Спеціальні ціни для агромагазинів

Семена брукви

Всего товаров: 1
*
Семена брукви

Бруква

Бруква - це Дворічна, який вирощують на корм тваринам, а також для використання в їжу людиною. Дуже часто можна почути, що бруквою називають кормові буряки, але це зовсім не так. Дуже давно цей овоч вийшов в результаті схрещування листової капусти і ріпи. До сих пір ведуться суперечки про те, звідки саме родом це рослина.
Якщо ви вирішили зайнятися вирощуванням цієї культури, ви можете в нашому інтернет-магазині купити насіння брукви в Україні з доставкою товару будь-яке місто країни. У каталозі представлений широкий вибір сортів.

Цікаве про брукву

Бруква - це дуже невибаглива рослина. Воно і серйозне зниження температури витримає, і посуху переживе. У коренеплоді величезна кількість корисних речовин, необхідних людині для міцного здоров'я.
У перший рік зростання ви отримаєте розетку листя і коренеплід. На другий рік формуються квітконоси і насіння брукви. Коренеплід, в залежності від сорту, може мати різну форму, як круглу, сплюснутую, довгасту, а також колір - білий або різні відтінки жовтого. Смак брукви чимось нагадує ріпу, але ось поживних речовин тут набагато більше.

Як виростити брукву?

Вирощувати брукву потрібно через розсаду. Саме завдяки цьому способу можна уникнути багатьох проблем в майбутньому, як напад комах-шкідників. Для початку потрібно насіння знезаразити. Для цього вам потрібно в 100 г води розмішати 25 г подрібненого часнику. У цьому розчині насіння повинні провести одну годину, а після їх потрібно добре промити проточною водою і висушити.
Насіння потрібно проростити, помістивши у вологу матерію. Приблизно за 40 днів до висадки в землю під відкритим небом, їх необхідно засіяти в ємності. Після цього ємності обтягається плівкою для створення теплички. У приміщенні температура повинна бути в межах +18 С.
Як тільки з'являться сходи, накриття прибирають. Температуру потрібно знизити до + 8С, а через тиждень підвищити до + 15С. Вам необхідно регулярно поливати сходи, рихлити землю і проріджувати рослини.
Коли у сіянців з'явиться по 4-5 листочків, їх можна пересаджувати у відкритий грунт. До цього поступово брукву гартують, виносячи на вулицю, щоразу збільшуючи її перебування на свіжому повітрі. Перенесення можна здійснювати в середині травня, але все залежить від погоди у вашому регіоні.
Доглядати за бруквою дуже легко. Вам потрібно періодично її поливати, розпушувати землю, знищувати бур'яни. Також важливо боротися з хворобами і шкідниками, і не запускати цей момент.

Сорти брукви

Продаж насіння брукви представлена ​​великим вибором самих різних сортів цієї рослини. Ви можете купити насіння брукви поштою у нас, і урізноманітнити своє меню корисним продуктом.
До популярних сортів відносяться:
● Красносільська. Це столовий сорт, який відрізняється гарними врожаями. Коренеплоди можуть довго лежати і не псуватися;
● Куузіку - дуже урожайний кормовий сорт. Тваринам подобаються ці коренеплоди, з яких вони отримують всі необхідні корисні речовини.
Ціна на насіння брукви дуже низька, що порадує навіть найвибагливішого покупця.