Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння щавлю

Всего товаров: 11
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Насіння щавлю

Насіння щавлю

Щавель - це рослина багаторічна. У їжу вживаються листя, можна зривати, як маленькі, так і вже великі. Колір щавлю може бути різним - від сіро-зеленого до фіолетового. Внаслідок чого, вчені вивели такі сорти, які більш слухняні і менш схильні до зовнішніх чинників. Виростити культуру тепер можливо в будь-який смузі України. Кінський щавель взагалі може рости в будь-яких умовах, це самий невибагливий сорт.

Щоб рослина цвіло вчасно, і розмножувалося за рахунок насіння, йому необхідна температура 15-25 градусів. Якщо використовується розсадний метод вирощування - у відкритий грунт рослина висаджують в квітні. Насіння щавлю здатні самі проростати і збільшувати площу плантації. Якщо температура буде вище, рослина зацвіте швидше. В цьому випадку смак щавлю і його якість буде куди нижче. А ось якщо температура, нижче 15 градусів, рослина стає більш стійкими до різних захворювань і хрестоцвіті блішки. Молодий щавель може витримувати заморозки до -5 градусів. Насіння також можуть проростати при мінусових температурах, однак якщо заморозки затягнуться, рослина не буде плодоносити, відповідно, не сформуються листя. Купити щавель можна різних сортів, тоді він буде придатний не тільки для вживання в їжу, але і для прикраси ділянки.

Якщо до температури щавель не так примхливий, з грунтом все навпаки. Ця зелень - єдина з усіх, хто пред'являє до грунту найвищі вимоги. Грунт не повинен бути кислотним. В ідеалі нейтральним, але допускається невелика кількість лугу. Вміст гумусу має бути не менше 4%. На підзолистих грунтах культура не виживе.

До світла вимоги високі. Рослина необхідно вирощувати на добре освітленому ділянці. Найбільш важливим є вплив сонячного світла в перший період вегетації.

У посушливому кліматі без випадання опадів щавель не виживе. В період формування листів потреба у волозі найбільш висока. Якщо грунт буде пересушена, суцвіття не сформується.

Підготовка ґрунту до посадки - важлива частина. При закислення грунту, її необхідно понижати. Якщо проігнорувати цей момент, рослина може взагалі не вирости. Понижати грунт можна за допомогою вапна. Щоб переконатися, якого типу грунт, досить звернути увагу на зростаючі на ній бур'яни. Такими будуть люпин, подорожник і т д. Ці рослини вказують на великий відсоток кислотності.