Спеціальні ціни для агромагазинів

Добрива MIVENA

Всего товаров: 79
Добрива MIVENA

Добрива Мівена представляють собою продукт однойменної компанії з Нідерландів. Вони відрізняються високими якісними показниками, завдяки яким стали популярними на території багатьох країн, включаючи Україну.


Які види добрив фірми «Мівена» можна купити в Україні?

   Організація виробляє великий асортимент продукції, призначеної для різних культур. Серед них можна замовити дві ключові позиції добрив:
водорозчинні;
гранульовані.
   Їх відмінною рисою є спеціальна оболонка, що володіє поживними властивостями. З її допомогою, добриво Мівена здійснює контрольований процес віддачі необхідних елементів. Отже, засвоєння починає відбуватися в найбільш актуальний для рослини період - на стадії зростання. Особливу будову капсули нівелює виділення корисних речовин в дощову погоду, що свідчить про економічність кошти. Всі добрива для городу від даного виробника відрізняються фунгіцидними властивостями, так як виконують лікувальну і захисну функцію, позбавляючи від хвороб і шкідників.
   Серед товарів Мівена, є добрива, адаптовані під певні рослини. Їх можна замовити для таких культур:
плодово-ягідних;
квіткових;
овочевих
декоративних.


Чому доцільно замовити добрива Mivena?

   Повсюдне прагнення купити продукцію Mivena можна пояснити рядом її конкурентних переваг:
комплексний склад - наявність всіх органічних і мінеральних компонентів, необхідних для росту і розвитку рослин і плодів;
зручний і надійний спосіб застосування - можлива обробка при змішуванні з торф'яним субстратом або безпосередньо в грунт;
ефект поступового виділення поживних речовин, під впливом температури.
    Засоби пройшли успішне тестування на різних рослинах. На даний момент, у фермера в Україні існує можливість підібрати максимально відповідний варіант для кожної конкретної культури, наприклад, купити добриво для лохини, полуниці, малини і т.д.

Екологічна безпека та економія

   На користь продукції від виробника «Mivena» свідчить її безпеку. У добривах не містить шкідливих речовин, властиві багатьом більш бюджетним підживлення. Таким чином, відсутня негативна складова з боку екології, що, на сьогоднішній день є важливим питанням.
   Хоча замовити кошти Mivena можна лише в підвищеному діапазоні ціни, їх придбання відрізняється економічною доцільністю. Це обумовлено можливістю збільшення врожайності, завдяки постійному балансу корисних елементів в грунті. Так як обробляти грунт необхідно один раз протягом року, фермер зможе заощадити на оплаті праці робітників.
   Недорого купити добрива Мівена в Україні можна в інтернет-магазині «Фазенда». На сайті регулярно діють знижки та акції. Каталог наповнений високоякісним товаром від надійних і перевірених виробників, який доступний оптом і в роздріб.