Спеціальні ціни для агромагазинів

Затіняюча сітка

Всего товаров: 10
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Затіняюча сітка

Спочатку сітка затіняюча використовувалася у військових цілях для приховування військової техніки та спеціальних об'єктів. Сьогодні така сітка - це універсальне укриття, яке можна використовувати в побутових цілях (наприклад, для організації терас барів і кафе, загородження літніх майданчиків, альтанок, туристичних таборів, створення тіні для машини і т.п.). Купити затінюють сітку ви можете на нашому сайті, вибравши найбільш підходящу з каталогу.

Тіньова сітка універсальність, її можна використовувати для приховування будь-яких об'єктів: наметів, таборів, засідок, куренів, техніки, зброї, захистити простір, не порушуючи загального фону, створити тінь, зробити паркан. Відсоток затінення деяких мереж досягає 85% -90% - як бачимо, це незамінна річ у дворі або в саду.

Затінюючі сітки виготовляються з міцних синтетичних матеріалів. Основа конструкції являє собою сітку з зносостійких ниток, в осередку сітки вплітаються нитки, які щільно пересічені між собою. Часто по периметру сітки протягують капронову шнур, який дозволяє легко з'єднувати полотна між собою.

Нитки виготовляються в основному з ПВХ з полівініловим покриттям.

Такі затінюючі сітки, затребувані серед мисливців. Матеріал, який використовують для плетіння, що не промокає, не схильний до гниття, не горить, стійкий до ультрафіолету, міцний і практично безшумний.

Захисна сітка від сонця продається в рулонах розмірами: 3м х 10м, 2м х 10м, 1,5м х 10м ..

 

Позитивні характеристики затінюють сіток

У такого матеріалу є чимало плюсів, основними є:

·         розмір - є великий вибір розмірів і до того ж її можна з'єднати між собою;

·         відсоток затінення;

·         вага;

·         тип переплетення;

·         забарвлення;

·         вологостійкість;

Сонцезахисна сітка основне застосування

Затінюють сітку використовують в різних сферах. Це від маскування до затінення рослин на городі. Є такі види плетіння, які пропускають через себе різну кількість ультрафіолетових променів. Це говорить про сфери застосування:

1. В саду - це найширше поле застосування. Тут з цього матеріалу можна зробити альтанку, навіс, огорожа, яка приховає дачників від сторонніх очей. Рослини, які в особливо спекотні дні страждають від сонця, можна приховати за допомогою цього матеріалу. Сітка буде затінювати грядки, але пропускати ультрафіолетові промені, які допомагають зростати фруктам і овочам. Навіс для машини допоможе захистити лакофарбове покриття і панель салону. А в приємній тіні від навісу можуть відпочити все городники.

2. Сітку можна використовувати для створення літніх теплиць - багато агрономи застосовують цей матеріал в якості навісів для рослин, в промислових масштабах. Особливо це актуально в південних регіонах, де літо видається особливо спекотним.

3. На березі водойми - затіняюча сітка знадобиться відпочиваючим, особливо в місцях, де немає тіні. Вона допоможе заховати намети і автомобілі від палючого сонця.

4. Для огорожі будинку, що будується або реставрації фасадів - дуже часто цей матеріал застосовується для огорожі від сторонніх очей або приховування чогось некрасивого, як фасадні роботи.

Затіняюча сітка - це універсальний матеріал, який можна застосовувати не тільки в саду. Вона допоможе врятувати урожай і сховатися людям від сонця, захистити майно. Купити затінюють сітку для городу можна на сайті інтернет магазину Фазенда за низькими цінами. Доставка здійснюється по всій території України.