Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння артишоку

Всего товаров: 2
Насіння артишоку

Артишок

Артишоки - дуже незвичайні рослини, які не тільки своїм зовнішнім виглядом привертають, але і навіть є делікатесами. Цей овоч цінується своїми корисними властивостями і чудовими смаковими якостями. Багато хто відзначає його схожість з будяками, і це не просто так - у них є близьку спорідненість.
Де купити насіння артишоку? Це можна зробити в нашому інтернет-магазині з доставкою товару в будь-яку точку в Україні, в тому числі і по Києву. Виростити артишок досить просто. Відповідний для себе сорт ви зможете вибрати в каталозі на сайті.

Про артишок

Насправді багато хто не вирощують артишок, тому що він виглядає досить непривітно - це свого роду кущик-колючка. Але як тільки ви спробуєте його розетки, ви не зможете відмовити собі в задоволенні виростити цього красеня. До того ж цвіте він дуже красиво.
Є кілька припущень про те, як саме було придумано назву для цього овоча. Вважається, що латинська назва походить від грецького, і перекладається як «собака», тому що лусочки дуже нагадують ікла. Італійська назва походить від лігуріанского, яке перекладається як «соснова шишка». Є і ще один варіант, коли італійська назва походить з арабської, і вже перекладається, як «земляна колючка».
Артишок може бути різної висоти. Він вважається дуже хорошим медоносом - бджоли обов'язково будуть до нього злітати. Але при цьому він абсолютно не витримає серйозних морозів - вже при -1С у нього почнуть відмирати квітки, а якщо температура опуститься ще чуть-чуть, квітки зовсім загинуть.

Тонкощі вирощування артишоку

Щоб виростити артишок в нашій країні, необхідно це робити через розсаду. Але якщо ви проживаєте в регіоні з дуже теплим кліматом влітку і м'якою зимою, можна спробувати сіяти насіння артишоку прямо у відкритий грунт.
Ділянка бажано вибирати на південній стороні - тут повинно бути тепло, рослина потрібно обов'язково захистити від вітрів і протягів. Земля повинна бути нейтральною, легкої, родючої.
Етапи вирощування артишоку через розсаду:
● починати потрібно приблизно за 60 днів до пересадки рослин під відкрите небо;
● насіння потрібно замочити у воді 10 годин;
● обов'язково потрібно їх тримати при + 25С, щоб вони проросли;
● після цього їх прибирають в холодильник на 25 днів. Це буде гарантією того, що рослини обов'язково зацвіте і буде плодоносити;
● потім їх пересаджують в ємності і тримають при температурі + 25С;
● як тільки з'явиться перший листочок на сходах, потрібно температуру знизити до + 12С;
● розсаду пікірують;
● коли пройде два місяці, можна починати поступово загартовувати і пересаджувати у відкритий грунт.
Ви можете купити насіння артишоку поштою у нас. При цьому ціна на насіння артишоку вигідна і доступна кожному. У продажу є багато цікавих сортів і видів:
● Красень. Це багаторічна рослина, який витягується на 1,5 метра. На одній рослині може з'явитися до 12 суцвіть, вага кожного з яких становитиме близько 100 г;
● Зелений куля. Теж багаторічна рослина. Він виростає до 2 метрів. У їжу можна використовувати квітколоже і внутрішні пелюсточки, які відрізняються ніжним і приємним смаком.
Продаж насіння артишоку на нашому сайті представлена ​​широким асортиментом.