністю 30 г / м2

Його застосовують в тунельних теплицях і парниках, щоб вкривати чагарники і дерева на зимові місяці. Покривний матеріал кріпиться на каркас парника тими ж методами, що і звичайна плівка. Коли урожай зібраний, матеріал знімають з грунту, обтрушують або споліскують у воді. До настання наступного сезону, полотно зберігається в темному місці. Агроволокно П-30 захищає рослини до зниження температури до мінус 5 градусів.

 

 

Чорно-білий матеріал

Він зручний для мульчування овочевих і ягідних культур, захищає кореневу систему від перегріву (тому що повернуть білої стороною вгору), перешкоджає росту бур'янів (тому що чорна сторона звернена донизу). Грунт не пліснявіє. Розкладати чорно-біле полотно слід на прогріту, суху, чисту від бур'янів грунт.

 

 

Чорне полотно

Є екологічно чистим. Поглинає багато тепла, прогріває грунт. Структура мульчують матеріалу допускає внесення рідких добрив і полив рослин.

Наші партнери

Новини

Хвороби перцю

Хвороби перцю

Солодкий і гіркий перець найчастіше вирощують на городах, і трапляється, що при правильному догляді не вдається отримати хороший урожай через хворобу культури.

Детальніше
Бакові суміші для обробки саду

Бакові суміші для обробки саду

З приходом весни та протягом усього сезону роботи в саду займають багато часу, і в основному воно витрачається на профілактичну обробку від шкідників та хвороб.

Детальніше
Як позбутися кротів

Як позбутися кротів

Багато фермерів, які тільки недавно розпочали свою діяльність, недооцінюють можливості цих тварин. На жаль, лише кілька таких особин можуть за ніч перетворити ділянку на мінне поле. Ось тому кожен городник повинен розуміти, як вигнати крота з городу. 

Детальніше
Хлороз рослин

Хлороз рослин

Для тих, хто займається вирощуванням тих чи інших культур, таке явище як хлороз не є чимось особливим.

Детальніше
Детальніше