Спеціальні ціни для агромагазинів

Nunhems

Всего товаров:118
*
*
*
*
*
*
*
*

Цена: 1973 грн

*
*
*

Цена: 4883 грн

*
*
*

Цена: 1626 грн

*
*
*
*

Цена: 3333 грн

*

Цена: 3293 грн

*

Цена: 3333 грн

*

Цена: 3333 грн

*

Цена: 2420 грн

*

Цена: 3333 грн

*
Nunhems

Насіння Нюнхемс - це овочевий гібрид культури, що дає багатий урожай плодів з відмінними смаковими якостями. Виробник Nunhems займається селекцією, виробництвом високоякісного насіння різних культур, вирощування яких здійснюється без особливих труднощів. У каталозі нашого інтернет-магазину Ви зможете купити товари даної компанії оптом і в роздріб за прийнятну ціну, і замовити доставку в усі міста України.


Чому варто купити насіння Nunhems

Ми пропонуємо купити насіння фірми Nunhems з Голландії У зв'язку з тим, що дана продукція відповідає найвищим стандартам якості, тому стане гідним вибором для фермерів України. Серед основних переваг даного виробника слід відзначити такі особливості:


великий досвід роботи з посадковим типом продукції;

широкий асортимент посівного матеріалу овочів і зелені;

відмінні смакові якості і вміст великої кількості корисних речовин в складі плодів, які можна отримати, вирощуючи насіння;

стійкість посівного матеріалу і рослин до негативного впливу навколишнього середовища, а також до гниття;

високі характеристики продукту, що підтверджено відповідними сертифікатами.

Щоб отримати якісний посівний матеріал, голландський виробник відбирає кращі сорти овочів, і схрещує їх методом селекції, в результаті чого гібрид набуває кращі характеристики, притаманні обом культурам.


Яке насіння пропонує компанія Nunhems

Нюнхемс Заден пропонує насіння в широкому асортименті, серед яких кожен фермер знайде свій улюблений овоч. Зокрема, в каталозі компанії виробника є такі види насіння:


томати різних сортів;

кабачки, що дають соковиті і смачні плоди;

огірки на засолювання і салатні;

коренеплоди всіх сортів;

кавун;

цибуля, часник, перець і багато іншого.

Вирощувати культури можна як на тепличній грядці, так і висівати у відкритий грунт, проте важливо дотримуватися рекомендацій щодо періоду висіву.


Чому варто замовити насіння Nunhems у нас

Інтернет-магазин насіння "Фазенда" займається продажем високоякісної продукції оригінального виробництва Nunhems, тому на нашому сайті ви завжди зможете придбати дані товари на вигідних умовах. Зокрема, ми пропонуємо:


недорого замовити високоякісне сертифіковане насіння;

вибрати товар з широкого асортименту, представленого в каталозі;

оформити замовлення не тільки в роздріб, але і оптом, отримавши ще більше вигоди;

замовити доставку по Україні;

здійснити самовивіз товару зі складу магазину;

вибрати зручний спосіб оплати.

Ми доставляємо насіння поштою по всій Україні, і не вимагаємо від вас передоплати. Купити насіння компанії Nunhems ви можете в тій кількості, яка вам необхідна, вибравши їх з широкого асортименту. Приймаючи рішення купити Nunhems у нас, Ви отримуєте сертифіковану продукцію, а також ряд інших вигод. Ви можете замовити товар з нашого магазину, в якому б куточку України ви не знаходилися.


Наші партнери