Спеціальні ціни для агромагазинів

Добрива FORCROP

Всего товаров: 28
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Добрива FORCROP

Мінеральні речовини - це основа харчування всіх рослин, в тому числі вирощуваних людиною. Тому їхня присутність в грунті є дуже важливим аспектом. Однак як ефективно збільшити кількість таких речовин в грунті?

Добрива forcrop ефективний і потужний джерело мінеральних речовин, який допоможе стимулювати ріст рослин. Купити добриво forcrop необхідно для власників наділів, у яких сухі, піщані ґрунти.

Мінеральні речовини - рушійні сили родючого грунту. Без цього сільськогосподарське виробництво не було б успішним. Ці речовини утворюються в грунті з живих або мертвих рослин і тварин, таких як живі коріння і підземні пагони рослин, і грунтових тварин (дощових черв'яків, личинок комах і грунтових комах). Мертві залишки рослин і тварин, а також мікроорганізми розкладають ці матеріали (гриби і цвіль, бактерії і найпростіші, равлики) і їх екскременти. Мінеральні речовини завжди йдуть поруч з органічними, вони невід'ємні частини один одного. Однак перші швидше зникають з грунту, тому добриво Фолькроп так важливо для регулярного внесення під рослини.

На фермах джерелом мінеральних речовин в орної грунті також є навмисно зорані надлишкові посіви та пожнивні залишки (наприклад, стерня) і добрива тварин (гній, гнойова жижа). У процесі розкладання всі ці мінеральні речовини вивільняються що містяться в ньому поживні речовини, які знову можуть бути зайняті корінням рослин, а потім і тваринами, які їх поїдають, і тому цикл кругообігу речовини в природі замикається і повторюється. Кінцевий продукт розкладання - чорний розсипчастий перегній, який накопичує поживні властивості для рослин, зберігає вологу і покращує структуру ґрунту.

Як довго мінеральні речовини знаходяться в грунті

Швидкість розкладання даних речовин залежить від температури грунту, вологості, аерації, pH і рівня поживних речовин. Чим тепліше і вологіше клімат, тим швидше йде розпад. У більш холодних регіонах рівень гумусу в грунті вище, тому що він не так швидко руйнується при низьких температурах.

Вологе органічна речовина також розкладається дуже повільно, оскільки необхідні для його розкладання мікроорганізми не можуть існувати без доступу кисню. Таким чином, грунту, утворені з вологого гумусу, містять високий відсоток мінеральної речовини, зазвичай це буває в торф'яних ґрунтах. Кислі грунти з низьким pH також зазвичай містять більшу кількість гумусу, тому, що підвищення кислотності виснажує зміст в них мікробів.

Купити добриво Фолькроп в Україні можна в інтернет магазині Фазенда за низькими цінами. Доставка здійснюється поштою.