Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння гарбуза

Всего товаров: 75
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Насіння гарбуза

Гарбуз в Україні - це не тільки баштанних культур для підгодівлі підсобного господарства, відмінна вітамінна добавка до столу і, почасти, предмет культу: всім відома традиція, піднести гарбуза небажаному нареченому і його сватам. Рослина не вимагає створення особливих умов, абсолютно невибаглива, врожайна і приносить користь організму, вважається дієтичним продуктом, тому вирощується практично в кожному господарстві. Поживний плід часто рекомендують при простатиті, хворобах шлунково-кишкового тракту, вона «розганяє» метаболізм. У хід йдуть навіть гарбузове насіння.

Посадка і вирощування насіння гарбуза

   Більш ніж з двох десятків видів рослин роду гарбуза культивуються лише шість. В Україні її вирощують на присадибних ділянках і в польових умовах на ділянках, де раніше росли будь-які культури крім огірків, кабачків і патисонів, а при нестачі посівних площ можна висівати в міжряддях кукурудзи, оскільки вона добре переносить невелике затінення. Цей овоч теплолюбний, тому висаджувати його необхідно на добре прогріваються ділянках. Як правило, культуру вирощують з насіння, іноді використовують саджанець (для пізньостиглих сортів).
   В Україні виділяють три сортових виду гарбуза:
твердокорой - невеликі сорти, але з дуже смачними насінням;
мускатні - найбільш смачні та поживні, пізньостиглі;
великоплідні - довго зберігаються, мають найбільш високий вміст цукру.
   Також сорти бувають різні багатоплідні (кущові), їдальні, декоративні, кормові. Щоб збір врожаю виправдав ваші очікування, визначитеся, що ви віддасте перевагу: якщо в пріоритеті сік, запечений продукт, на всю зиму краще використовувати мускатні сорти. Для салатів кращі скороплідні, суперсолодка сорти і т.п.


Сорти насіння гарбуза в асортименті магазину «Фазенда»

   «Фазенда» - спеціалізований інтернет-магазин насіння пропонує споживачам в Україні дешево купити насіння гарбуза, оптом і в роздріб, вибравши з майже чотирьох десятків сортів. У розділі інформативного каталогу, розміщеного на сайті магазина, представлені кращі сорти для посадки на будь-який смак і різного забарвлення, термінів дозрівання. Серед них:
Аріель;
атлас;
Мускат;
Есо;
Голіаш;
 Оранж тощо.
   Також тут можна купити насіння гарбуза на насіння. Вся насіннєва продукція, пропонована споживачеві в Україні, має високий рівень якості, оскільки поставляється виключно перевіреними компаніями, що мають бездоганну репутацію на світовому ринку насіння.


Замовляємо якісне насіння гарбуза

   Багато споживачів в Україні вже переконалися в тому, що замовити і купити насіння гарбуза в нашому магазині насіння - значить придбати недорого посівний матеріал високої якості, в необхідній кількості. В активі магазину:
досвідчені консультанти;
оперативне виконання замовлення;
зручні способи оплати;
доставка;
вигідна ціна.
   Придбані дешево насіння гарбуза можна забрати зі складу самовивозом або отримати при замовленні послуги «насіння-поштою» в одному з поштових відділень України, в найближчому від місця вашої дислокації.