Спеціальні ціни для агромагазинів

Добрива Valagro

Всего товаров: 70
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Добрива Valagro

Сучасна агротехніка овочевих культур в Україні - це не тільки якісний насіннєвий матеріал, а й ефективні засоби захисту та підживлення рослин. Незалежно від розмірів посівних площ, добрива Майстер Валагро (Італія), а також інші лінійки стимуляторів активного росту і підживлення культур цієї фірми, безумовно, стануть чудовими помічниками, активує стійке підвищення врожайності вирощуваних культур.

Майстер Валагро: добрива, які не підведуть

   Секрет успіху в Україні відомої італійської компанії з виробництва агрохімії - використання комплексу кращих мікроелементів при створенні стимулюючих і живлять складів. Добрива Валагро - це продукція, випущена на основі якісних сульфатів, фосфатів, селітри, вироблених в Ізраїлі. У стимуляторах зростання компанія використовує компоненти, багаті рослинним білком, такі як витяжки з:
юки;
люцерни;
морських водоростей.
   Також в асортименті продукції, що випускається фірмою Валагро, ряд складів, які забезпечать ефективне харчування і комплексний догляд в сфері вирощування культур, поліпшення складу грунтів, які використовують в Україні для овочів.

Добрива Валагро в асортименті

   Безумовно, якщо перед овочівником стоїть завдання збільшити урожай, підтримувати і покращувати його якість, і в той же час забезпечити рослинам надійний та ефективний захист від шкідників, без придбання добрив Валагро не обійтися. Інтернет-магазин «Фазенда» пропонує аграріям України більше семи десятків видів стимуляторів росту і складів, що забезпечують комплексну підгодівлю вирощуваних рослин, в тому числі і добрив для винограду, що сприяють поліпшенню стану культури. Серед них такі популярні, як:
Агріфлекс;
Актівейв;
Ферілейн;
сульфат магнію;
сульфат магнію та ін.
   Вся продукція, пропонована споживачеві, пройшла відповідну сертифікацію і дозволена до використання в Україні.

Як зробити замовлення на добрива Валагро

   Сучасні блага цивілізації дозволяють аграріям по всій Україні швидко і комфортно замовити і недорого купити добрива Валагро, використовуючи можливості інтернет-торгівлі. Магазин насіння «Фазенда» пропонує зробити це онлайн, сформувавши заявку на офіційному сайті. Вибудовуючи з нами партнерські відносини, клієнти інтернет-магазину отримують набагато більше, ніж якісну продукцію світових лідерів виробництва. це:
доступні ціни;
можливість замовити і придбати добрива Валагро оптом і в роздріб;
перевірена якість;
можливість доставки;
оперативність і високий рівень сервісу.
   Наші фахівці готові допомогти з вибором добрив Валагро з каталогу під конкретні умови використання в Україні, з урахуванням фінансових можливостей кожного клієнта. Каталог строго структурований, по кожній позиції внесена вся необхідна оцінна інформація. При бажанні можна організувати самовивіз зі складу «фазенди» або скористатися послугами пошти України.