Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння буряка

Всего товаров: 15
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Насіння буряка

Насіння буряка

Буряк - овочева культура, яка широко використовується в сільському господарстві. Кормовий буряк вирощується для тварин. Однак існує спеціальний різновид коренеплоду, що застосовується в кулінарії. Буряк столовий володіє цінними і корисними властивостями і відмінними смаковими якостями. Вона підходить для приготування закусок, салатів, перших страв і навіть десертів.

Для вирощування овочу на городі необхідно визначитися з тим, який сорт для цього вибрати. Найкращі види їдальнею цукрових буряків, на думку фахівців, описані нижче.

Болтарді - обов'язково варто купити буряк цього сорту. Це ранньостиглий сорт буряка, який дозріває приблизно на 70-100 день після появи сходів. Відрізняється високою стійкістю до холодів, тому у відкритий грунт може сипатися або висаджуватися в найбільш ранні терміни.

Коренеплоди не виростають до великих розмірів. В середньому, вони можуть мати вагу від 150 до 350 грам. Їх поверхня гладка, а форма досить акуратна і чітко округла.

М'якоть не має кілець, пофарбована в характерний для столового буряка бордово-фіолетовий колір. Вона дуже соковита і сахаристая. Овоч даного сорту підходить для тривалого зберігання і відрізняється високою стійкістю до фітопатології. Однак коренеплід вимогливий до добрив і поливу. Якщо знехтувати цими особливостями сорту, на високу врожайність розраховувати не доводиться.

Бона - середньоранній сорт столового буряка, який частіше за все культивується аграріями з метою подальшої реалізації. Культура характеризується високою врожайністю і відмінною товарним виглядом.

Буряк має ніжний і приємний солодкуватий смак і соковиту м'якоть. З продукту виходять відмінні борщі і салати. Коренеплоди здатні зберігатися протягом тривалого часу без втрати смакових властивостей. Насіння буряка цього сорту добре сходять, відсоток проростання вище дев'яноста.

Бордо 237 - сорт дуже цінується городниками. Головна причина цього - м'якоть, яка має гарний, насичений червоний колір.

Сорт відноситься до середньоранніх різновидів, має прекрасні органолептичними властивостями і непоганий врожайністю. Це одна з кращих різновидів для приготування смачного, яскравого за кольором і аромату борщу. Плоди можуть зберігатися всю зиму в холодному місці, не втрачаючи своїх властивостей і не піддаючись гниттю.

Буряк вирощують багато дачники поряд з картоплею, капустою та іншими овочевими рослинами. Є чимало сортів даного коренеплоду, у кожного з яких свої особливості. І їх необхідно обов'язково враховувати, щоб отримати багатий і якісний урожай.

Купити насіння буряка оптом і в роздріб можна в нашому інтернет-магазині за низькими цінами. Доставка здійснюється поштою по всій території України. У нас великий вибір і інших товарів в каталозі.