Спеціальні ціни для агромагазинів

Насіння салату

Всего товаров: 315
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Насіння салату

Різноманіття сортів і видів дозволяє підібрати салат, який припаде до смаку кожному, тим більше, що рослина не тільки естетично привабливо, але і виграє в суперечці овочів за такими показниками, як вміст кислот, вітамінів і мінералів. В Україні його не складно вирощувати на присадибній ділянці, у фермерському господарстві або в тепличних умовах.

Види салату і його агротехніка

Основною відмінною ознакою кожного виду вважається форма, колір і фактура листа рослини. Найбільш популярними, які активно культивуються в Україні, є:
листової;
кочанний;
полукочанние;
дуболістная.
   Як і більшість вирощуваних в Україні овочів, салат любить добре удобрений, пухку, зволожений грунт. Як правило, салати добре переносять низькі температури. Ранній термін дозрівання і високу врожайність можна отримати, використовуючи розсаду. При посіві в грунт насіння салату дають сходи вже через 5-7 доби. Щоб в Україні збирати урожай тривалий період, практично протягом усього сезону, перші посадки виробляються з двотижневим інтервалом, влітку періодичність посівів скорочується до одного тижня, і останні два періоди, коли ще можна сіяти салат, також становить два тижні.
   У їжу вживаються листя, головки (кочанних і полукочанние сортів), і коріння деяких салатів.

«Фазенда»: різноманіття насіння салату

   Якщо ви бажаєте посадити рослину на землях України і отримати якісний урожай, то купити насіння салату пропонує магазин насіння «Фазенда». Салатну різноманітність (на сайті представлено більше 170 сортів всіх видів культури), дозволяє вибрати сорти з урахуванням смаків, потреб і можливостей кожного покупця. В асортименті такі сорти, як:
Ясперінас (качанний, Айсберг);
Естроз (листовий);
Туска (листовий червоний);
Сатурай (червоний дуболістная) і безліч інших.
   Купуючи насіння салату в «Фазенді», ви можете бути впевнені у високому рівні якості насіннєвого матеріалу. Наші партнери - провідні компанії-виробники, такі як Anseme, Lark Seeds, Syngenta, Насіння України та інші.

Оформляємо замовлення на насіння салату в «Фазенді»

   Щоб замовити і недорого купити насіння салату в інтернет-магазині «Фазенда», скористайтеся комп'ютером або будь-яким розумним гаджетом, підключеним до Світової павутини. Зайдіть на офіційний сайт, і ви переконаєтеся, що культурі присвячено окремий розділ каталогу. Більш того, пошук можна продовжити за чотирма видами культури, розміщеним в підрозділах категорії «салати». До переваг співпраці з нашим онлайн-магазином можна віднести такі фактори, як:
доступна ціна якісного насіння;
товар пропонується споживачам в роздріб і оптом;
досвідчені менеджери допоможуть правильно підібрати районовані сорти відповідно до потреб покупців.
   Чи не доведеться вам турбуватися про доставку покупки (звичайно, якщо тільки ви не вирішите організувати самовивіз). Послуга «насіння-поштою» дозволить вам отримати посилку в одному з відділень пошти України.