Насіння селери

Всего товаров: 39
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Насіння селери

Селера - корисна рослина, багате вітамінами. Регулярне вживання овоча чудово відбивається на здоров'я організму, користь пояснюється його приголомшливим складом. Лікування селерою дає видимі результати. Купити насіння селери в Україні можна в нашому інтернет-магазині оптом і в роздріб. Ціна насіння відрізняється доступністю, каталог сповнений цікавими пропозиціями від провідних селекціонерів. Якісний товар дозволить вирощувати хороший урожай. На сайті можна знайти відповідний сорт протягом декількох хвилин. Замовити продукцію дешево в Україні не складе клопоту.


Коли варто вживати селеру

   Крім загальнозміцнюючий дії, поліпшення імунітету, селера має безліч інших корисних властивостей. Зокрема, він може сприяти якнайшвидшому поліпшенню самопочуття при:
підвищеної кислотності;
підвищенні тиску;
боротьбі з різними запальними процесами в організмі.
   Вживати селера листова не рекомендується при проблемах з травною системою, оскільки він містить нерозчинну клітковину, а також відрізняється сильну сечогінну дію.


Як вирощувати селеру

   Щоб насіння селери дали бажаний урожай, необхідно ознайомитися з основними особливостями посадки. Важливо відзначити, що насіння досить складно виростити у відкритому грунті. Рекомендується вирощувати розсадою. Незважаючи на деякі складності з її отриманням, є ряд правил, які допоможуть досягти поставленої мети:
хороший грунт з нейтральною кислотністю;
оптимальна температура для культури - вісімнадцять - двадцять градусів;
достатній рівень вологості, додавати воду через піддон;
проводити пікірування, коли є два справжніх листочка, не слід заглиблювати центровую нирку;
при бажанні виконувати підсвічування фітолампи;
висадку здійснювати у віці сорока п'яти - шістдесяти днів, попередньо потримавши розсаду на вулиці.
   Купити насіння селери кореневого, які дадуть неповторний урожай, можна у нас зовсім недорого. До кожного клієнта ми практикуємо індивідуальний підхід, проводимо професійну консультацію при наявності такої необхідності.


Переваги нашого інтернет-магазину

   Серед величезного розмаїття магазинів насіння в Україні наш вирізняється особливим підходом до клієнтів. Сайт готовий запропонувати високоякісний товар за приємною вартістю. Селера кореневої, придбаний у нас, без сумнівів, дасть бажаний урожай. Замовити насіння, пропоновані інтернет-магазином, не складе труднощів. Ми доставимо насіння поштою і будь-яким іншим зручним способом, пропонуємо різні варіанти оплати. Замовити насіння у нас потрібно з наступних причин:
великий асортимент насіння;
зручність пошуку товару, знайти цікаву для групу продукції не складе труднощів;
якісна упаковка і швидка доставка без затримок і неприємностей;
професійна консультація по телефону, вказаному на сайті.


Мы сотрудничаем с :
up