Спеціальні ціни для агромагазинів

Добрива Poly-Feed Haifa

Всего товаров: 11
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Добрива Poly-Feed Haifa

Добрива для городу - обов'язковий атрибут, що забезпечує високу якість врожаю. Ефективні добрива здатні подбати про правильне зростанні рослини, надходження поживних речовин. Якісне добриво Поліфід 20 20 20 впорається зі своїми обов'язками на всі сто відсотків. Компанія з Ізраїлю Haifa продемонструвала себе як виробник, якому можна довіряти. Наш інтернет-магазин пропонує придбати водорозчинні препарати недорого оптом і в роздріб. Сайт дає можливість ознайомитися з широким розмаїттям добрив, повних розчинними мікроелементами та іншими корисними компонентами.

Інформація про виробника

   Відома всьому світу компанію HAIFA Chemicals пропонує високоякісні товари вже близько сорока років, і за цей час показала себе як надійний виробник, якому можна довіряти без зайвих побоювань. Компанія характеризується:
широкими виробничими можливостями;
відповідальним підходом до своєї діяльності;
глибоким розумінням специфіки своєї діяльності.
   Використовувати добрива ізраїльського виробництва - одне задоволення.
Характеристика Poly-Feed Haifa

   Якісний продукт Поліфід від перевіреного ізраїльського виробника - гарантія здорового врожаю. Він забезпечує комплексне харчування культурам, оскільки включає в себе оптимальне співвідношення корисних мікроелементів. Крім цього, добрива містять сечовину. Препарати володіють наступними важливими властивостями:
добре розчиняються у воді;
не містять будь-яких шкідливих речовин, які б шкодили довкіллю;
гарантовано дають результат високої якості.
   Ізраїль виробляє високоякісну продукцію. Наш каталог сповнений пропозиціями, які заслуговують на особливу увагу за найдоступнішою ціною. Придбати монокалійфосфат можна в будь-який момент, досить зв'язатися з консультантами по телефону, вказаному на сайті, або оформити заявку на сайті.


Швидке оформлення замовлення

   Купити добриво Poly Feed найпростіше в режимі онлайн, це найбільш швидкий і зручний спосіб. Звичайно, можна піти в спеціалізований магазин, однак, на це буде потрібно витратити набагато більше часу. Замовити добриво в Україні на найкращих умовах пропонує наш інтернет-магазин. Зручна система пошуку добрив, консультування професіоналами, великий вибір дозволяють з легкістю оформити замовлення, витративши мінімум часу. До іншим нашим особливостей можна віднести:
гарантовано високу якість всіх представлених товарів;
швидка обробка замовлення, який можна оформити як по телефону, так і безпосередньо на сайті із зазначенням всіх необхідних даних;
можливість повернення товару в перші чотирнадцять днів з моменту отримання при виявленні будь-яких дефектів. При наявності шлюбу виріб можна легко обміняти;
зручний сервіс доставки без будь-яких затримок, чітко в обумовлені терміни.