Спеціальні ціни для агромагазинів

Стимулятори росту

Всего товаров: 162
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Стимулятори росту

Препарати для поліпшення росту і підвищення врожайності вражають різноманітністю. Багато хто не дуже люблять вивчати їх застосування, але препарати помітно покращують зростання. У цій статті розповідається про активаторах зростання і правильному їх застосуванні.

Стимулятор росту - це не добриво. Препарати можуть містити азот, фосфор і калій, але основа - фітогормони, потрібні рослинам. Деякі радять не втручатися в природний процес: нібито рослини самі вирішать, як їм цвісти. Але при правильному виборі препарату стимуляція порадує рослини хорошим цвітінням.

Речовини не є небезпечними для людини і тварин, а рослинам при правильному дозуванні гірше не буде. Також стимулятори підвищують імунітет рослин і роблять їх міцніше.

Прискорювач росту рослин - основні переваги

Прискорювач росту для рослин має маса переваг. Ось найважливіші з них:

·          Застосування цих препаратів здатні прискорити зростання і розвиток рослин - фітогормони допомагають овочевим культурам швидше набиратися сил.

·          Розсада швидше зміцнюється, вона не витягується, а навпаки стає сильнішою. Це сприяє швидкому (після висадки у відкритий грунт) формуванню квітів, зав'язей, а в наслідок і формування плодів.

·          Ослаблені рослини завдяки фітогормонам наберуться сил. Особливо це стосується тільки що пересаджених овочевих культурах, квітів і ягідних кущів.

·          Пізні сорти овочів, особливо томатів, здатні приносити плоди завчасно - цього знову ж сприяють гормони, які містяться в препаратах

·          Натуральні препарати - це не хімічні засоби, а повністю натуральні, органічні речовини, які ніяк не шкодять рослинам, а навпаки допомагають їм.

Це лише кілька основних переваг застосування стимуляторів росту.

Стимулятори росту для розсади - кращі препарати

Вибір препаратів для підвищення врожайності в садових магазинах дуже великий. Перевірені препарати допоможуть заощадити гроші і час, адже експериментувати може далеко не кожен. Кращими називають такі засоби:

·          Яровізатор;

·          Епін Екстра регулятор;

·          енергії;

·          Емістим.

Речовина потрібно розвести у воді - і цей розчин буде готовий до застосування. Не можна розводити більше, ніж вказано в інструкції. Звичайно додають кілька мілілітрів на літр, не більше. Упаковки вистачить надовго, а рослини скоро порадують хорошим зростанням.

Як їх використовувати

Препарати бувають для замочування і для обприскування. Обприскують рослини набагато частіше. Особливо це корисно для дерев.

Правила для всіх стимуляторів схожі:

    •  Не можна обприскувати рослини в вітряну погоду;
    •  Вода для розчину повинна бути теплою;
    •  Не можна перевищувати зазначену дозування.

Всі препарати мають різне застосування. Також розрізняється час, коли потрібно обприскувати, у різних культур. Овочеві культури обробляють у період цвітіння, під час утворення зав'язей, деякі препарати - протягом періоду вегетації. Інтервал теж залежить від препарату. В середньому обробку проводять з інтервалом в 7-10 днів. Також активатори росту застосовують для прискорення сходів у насіння. Для цього насіння замочують на невеликий час в розчині, після чого висаджують.

Від правильного вибору активатора росту залежить як швидкість росту, так і утворення бутонів. Щоб підвищити стійкість до хвороб, поліпшити зростання і шанси на цвітіння, потрібно відповідально підійти до вибору препарату для обробки. Купити стимулятори росту для рослин можна в нашому інтернет магазині Фазенда за низькими цінами. Доставка здійснюється поштою по всій території України.