Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння салатного цикорію

Всего товаров: 2
*
*
Насіння салатного цикорію

Широко відомі властивості цикорію були ще за часів Стародавнього Єгипту. Медична енциклопедія, папірус Емберса, в якій згадується ця рослина, розповідає, що за допомогою нього можна приготувати різноманітні чудодійні засоби, корисні для здоров'я людини. Крім того, вони досить добре допомагають при укусах змій і отруйних комах. Купити цикорій можна тільки за ці корисні якості.

Давньогрецькі філософи, під час вивчення науки про лікування також описували те, яку користь може приносити цикорій і як правильно використовувати цю рослину. Наприклад, Авіценна використовував його в тому випадку, коли готував ліки, здатні лікувати суглоби, очі і органи травлення. Тому сьогодні можна говорити про те, що цикорій має певні лікувальні властивості, перевірені часом. А виростити його можна у себе на дачі. Насіння цикорію невибагливі і добре сходять, з вирощуванням впорається навіть початківець садівник.

Цикорій звичайний містить багато вітамінів, що відносяться до групи В, тим самим дарує людині енергію, гарне самопочуття і настрій. Також в ньому містяться:

·         Залізо.

·         Калій.

·         Марганець.

·         Фосфор.

·         Натрій.

Крім того, варто зауважити, що цикорій має властивості, добре відзначаються на отруєння. Він містить інулін, що значно покращує мікрофлору кишечника.

Для діабетиків досить відчутні користь цикорію, так як в його корені міститься інулін, що має солодкий смак і при цьому зовсім не містить цукру. Крім того, це властивість оцінять і ті люди, хто бореться з зайвими кілограмами, але любить солодке.

Ті, хто любить пити багато кави, також можуть звернути увагу на цикорій. Багато хто розуміє, що занадто велика кількість цього напою шкодить здоров'ю, але нічого з цим вдіяти не може.

Не зайвим буде сказати про те, що цикорій також володіє смаком, який дуже схожий на каву, але зовсім не містить кофеїн, тому варто задуматися про те, щоб перейти від кави на цикорій, щоб зберегти своє здоров'я, разом з тим буде простіше відмовитися від кава.

У всьому повинна бути міра, і які б корисні властивості не мав цикорій, споживати його треба в розумних кількостях, інакше можна завдати шкоди. Оптимальний варіант - це використовувати його один раз в день. Якщо вживати цикорій занадто часто, то корисні властивості можуть перетворитися шкідливі властивості. Купити насіння цикорію можна в інтернет-магазині Фазенда за низькою ціною. Доставка здійснюється поштою по всій території України. Також у нас доступні для замовлення та інші товари.