Спеціальні ціни для агромагазинів

Горщики і таблетки торф'яні

Всего товаров: 4
*
*
*
*
Горщики і таблетки торф'яні

Торф'яні пігулки: призначення, способи застосування

При пророщуванні насіння, вирощуванні розсади, укоріненні живців, посадці саджанців, важливо забезпечити рослини поживними речовинами для швидкої адаптації, повноцінного зростання та розвитку. Для цього можна використати торф'яні пігулки. Вони мають невеликий розмір та їх дуже легко використовувати.

Що представляють торф'яні пігулки

Торф'яні таблетки – це повноцінне органічне добриво, водночас ґрунт та ємність для пророщування насіння. У їхньому складі, крім торфу, присутній перегній. Ці речовини містять мікро- та макроелементи, необхідні для рослин у процесі зростання та розвитку. Крім цього речовина сприяє кращій повітро- та вологопроникності, що дуже важливо при вирощуванні рослин.

Таблетки на основі органіки створюються методом пресування, зверху кожна таблетка покрита тонким та еластичним матеріалом-сіткою, має невелике заглиблення з одного боку. За рахунок зовнішньої оболонки вона зберігає форму, коли збільшуватиметься у розмірах при попаданні вологи.

Городники можуть купити торф'яні пігулки різного діаметра та висоти. У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент даного товару, також покупці можуть купити торф'яні горщики, які зручно використовувати як ємність при пікіруванні розсади та укоріненні живців. Перевагою використання торф'яних горщиків є те, що посадка у відритий грунт виконується разом з ними, завдяки цьому розсада при вирощуванні та після посадки буде забезпечена всіма необхідними поживними речовинами.

Як використовувати торф'яні пігулки

  • Перед тим як розпочати посадку насіння, кожну торф'яну таблетку треба зволожити. Це зручно робити у будь-якій глибокій ємності:
  • таблетки викладають на один шар;

заливають водою - вона повинна покривати таблетки повністю.

Після того як таблетки збільшаться в об'ємі і набудуть форми невеликого горщика з ґрунтом, їх можна використовувати. Для цього кожну встановлюють у глибоку ємність, щоб спеціальні отвори в матеріалі-оболонці знаходилися зверху.

Рекомендується розташовувати в кожній пігулці по 2 насінини і за допомогою дерев'яної палички заглиблювати посівний матеріал на кілька міліметрів. Після посадки створюють подобу теплиці за допомогою поліетилену. У процесі пророщування важливо підтримувати постійну вологість, для цього на одну ємність із таблетками наливають воду при необхідності.

Як використовувати торф'яні горщики

У торф'яні горщики зручно пікірувати розсаду, коли пророщування насіння виконується звичайним способом у ґрунті. Після пересадки горщики з рослинами також встановлюють у глибоку ємність та виконують полив, наливаючи воду безпосередньо у ємність.

Сьогодні торф'яні пігулки для розсади купити нескладно. На нашому сайті представлений широкий асортимент товарів для пророщування насіння та догляду за розсадою. Ціна торф'яних пігулок та горщиків максимально доступна, а доставка проводиться у кожний населений пункт України.

Переваги використання торф'яних пігулок

  • Використовуючи торф'яні таблетки, не потрібно готувати склянки та субстрат для розсади.
  • Коренева система рослин ніколи не загниє завдяки хорошій повітропроникності.
  • Даний спосіб відмінно підходить для пророщування насіння рослин, які чутливі до пікірування.
  • Вирощена цим способом розсада набагато міцніша, краще адаптується на постійному місці на грядці.

Деякі городники вважають за нестачу пігулок їхню ціну. Однак якщо врахувати вартість субстрату для розсади, стаканчиків та добрив, то загальна сума витрат буде набагато вищою.